bugün

Kenevirin yasallaşmasını isteyen zatın söylemleridir.

Anlaşıldı neden yasallaşmasını istediği. Meğersem bağımlısıymış.

Salağh yemin ediyom geri zekalı ya.

görsel

Abdurrahman Dilipak katıldığı bir televizyon programında istanbul Sözleşmesi'ne ilişkin yapığı skandal açıklamada, "Bu Allah'a karşı, Resulüne karşı bir komplo. Yeni dünya düzenine geçişte ailesiz toplumu öngörüyor" ifadelerini kullandı.

https://abcgazetesi.com/d...e-karsi-bir-komplo-381925
Şahsımı Allah'a karşı komplo kurmakla suçlamaktır. Tiz Silivri'ye atıla..

Len iblis o sözleşmeyi kılışdar mı imzaladı? Madem bu kadarını söylüyorsun, komployu kimin kurduğunu da söyle açıkça. Bak, şahsım anlaşmayı sadece imzaladığını değil, hazırlanmasına öncülük ettiğini de söylemişti. Demek ki kandırıldım da diyemez.
Her zırva fikrinize, Allah' ı, kitabı karıştıran dilleriniz kopsun dedirtir.

Mantıklı bir gerekçe bulamayınca, şlaaak diye Allah' ı yapıştırıp susturmak adet haline geldi bu coğrafyada.

Evet, imam hatipler kapatılsın!
Evet, eğitim şart!
Tam bir dinci cümlesi.
Lan sözleşmeyi imzalarken insan haklarini korumada Dünya lideriyiz, kadın hakları bizden sorulur diye övüne övüne bitiremiyordunuz.
Konu istanbul sözlesmesi,slogan imam hatipler kapatılsın
Taksim'de 15 000 ibne yürür,slogam imam hatipler kapatılsin
Kevaşeler"bağ benim belletirim,am benim dilletirim"pankartı taşır,slogan imam hatipler kapatılsın
Ateistler,dinsizler,kitapsızlar ezan ıslıklar,slogan imam hatipler kapatılsin
Demekki bu şerefsizlerin derdi müslümanlarla.
En ufak bir fırsatta kinlerini kusuyorlar.
lafa bakarım laf mı diye söyleyene bakarım adam mı diye.

(bkz: abdurrahman dilipak)
iğrenç yobazların alakasız laflarla boğuntuya getirmeye çalıştığı Abdurrahman dilikirli beyanıdır.

Ulan iblis, konunun imam hatiplerle ne ilgisi var? Ya sus ya hakkı söyle a şerefsiz. Madem bir şeyler söyleme ihtiyacındasın, mevzu belli: istanbul sözleşmesi Allah'a karşı komplo mudur değil midir? Komplo ise kim kurmuş, kim öncülük etmiş, kim onaylamıştır?

işte görüyorsunuz yobazdan adam olmaz, delikanlı olmaz. Boklu badeli götleti sıkıştı mı şekil görüldüğü üzere dingilder durur, Allah için doğruyu söyleyemezler, zira partizanlık gayretleri din gayretlerini fersah fersah aşmıştır.
Allah a komplo olurmu. sen neyin kafasındasın moruk.
Masonların işi işte. Allah da böyle dünyayı daha helak etmiyorsa hak ediyor inkar edilmeyi.
zehir hafiyeler olduğu sürece hiç bir komplo gizli kalamaz.
Hay sizin Allahınız da dandik, kıytırık dininiz de yerin en dibine batsın.. Din de dahil bu hayatta hiçbir şey insan hayatından daha önemli değildir... Din olmasa da olur.
o halde allaha karşı komplo kuran kişiyi tanıyalım.
görsel

hayat ne garip vapurlar falan...
Yani akp haşa Yaradana komplo mu kurmuş ? Ulan sizin kadar cahili yoktur dünyada utanç kaynağısınız. Türk milletinin yüz karaları.
güncel Önemli Başlıklar