bugün

herkesin bildiği üzre bağcılar semtidir.

şimdi kafadan diyelim de söylemesinler; arkadaşım burası sizin gelmediğiniz halde bok attığınız tipte bir yer değil!

bağcılar harika bir yerdir.

(bkz: varsa şekliniz bağcılar a bekleriz)
Suadiye
Erenköy
Ziverbey
Kalamış
Fenerbahçe
Alt bostancı
Caddebostan.
bağcılar elbette. hem elit olmasının yanında, birazcik yüksek yere çıkınca bakırköy sahili izleyip çayınızı yudumlayabilirsiniz. oh ne ala. hem ucuzdur da. döner + ayran 1 tl. daha ne olsun ya.
(bkz: yeniköy)
(bkz: kireçburnu)
ümraniye den başkası olmayan semttir. sultanbeyli, samandıra, sarıgazi, okmeydanı ve ayazağa da olabilir.
ünalan mahallesi. milletin kapısında bmw, porche var. gerçi evlerin dış cephesi yok, çatıdan bir boruyla yağmur suyunu direk sokağa akıtıyorlar ama olsun. yeni türkiye'nin ruhunu yakalamış elit bir semt.
sokak arasında maramaris büfenin,benzinin ve sturbucks kafelerinin bulunduğu semtlerdir. kadın sayısının erkek sayısından fazla olduğu semtlerdir.

bebek
moda
cadde bostan
nişantaşı
beşiktaş
sahrayicedit.
kapalı kesim için başakşehir açık kesim için beylikdüzü beşiktaş kadıköy bakırköy ve bahçeşehir öne çıkanlar.
Gaziosmanpaşa, bütün ünlüler orada. Malum uyuşturucu.
benim için sadece bahçeşehir' dir.
görsel
Esenler, inan mıyorsan gel de gör.
Moda.
Bostanci.
Nisantasi.
Etiler.
Bebek.
Bağcılar.
istanbulda elit yoktur az varoş vardır.
doğup büyüdüğüm yer olan kadıköy.
bebektir kesin, sahilinde bebek gibi hatunların tur attığı yer.
elit yerde oturunca insan mı olunuyormuş...
ya neyi tartışıyolar anlamıyorum ki tabi ki bağcılar herkes marka giyiniyo ben istanbulun hiç bi yerinde bu kadar çok nixe adi das armani görmedim. kadınları her daim bakımlı hatta ombreyi ilk onlar bulmuşlardır eminim dipler siyah uçlar platin sarı. şıklık desen ayrı tayt üzerine kot etek, kot pantolon üzerine mini etek filan hangi semtte var allasen?.
erkekler desen her daim şık ben öyle alüminyum folyo grisi takım elbiseyi daha başka bir yerde görmedim altına da krokodil desenli sivri burunlu ayakkabı. modanın başkenti bağcılar dolayısıyla en elit onlar.
Anadolu yakasını ele alırsam:
Birinci tartışmasız Kadıköy - Fenerbahçe'dir. Diğerleri hakkında sıralama yapmayayım ama bostancı, Ataşehir, Acıbadem gibi bir kaç tane sayabilirim.
caddebostan - suadiye arasıdır.
Gülsuyu.
esenler.
zeytinburnundan saygılar.
abi asyalılar bile apaci burda.
güncel Önemli Başlıklar