bugün

Sarı saçlı file çoraplı bir malın kendini çok seksi ve güzel sanması sonucu ortaya çıkan aptalca söylemi.
Senin gibi kaşarlar için sevdiğimiz kadını terk edecek ya da aldatacak değiliz amk malı.

https://www.instagram.com...J30/?igshid=1m1lbcrv0rk0t
isterse birşeyi alırda erkeği mi orası mualla. aklınca ego kasıyor.
bir çapkın abinin sözü geldi aklıma. şunu hala anlayamayanlar kızlar var bir erkeği yatağa atabilirsin belki ama kalbine sahip olamazsın. bu onu elde ettiğin anlamına gelmez.

önemli olan istedimmi ruhunu alabilmen. yoksa seni bir macera, bir değişiklik olarak görür ihtiyacını giderir ve sifonu çeker.
buarada bu kız için sevgilisini aldatan ağır abazadır. heralde aynaya bakmıyor ya da dev aynasına bakıyor.
Çükünü kopartır elinize veririm,
memlekette deli bol.
En fazla sikilip atılırsın ne bu ego.
bir soylem.

cidden var mi boyle insanlar ? aklim almiyor acikcasi.
Şuan aldi bile al kiz, turşusunu mu kuracam.
ablamız haklı lan işte. türk erkeği abazadır bi kere çatır çatır alır.
kese kağıdı ile şey yaparsa gerçekleşmesi belki mümkün olabilecek iddiadır. tipini falan geçtim böyle bir şeyi söyleyebilen birisinin mimikleri falan tahammül sınırlarının çok ötesindedir. o yüzden kafaya bir kese kağıdı geçirmeden bu iddiayı gerçekleştirmesi zor..

2007 senesinde o zamanlar evlenme planları yaptığımız sevgilime bir kız bunu söylemiş. aralarında tartışma olmuş kalkmış eziklemek için bunu söylemiş. bunun üzerine benim kız bana soğuk yaptı birkaç gün * erkeklere hep çakal derler ya bak buradan anla bunun nasıl bir iftira olduğunu. ben üzümlü kekim ya mevzuyu anlayamıyorum bir türlü. günlerce kendime sordum neyi yanlış yaptım lan ben diye. meğersem mevzu böyle bir şeymiş. bunu söyleyen kızı tanımam etmem. merhabalaşmışlığımız var mı yok mu bilmiyorum düşün. gelip bana yılışsa bırak fingirdemeyi deli herhalde deyip dahada uzak dururum ama mevzu böyle bir şeye döndü.

konuyu nereye bağlayacağım ; biz erkeklere türlü türlü sıfatlar yakıştırırlar vay efendim erkek aldatır vay efendim erkek kalastır vay efendim erkeğin gözü dışarıdadır. aslında kadınlar bizden daha fenalar. bunun kafasında olan kadın sayısı sanılandan daha fazla. aralarındaki rekabet yüzünden bizi harcıyorlar sonra gene biz öküz oluyoruz sadakatsiz oluyoruz çirkef oluyoruz anasını satayım. hayır hemcinsinin erkeğini elinden alınca ne olacak ? dışarıda milyarlarca erkek var neden hemcinsinin aşkım dediği adama yanlanıyorsun. adamı baştan çıkartsan ne olacak plaket mi verecekler kamil.
Ağlara takılmış balina , erkeklerimizi elimizden alırmış bak bak bak.
Ablacım sen bu kafayla anca bol bol nasihat alırsın.
Haklı hanımefendidir, beni kolaylıkla baştan çıkaracak ölçülere sahiptir.
Aman Sevgililerim duymasın. Evet. Hihihihi
Ekmek almaya göndersek kaybolur, fosilini bulamayız. Gelmiş burada erkek alacakmış.

Alırsın da kendin gibi karaktersiz olanı alırsın.
Bu kafayla milletin elinde oyuncak olursun önüne gelen sana geçirir ama gidip başkasını sever.
Erkeği karısının elinden alamazsın sadece ücretsiz or.... olursun millet para vermekten kurtulur sayende.
Sana gelecek erkek zaten bizim elimizden çıksın apla. Öyle kekolarla ne işimiz var bizim dedirtecek kezboş söylemi.
travesti sandım ya la *
Yavaş alsın.
şuna kalkan varsa kesip atsın. net.
bu tür kadınları şımartan siz erkeklersiniz aslında. vermeyin amk yüzlerine bakmayın çok mu zor kendini tutmak. git şişme bebeği şey yap ama bu türlere bulaşma.
bir aptalın iddiasıdır.
Eskort görünümlü kadinimsi. Bir kadının sahip olabilecegi en önemli özelliğidir doğal olmaktır.
Verilecek tek cevap vardır.

- senin marifetinle yüreğimden gidecek Adamı al, Güle güle kullan.
Nokta!
güncel Önemli Başlıklar