bugün

yapılması gereken en insancıl bir biçimde yapılacaktır kuşkusuz. insanlıktan nasibini almamış, siyonist köpeklerin yaptığı gibi gemi basıp, masumları katletmek türkiye'ye göre değildir. ayrıca zalimliğe karşı dik duruş göstermek ne zamandan beri eleştiri konusu oluyor acaba?

ayrıca tüm dinlerin ortak özelliğinde başka bir söz var.

eşşekte olsa, kendisine yapılan merhameti unutmaz.
(bkz: israil haklı beyler)
çok iyi bir eylem olur. belki herşey bütün şeffaflığı ile ortaya çıkar.

kıbrıs'lı türklerin uğradığı zulümler ortaya çıkar.

bu süreçte kktc'yi kabul eden birçok devlet olabilir.
limanda çiçeklerle karşılanıp tüm dünyaya kepaze olmaları sağlanmalıdır.

- hoş olur! çok hoş olur.
özgürlük filosuna gerçekleştirdikleri vahşi terör saldırı ve yaptıkları korsanlığı meşrulaştırmak için ortaya atılan bu komik tiyatroya inci sözlük yazarları gönderilsin, canlı yayın yapılsın. biz de ekran başında oturur bol bol güleriz.
(bkz: aktivist mi aktivist ne arar la israil de)
gemi güneye gidecekmiş.

(bkz: çok da sikimde)

bokun bokla ittifakı.
sacma sapan eylem.
israil ve gazze de olanlar ile kıbrısta olanların arasında nasıl bir bağlantı var çözemedim, gören sanır ki kıbrısa biz ambargo uyguluyoruz ve bütün dünya ile ilişkilerini kesiyoruz.

ayrıca türkiye'nin kıbrıs üzerinde yazılı olan antlaşmalar gereği söz hakkı var. yani oraya mudahale etmesi kanuni bir şey. o hakkı var..

hayır bu adamlara destek veren bir çok yazar da var ona şaşırıyorum. lan kıbrıs ile gazze aynı şey mi ?
kktc'ye uygulanan ambargonun kaldırılması içi... lan! bir dakika benim kafam karıştı şimdi, niye gideceklermiş?
israilin sıçmasıdır. zira ambargo uygulanan, dünya tarafından tanınmayan kısım kktc'dir. israil'e şunu söylemek istiyorum; ne içtiysen aynısından istiyorum adamım.
acaba Türkiye rumlara ambargo mu uyguluyor da açlığa susuzluğa mı mahkum ediyor veya Türkiye rumları bir bir öldürüyor mu?
(bkz: bu başlığı açan insan olamaz)
(bkz: bi helikopter bi halat bide tüfek istiyorum)
allah bunları ıslah etsin.komik bunlar ya
şerefsizler silah götürürse tabi karşı çıkarız, lakin insani yardım malzemesi götürsünler hiç birşey yapmayız, yapsak bile silahsız adamları kahpece öldürmeyiz. nasıl türksün gelmişsin israili savunuyorsun!

not: onların türk karasularına girmeye götü yemez merak etme, hele bu olaydan sonra..
misilleme olarak filodaki israilli piçlerin öldürülmesi olasıdır. şöyle bir durum var onlarda o göt yok..