bugün

Aklıma kurt düşürdünüz gece gece, inşallah o harfler birleşince gönül belediyeciliği kazandı yazmıyordur.
Harbiden var galiba böyle şeyler ya ben inanmamıştım fotoda atmışlar ne ki bu.
Ne oğlum bunlar birisi açıklasın saçma sapan bişey mi çıkacak yoksa.
Sözlük bitmiş. Eskiden olsa teorileri okurken herşeyi öğrenirdik şimdi iş yok sözlükte. Ben mi çözeyim ne oldugunu bu yaştan sonra ???

edit: Birisi yardım etsin kafaya taktım
Hangi harfler var bilmiyorum ama görenler "B" ve "N" olan fotoları atmış

Yoksa yapboz tamamlanıyor mu;
"B" i "N" ali yıldırım

Ekleme: kısacık araştırmalarım sonucunda "a" ve "k" harfleriyle birlikte toplam 4 farklı harf yerleştirildiğini öğrendim.

"A" "k" parti?
Öncelikle şöyle bir yazım #41595192 bu başlıktaydı neden taşındı anlamadım.
Neyse linkteki youtube a baktığımızda b,a,n,k harfleri görüyoruz. Denildiği gibi Ing bank ın bank kelimesinden ayrılması gibi duruyor.
görsel
Bir abazanın Send nudes çağrısı olabilir bilemiyorum.
Şey yapalim mi? Kim Ne kelime türettiyse buraya yazsin bakalim bir cümle olusturmaya calisalim biz çözmeye calisalim herseyi de devletten beklemeyelim *
Nab yada ban gibi bisiler buldum ben ama! A yi goremedimm sadece N ve B yi gorebilme şansım oldu yanyanaydilar ve cooookkkkk tatlilarrrrrr
Ne renkler yoksa rengarenkler mi! Ay olabilir mi böyle bir şey lütfen olsun Çünkü:)
iki gündür harflerin gizemini çözeceğim diye Sherlock holmes oldum resmen. istanbul içi harflerin hepsini bulup haritasını çıkardım. Az kaldı. Çözeceğim yakında.
Aman allahım harfler görüyorum, sokakta orada burada harfler görüyorum sanırım sayılarda gorucem ben transformers oldum galiba orda da bee nin sahibi cocuk böyle gözünün onunde harfler sayilar uçuşuyor du! Yok öyle degilmiydi? Öyleydi galiba neyse sustum daha fazla tuhaflasmayayim, disarda harfler görmek kocaman kocaman harfler görmek zaten yeterinde tuhaf
Bayramda birilerinin bize sürprizimi var yoksa ya!
Eğlence çıktı millete hic aciklama olmasin bence böyle gitsin bu mevzuuu *
Bu harfler ne ima ediyor ortaya çıkınca kesinlikle çok şaşıracağız gibi.
Bi tek harf görmeyen ben miyim ? yoksa herkes toplandı beni mi kandırıyor? Birazdan bi tur atacağım bakalım.
Allah allah sonunu bu kadar merak ettirmeyin çatlarım ben. Bi an önce ne olduğu ortaya çıksa.
Ya tüm sosyal medya neden bu harflerden bahsediyor? Neyin harfleri olabilir ki bu? Kafamı kurcalıyor 2 gündür.
Konyadan babam geldi bu sabah hizli trenle; harfleri goreyim oglum dedi:) simdi harfleri aramaya gidiyoruz yerini bilen varsa bi konum atsin:)

Edit: saka saka babam beni ziyarete geldi de geziyoruz eminonu filan belki rastlariz bizde
Bu sefer gerçekten insanlar sokağa dökülür ama açıklayın bu harflerin ne oldugunuu
ankara'dakileri gece hurdacılar toplamıştır.
imamhatipler kapatılsın yazıyorlar.
Sabah kalktığımdan beri her yerde bu harf nedir diye bakınıyorum da bişey çıkmadı ortaya bakalım kokusu çıkar yakında ortaya.
Aranizda en şanslı olan benim galiba birini tuttup mahalleye getirdim coluk cocuk resim cekiniyoruz N harfi ile ne geyikler döndü bi gorseniz...
Ayrı ayrı noktalarda 3 harf gördüm konu ile alakalı fikri olan yok mu? Nerden çıktı bu harfler? Neden bu kadar gizemliler? Bu harfler bize ne anlatmaya çalışıyor? Birleştirdiğimizde ortaya çıkacak olan şey ne? Ya da birleştirecek miyiz? Kafamda hep bir soru işareti var.
güncel Önemli Başlıklar