bugün

arkamdan çok konuşulmuş; dayanamadım geri geldim, sözümü çiğneme pahasına da olsa.

''ardımdan deli diyorlar, belki de yalan değil''

bir daha gelirsem namertmişim. mişmişmiş de muşmuşmuş. silah çıkalı mertlik kalmadı zaten. varsın mert biri olmayayım, dosta güven düşmana korku salmaya geldim.

ben yokken yeni yeni sözlük kızları türemiş, dışarıdan hepsini arzu ile takip ettim, ağzımın suları akmadı değil birkaçına. hepsini takip listeme ekleyeceğim zaten. meriç değil, ihtiyaç sahibi bir kardeşinizim sadece. zaten hissiyat-ı amcık için üniversiteye yazıldım. sırf kız aurasına yakın olabilmek adına.

dışarıda kalıp, olan biteni izlemekle yetindiğim bu süre zarfında içim doldu taştı, ben de bir şiir yazayım dedim sözlük kızlarına:

ben hazreti yusuf değilim

evet güzel kız, hazreti yusuf kadar yakışıklı biri yok karşında
zaten sen de, züleyha kadar güzel değilsindir
ama ben yusuf olamasam da, senin yusufun olabilirim
sen züleyha olamasan da, benim züleyham olabilirsin
birbirimizin olabiliriz
belki zamanla, bizim de kendimize ait bir hikayemiz olur.

yalnız peşin peşin söylemek isterim
gün gelir de, züleyha'nın yusuf'a yaptığı gibi, beni taciz etmeye, ayartmaya kalkarsan; affetmem, sikerim
çünkü ben, söylemiştim, hazreti yusuf değilim.

not: seslendirme için son sesler bölümüne bakabilirsiniz.

şimdilik bu kadar. dağılabilirsiniz.

ha bu arada bu entry 300 artı oy alırsa hesabımı silerim.
bir bitmedi ameke.
çok uzun ve subjektif entry. okumam.
elin yobazıyla bir tutulan yazar. lan herif kadir mısıroğlu'nun fotosunu koymuş profile. kürt erkeğinden bahsedip duruyor. reisi ağzından düşürmüyor. ben öyle miyim? bir bakın bana öyle bir halim var mı?
sevdiğim bir yazardır.
ikide bir silik mi oluyor çaylak mı oluyor bir şeyler oluyor anlamadım gitti.
yüzsüz, sözünün eri olmayan yazar.

Neyse ki şunu saklamıştım;

görsel

insan gelecekse bile utancından nick değiştirir başka kimlikler ardında gelir, nerde sende o karakter.
sevmeyen yavşaklara inat sevenleri de bulunan sağlam yazar. ne demiştik, dosta güven düşmana korku salmaya geldik.

not: Sezeniste yamuk yapan olmasın. onun için gerekirse feminist bile olurum.
kralın o kadar seveni vardı ki malum başlıklı entrysinde yediği 300 küsur eksiye 9 veya 10 artı gelmişti iyi rakam.
akp'li lütfen.
11.nesil sikik.

moderasyon bazen güzel şeyler de yapıyor. gerçi bu adam sözlükte 6 yıldır gördüğüm en yüzsüz adam yine gelecektir, yine geldiğinde yine yüzsüzlüğünü olmayan yüzüne vurucam senin evlat.

(bkz: istasyon insani/#38007249)