bugün

o ortamı derhal yaşaması gereken insandır. bir otobüs nasıl bu kadar dolabilir sorusunun icadı olan hattır.
şanslıdır. allah bizi 500t'nin havasından solumaya mahkum etmesin.
diğer şehirlerde yaşayanları alakadar etmeyen sorundur.
şu filmde oynamamış insandır.
http://galeri.uludagsozlu...ob%C3%BCs%C3%BC_70534.jpg
şanslı insandır. denemesin. haa ben sertim alyına binerim diyorsa onu biz gebze haremde dilovası otobüslerinde görmek isteriz.
o kadar saat tuzlaya gideceğine izmit e gitmeyi tercih eden insandır.
2. köprüden geçtiği için tarafımdan tercih edilmeyen otobüs. Bir kere bindim oda Kartal metro-içmeler Köprüsü arasıydı.
nişantaşı na uğramadığı için binilmemiştir. tuzla yı kim ne yapsın la?
ben binerdim buna mecburen dört levent ten geçiyor ya. topkapı dan cevizlibağ dan binerdim. dört leventte inecem. ama erken kalkmaya alışkın olmayan ben ki hala. iş 12 de başlardı ama arada erken başlayınca 8 de 9 da , işte uykulu halde binerdim 1,300 tl. ama karşıya geçeceksen 2,600 tl.
köprüyü geçmek var ya. o zamanlar da pahalıymış ya.

ama ben otobüste uyuya kalırdım, sonra bir bakardım şaşkınbakkal dayım.
bir bakardım son durak tuzladayım şoför uyandırıyor beni.

allah tan çalıştığım abim çok iyiydi de arardı beni, bugün nerdesin allah aşkına söyle izmit e mi gittin. ankara ya kadar gittin ha.
birgün de fatih sultan mehmet köprüsü gişelerde indim la valla.
o günde patron gelecekti her şey de bendeydi bana taksi göndermişlerdi haha.
o mis kokular, puslu gözlerle sizi kesen yolcular, her an bir olay çıkacakmış kadar heyecanlı ama bir orman gibi huzur dolu bir yolculuğu kaçıran insandır.
tuzladan biniyorsa sıkıntı yoktur! yalnız bir otobüs hattı nasıl bu kadar uzun olur insanın aklı almamaktadır! utanmasa kocaelinden edirneye kadar gidicek puşt!
hayatının ilerleyen dönemlerinde bu büyük eksikliği iliklerine kadar hissedecek insandır. SeksenSekiz çeşit yöresel ter-apış kokusu tecrübesi inanılmazdır.Tutunma demirlerinde bulunun kurumuş sümükler müessesenin ikramıdır.
500a candır, anti 500t ciler platformu.
zengin insan olarak tarif edilen insandır.
hadımköy otobüsleriyle o boşluğu doldurmuştur.
(bkz: ben)
hakiki istanbullu değildir. istanbulun en güzide taşıma araçlarından birinde konforlu, huzurlu ve eğlenceli bir yolculuktan mahrum kalmıştır.
500t'nin geçtiği güzergahta işi olmamıştır.
istanbul'da yaşayıp da 98g'ye binmemiş biri kadar normaldir. o bölgede işi olmamıştır.