bugün

on ikinci nesil ingiliz azilzadesi yazar. "ingiliz azilzadesi" diyorum zira aslen ingilizim ben nonoşlar, nikim de gerçek adım mesela. 2003 yılında ingiltere nin aşağı yorksir köyünde dünyaya geldim. ayilem yorksir in ileri gelenlerinden ayıbtır söylemesi.

yukarı yorksir de "sertskenler kim ayol" diye sorsanız parmaklan gösterirler. çok şirin bir köy yorksir, panayırlar düzenlenir yaz aylarında. yerlileri çok cana yakındır nonoşlar. hangi kapıyı çalsanız içeri buyur ederler.

şarap, viski, bira ne varsa mahzende o an, ikram ederler. kemalistperver insanlardır yani, geçtiyimiz seçimlerde yabılan anketlerde % 100 oy çıktı ışıklı partimize biliyor musunuz. yerel seçimlerde de ışıklı başkanımıza destek.

(tıpkı yunanlılar gibi desteklediler anlıycaanız)

köyümlen ne kadan kurur duysam az yane, umarım kısa sürede yine gideceyim köyüme. "gideceyim" diyorum çünkü inkiltere de deyilim nonoşlar. ayilem yıllar yıllar önce izmir e yerleşmiş, inkiltere yi terk edip.

ayile büyüklerimiz çok etkilenmişler izmir den, gogıl dan araştırıp yerleşmeye karar vermişler, oylama yapıp. hiç ret oy çıkmamış. canım dedelerim, sizlerlen ne kadan kurur duysam az. iyi ki izmir e yerleşmişler.

çünkü izmir i daha çok seviyorum. inkiltere yi aratmıyor, hatta fazlasını veriyor bana nonoşlar. çok sevdiyim arkadaşlarım var burda örneyin.

travestiler, gaylar, lezler. travesti bi dostumlan çok iyi anlaşıyoruz misal. can ciyer kuzu sarmasıyız. benden 10 yaş kadar küçük kucağıma alıp "abisinin nonoşu" diyerek seviyorum onu, onun da çok hoşuna gidiyor tabi bu.

mutluyum yane, tek sorun aralıklarlan ortaya çıkan akepeli barzolar. yıllardır bitecekler diye bekliyorum ama bi türlü bitmiyorlar. yalan yok sırf bu yüzden arada bi inkiltere ye, köyüme dönmeyi istemiyor deyilim.

ama vazgeçemiyorum izmir den. geçen ki yağmurda mesela, denizaltıylan inmek zorunda kaldık bizim bodrum katına ama yine de izmir den gitmeyi bir an bilene düşünmedik. zira biz deyil, tayyib gitmeliydi. hofff!!!
nik değişiminin akabinde hemencecik çaylak edilen ulunun baron yazarlarından biri ve kankamdır. adam öyle bi nik almış okurken bile insan ürperiyor.

http://www.youtube.com/watch?v=4tf0icuedoI
takibe aldığım yazar. umarım iyi biridir umarım çürük yumurta çıkmaz. sözlükle ilgili birkaç soru soracaktım mesaj atamadım neden acaba bilen aydınlatabilir mi..
dumanla ulaş dedirtir.
Tam bir lord.
sevenlerine teşekkür eden yazar. diğerlerine tavsiyesi, uyarısı ise görselde. hofff!!!

https://hizliresim.com/NlqxbV
bana dün gider yapmıştır. yazıyorum hepsini bi kenara toplu alacam ifadeni.
an itibariylen yazaanemizdeyiz nonoşlar. toplu ifade almak isteyenler rica ediciyim sıraya girip, kümatikten numero alsınlar.. teker teker ifade vericem yane, kimse meraklanmasın ayooolll!!!

https://hizliresim.com/S6YjEO
Sık paylaşımlarına bakılırsa misvak dergisi müdavimi. Hatta çizeri veya en azından elemanı da olabilir.
şu koltuğun desenine bak allasen. zevksiz köylü seni.
çaylak olmasıyla beni derin hüzne boğan kankam. sanal alem böyledir kanks buralarda malum zihniyet tarafından çok senaryolar yazılıdı. bunların dedeleri de çok senaryo yazmış ama filmleri gişede hep hüsran yaşamış.

görsel
boş yapma konusunda usta bir yazar.
o listeler sadece matrak amaçlı dostum, ciddiye almamalısın. *
Eğer fark etmez kardeş farketmez ise, yazsın çizsin yazarı. Çoğu başlığında laf sokuyorum da, kişisel değil. AKP'ye sallamadan duramam.

Eğer o değilse sözlerimi geri alıyorum. Yazmasın ibine.
çaylak olmasıyla şahsımı derin hüzne boğan yazar. kim bilir kimlerin kumpasıyla çaylak oldu bunların dedeleri de kumpas işinde ustalarmış işine gelmeyen kişileri makas kumpas yöntemiyle ekarte ederlermiş. gerçekten çok yazık.

görsel
alayını çok sertsken abim benim.
insanları tehdit edip sonra küfrü yiyince moderasyona ağlayarak entry sildiren biri olduğu söyleniyor.

Rüzgar eken fırtına biçermiş.
neden sertsken yaptığını anlamadığım yazar.
bi selam vermek için mesaj attığım oda ne çaylak olarak gördüğüm doçent doktor yazar.. anlaşılan gene birilerinin kumpasıyla makasa getirilerek çaylak olmuş bunların dedeleri de böyleydi kanks makas kumpas cetvel işlerinde master yapmış kişilermiş gerçekten çok yazık.

görsel
Kıskanıyorlar annem kıskanıyorlar nonoşum. Gerçekten çok yazık.
bıçak gibi keskin anti kemalist kankamın bugün çaylak olmasının 3 gününü üzüntüyle karşıladığım yazar..

https://www.youtube.com/watch?v=xg5TRtyDNgw
Bilgi birikimi ve eğitimi ile putçuları üst üste koyan yazar.
Yaladığınız yazarın nicki sert bilmem ne. Ona göre yalayın.
bayrama çaylak giren yazarlar diye başlık açan çaylakkuşu yazar.

Gülme komşuna gelir başina demiş atabeylerimiz.

Kesbiş olsindi ayolhhh. Hofff.

Sesli güldüm.
çaylaklık günlerini cezaevi avlusunda volta atarken kendisine özel bi parça çaldım dinlesin kendine gelsin. salla kanks bunların dedeleri de zamanında böyleymiş yarı görüp tilki suyu görüp balık olmuşlar. gerçekten çok yazık..

güncel Önemli Başlıklar