bugün

yemekleri , italyan tarzı futbol anlayışı. pirlo , buffon , gibi efsaneler , venedik gibi güzel şehirler.
Makarna ve pizza.

italya ya gidip 1 ay boyunca makarna ve pizza yemek istiyorum bizim yediğimiz makarnalar pizzalar çer çöp hamur bunlar daha güzel yapiyolardir.
italyan progressive rock.
görsel

(bkz: counter strike)
cs_italy.
(bkz: pisa kulesiyle girilen komik diyaloglar)
leziz soslarla kaynaşmış spagettiler. ulan iştahım kabardı. ama ben yiyemem onlardan. fakirim. benim yiyeceğim en lüks spagetti, filiz ya da ankara makarnası ile yapmış kıymalı soğanlı spagetti amk.

bu napolitana sosu, cart sosu curt sosu bizi aşar aga. fakiriz biz.
deniz mahsulleri, gotik mimari, deniz mahsulleri ve yemekleri.
görsel
Dünya kupası sırasında oyuncular sahaya çıkmışdı, olum bi insana bi takım elbise bukadar mı yakışır ?
milan, francesco totti, gattuso, pirlo,buffon, san siro, roma napoli derbisi , sicilya mafyası, al pacino, pompei, libya soykırımı, mussolini.
tabikide totti.çünkü ne demişler no totti no parti.
tarihi yerler ve italyanca.
rönesansın başladığı ülke. venedik, floransa, roma, medici hanesi, leonardo da vinci.
bir futbolsever olarak. del piero, totti, buffon, zambrotta, nesta, cannavaro, gattuso, pirlo, inzaghi ve tabi ki maldini.
görsel

(bkz: beretta)
gianluigi buffon.

italya milli takımını bildiğimden beri kaleci amk. hemde çok iyi kaleci.
pirlo'nun kitabı ve yerden yere vurulan gerizekalı fatih terim.
Direk çizme geliyor.
italya 90'
Yakisikli erkekler.
(bkz: biscolata)
mehmet ali ağaca.
Tarih boyunca kendi içinde en çok çatışan ve hala düşmanlıkları ve rekabetleri şehirler arası süren ayrıca dünya üzerinde en çok nefret ettiğim ırkın yaşam alanı.

Yine de dünyaya şehir kültürü açısından çok şey öğretmiş bir bölge.
alfa romeo, pizza ve tabi ki makarna. erkekleri de yakışıklıymış, görmek gerek.