bugün

daşşağıma dokunma!
hayal ettim de töbe yarabbim. düşünsene acele işimiz oluyor koşuyoruz. bir sağa bir sola sallanıyor zurna ve kaseler...
oha denilesi kimse.
haklı erkektir. ama sadece yakışıklılar haklıdır.

edit: belki geyim hemen eksi hemen negatif enerjih.
Çıplak vatandaş filmini izleyip gaza gelmiştir kesin. O eskidendi kardeş.
alt başlık olarakta "yiğidin malı meydan da olur" diye ekler.
Kadın bahsedildiği gibi gezmiş olsa zaten iki adım ötesi olmaz. Ama erkek Gayette şort artı atlet hatta bazıları atletsiz dolaşıyor mu? dolaşıyor. E tekme de atmamış hiç bir kadın yada taciz tecavüz? Sanki çöl sıcağında polar giymek zorunda kalıyor haspam. Cenenizi kapar mısınız.
benim bedenim benim kararım diyen erkektir.

kahrolsun kadın egemenliği, yaşasın özgür erkekler.
Aman aman kimse kızdırmasın valla, erkeği.
istediğin gibi gezebilirsin. keyif senin. yalnız hande erçel görmesin.
Hakkıdır. Söke Söke alır. Arzu tene değil ruha taşınmalı galiba
yiğidin malı meydandadır atasözünü çok yanlış anlamış erkektir.
haklıdır. gezebilir. gezsin hadi.
çadır benim dikletirim çük benim elletirim diyen ahlaksız erkektir.

anaerkil düzene son verilmesini sonuna kadar savunur.
Erkeklerin dörtte üçü istemez bunu. isterseniz serbest bırakın. Benimkisi bamya mı, benimkisi eğri mi, komşunun ahmet efendininki benimkinden büyük mü benim göbeğim iğrenç mi benim gögüs kası diye bir şey yok...bu böyle uzar gider. Plajlarda bile vücuduna en çok güvenenler ortadadır. göbekli kıllı hacivatlar plaj şemsiyelerinin gölgelerine saklanmaya çalışırlar.

O yüzden boşa konuşan erkek.
abi açık giyinmekle orospuluğun ne alakası var şimdi bir arkadaş yine sallamış bişeyler.
Bir erkek olarak cevabını verebileceğim durumdur.Giyebilirsin kardeşim.Ama kadınlarda erkeklerin ki gibi ortada apaçık çirkin bir organ bulunmuyor.isteyen istediği herşeyi giyer ama sana yakışacağını hiç sanmıyorum.Estetik değil bir kere.Ama kadınlar estetik canlılar.Dediğim gibi istersen giyebilirsin ama.
Dekolte vermek vardır. Çıplak gezmek toplum normlarına aykırı bir davranış biçimi aq. Hangi kız çıplak geziyor. istersen şort giy veya gömleğinin düğmelerini tamamen olmayacak şekilde aç. Kimse size sapık falan demez saçma sapan şeyler uydurmayın. Ha öyle yapan kızlara orospu falan dersiniz, yok benim hanımım dar pantolon bile giyemez triplerine girersiniz. Bunu yaşamadan da anlayamazsınız, sizin kıyafetinize karışan yok çünkü.
görüşlerini bağcılar sokaklarında haykırmakta özgürdür.

ha sonrası beni ilgilendirmez.
Haklı erkek.
niye karışalım zaten elin cırıl adamına, gay mıyız?
çük boyu meselesi yüzünden büyük bir azınlık (yani çoğunluk) için sadece bir peri masalı repliği olan atar.
(bkz: tck m 225)
(bkz: tck m 226)

feminist kezolara orospu dediğin için ayrıca 125. Maddeye de bakabilirsin.

iyi geceler.