bugün

haluk bilginer ve demet akbağ ın başrollerini paylaştığı, yakında atv ekranlarında başlayacak olan dizidir.
"istanbul'un altınları" isimli dizinin kadrosu usta isimlerden oluşuyor.

demet akbağ ve haluk bilginer'in başrolünü paylaştığı dizide; salih kalyon, defne yalnız, gürgen öz, funda eryiğit, nadir sarıbacak, taner ölmez, pınar göktaş ve ani ipekkaya gibi isimler de yer alıyor.

--spoiler--
reşat altın rolüyle izleyeceğimiz haluk bilginer, altın ailesini ve apartmanını komşulardan korumaya çalışırken; annesi saadet, yeni komşularıyla çok iyi anlaşacak ve çatışmaların ortasında bir barış köprüsü olacak. reşat altın, özellikle erkeklerden nefret ettiği için kendini kadın haklarına adamış opera sanatçısı üst komşusu ismet (demet akbağ)’e karşı hislerini başlangıçta anlamlandıramayacak.

demet akbağ (ismet azmarazlı), reşat altın’ın kurduğu bütün düzeni yıkmak üzere apartmana yerleşen ve onun bütün dengesini altüst eden, avrupa’da eğitim görmüş ve 15 senede 5 koca eskitmiş bir operacı...

demet akbağ, uzun bir aradan sonra televizyon seyircisiyle buluşacağı i̇smet azmarazlı karakteri ile yine çok güldürecek, dillere pelesenk olacak sözleriyle çok eğlendirec

--spoiler--

muhteşem olacağına adım gibi eminim.
hemen başlaması gereken dizidir. muhtemelen değil kesinlikle harika olacaktır. tv ye dair son zamanlarda duyulan en güzel şeydir.
haluk bilginer'in hiçbir projesinin kötü olmadığını düşünürsek gözü kapalı olarak yıldızları kondurduğum dizidir. adam hem drama sanatçısı hem komedyen sanatsal filmlerde de sıkça görüyoruz. ihsan karakteriyle harikalar yaratıyordu. dizi projelerinde daha fazla yer alması gereken kişidir. mankenden bozma kıç kenarı aktörümsü kişilerle dolu piyasa.
haluk bilginer ve demet akbağ varsa harika olacaktır. bekliyoruz efendim.
oyuncu kadrosuyla yardıracak olan dizidir. konusu ne olursa olsun sırf oyuncuları için izlenmesi gerekir. demet akbağ ve haluk bilginer onca tırt yapımdan sonra ilaç gibi gelmiştir.
Başrollerini haluk bilginer ve demet akbağ'in paylaştığı ilk bölümü 29-07-2011 cuma günü yayınlanacak olan yeni atv dizisi.
an itibari ile atv ekranlarında evimize şen katmıştı ilk 15 dakikası ile. gerçi gürgen öz var gıcık olurum adama ama nedense bu dizide pek masum gözüktü gözüme. ayrıca haluk bilginer, ihsan yıldırım tiplemesinin aynısını aktarmış diziye. yeni 2011 ihsan yıldırım versiyonu.
haluk bilginer adlı kişinin her zaman olduğu gibi gırtlaktan bağırıp çağırıdığı reklamını gördüğüm dizi.

o kadarı bile tuttu beni, daha fazlasına tahammül edemem hiç şahsen.
tatlı hayat adlı dizideki performansından dolayı haluk bilginer'in diziye büyük bir katkı sağlayacağını düşünmüştüm. lakin pek de komik bir dizi değil, espriler bayat... ama ossun güzel yine de. insanın izleyesi geliyor, sıcak bir havası var.
edit: pardon ya pardon. haluk bilginer olur da gülmemek olur mu... süper bir diziymiş, ön yargılı davrandım özürler.
atv'de bugün başlayan dizidir. tankut, ismet, fahri karakterleriyle çok güldürmüştür.
Haluk bilginer komedi oynamasındır. Sana yakışmıyor üstad.

Tatlı hayat istisnadır.
kayseri -urfa- istanbul lehçesini combo yapmış türkü söyleyen oyuncunun yıldızı parlayacaktır önümüzdeki günlerde. *
tankut karekterinin evlilik yüzüğünü işaret parmağına taktığı dizidir.*
demet akbağ döktürmüştür.
ilk bölüm itibariyle vasat bir dizi görüntüsü vermiştir. ama kadro sağlam olduğu için 3-5 bölüm daha şans vermek lazım.
ilk bölümü ile çok fazla tutmayacakmış izlenimi yaratan yeni dizi.

ilk bölümde en çok göze çarpan, demet akbağ idi. rolü tam anlamıyla kapmış. haluk bilginer reyiz' in gelecek bölümlerde açılacağına şüphem yok.

sonuç olarak bir kaç bölüm daha şans vermemiz lazım, sadece kadrosu için.
beklentilerin iyi, sonucun an itibariyle vasat olduğu dizidir.
(bkz: sırada ki)
yıllardır medya mecralarının içinde bulunan oyunculukta üstadlar arasına giren en iyi oyunclardır.
ne kadar eleştirilse de gürgen öz ün renk kattığı dizi.
izlenebilirliği şu an yayında olan diğer dizilere göre daha fazla.
umarım devam eder.
haluk bilginer her an "buna inanabailiyormusun sevinçç!" diyecekmiş gibi bakıyor..* (bkz: tatlı hayat)
bir leyla ile mecnun değildir...
güzel bir dizidir.
ama o gülme efektlerine sinir oldum. hani burada güleceksiniz der gibi. ben sevmiyorum bu olayı. bari aza indirilsin.
atv diziyi beğenmemekte haklıymış, bu kadar sağlam oyuncuyla ancak bu kadar kötü bi dizi çekilirdi.
kadro iyi ama senaryo berbat. en fazla 8 bölüm sonra final yapar bu dizi..
ilk bölümüyle çok umut vermeyen dizi. kadro iyi görünüyor; ama işlenen olaylar nedense bu diziyi kaçırmadan izlemelisin havası vermiyor. yine de haluk bilginer ve demet akbağ hatrına şans verilmelidir.
güncel Önemli Başlıklar