bugün

an itibari ile 2 ölü ve 30 dan fazla yaralı haber ajanslarına düşen ilk bilgidir. israil bu operasyonu neye dayandıracak merak ediyorum. bu bir savaş sebebidir.

(bkz: yetti bu ibnelerin yaptığı)
şerefsizliğin ta kendisidir. sözde soykırım için her yerde mevzu çıkaran çok çağdaş(!) ülkeler bu duruma karşı tepki verecekler mi çok merak etmekteyim. bir de "one minute!" şahsiyeti, bu duruma karşı tepki gösterebilecek mi bakalım.
habervaktim diyorsa, %99.9 yalan, %0,1 şüphelidir. fakat bir yardım konvoyuna saldırı yapılması ihtimali bile insanlık dışı.
şereflikoçhisar kadar devlet zulüm uyguluyor, dünya seyrediyor.

tanım= doğruluğu kanıtlanmamış saldırı söylentisidir.
ihh amacına ulaştı tebrik ediyorum. gerginliği yaratı israili dünya kamaoyunda zora soktu huzur içinde uyuyun. ölen yine siviller oldu. bu arada gemideki demir çubukları makinalarla kesip elinde tüfek olan askerlere saldırtan zihinyetede teşekkür yaralanan insanlarla gurur duyun.
özellikle türk gemilerine saldırılmıştır, yunan gemileri yoluna devam etmektedir.
(bkz: gök rüzgarları operasyonu)*
ne bu cesaret anlayabilmiş değilim. elin şerefsiz köpekleri, insanlık namına yola çıkmış barış yanlısı insanlarımızı resmen katlediyor. hükümet buradada pasif konumda kalırsa artık ne zaman aktif olacak merak ediyorum. önce 31 mayıs 2010 iskenderun pkk saldırısı ardından bu olay ile sabrımızın taşmasını sağladılar, umarım hükümetinde taşmıştır sabrı.

söylemek istediğim çok şey var ama tutuyorum kendimi sözlük.

edit: yeni gördüm baya bir eksi oy almışım, israil in köpeklerinden sözlüktede bolca var sanırım.
savaş çıkar.
türkiye ile israil arasında savaş çıkartmaya çalışan provakatörlere müjdeler olsun. gemiye giren ilk askerlerden 2sini demir cubukla hastehanelik edebilecek kadar gözü dönmüş bir örgütün koca orduya tuzluk mumelesi yaptığı durumdur. israil sertmidir sertir. ihh bunu bilirmi bilir bunu kulanırmı kullanır. sen 1000 tane daha gemi göndersen aynı karşılığı alacağın kesindir. yazıklar olsun. ihh çatışmada suçum yok desinde göriyim !!!

he israile bir şey olurmu? ihh'ya kötü haber yine bir sikim olmaz.
Türkiye'nin başını büyük belaya sokan durumdur. Şimdi bu gazla israil şöyle israil böyle diye halk pompalanacak, eline Fırsat geçen siyasi liderler de israille "güya" köprüleri atacak, Halk ülkesi israille "güya" köprüleri atmış diye kendini kandırırken gerek avrupa'nın, gerek amerika'nın, gerekse israil'in görmek istediği "kendini arap hisseden" türkiye ortaya yavaş yavaş çıkacak, Türkiye Dünyanın dışına iyice itilecek ona göre hükümetler belirlenecek, gerisi de allah kerim artık.

Valla dünya'dan dışlanalım dışlanmasına önemli değil de Bu Türkmeneli, KArabağ için Milli bir hükümetin politikaları yüzünden dışlanma olsun, Amerikalı, israilli hükümetin eliyle hazırlanan dışlanma değil.

Ölenlerin aileleri de kendilerini kandırmasın bizim babamız, abimiz şehit oldu diye, makamları yüksek diye. Tam tersi gerizekalılıkları yüzünden Türkiye'nin başına açtığı belaların hesabı öte dünyada sorulacaktır bu insanlardan eminim.
bu gemi bile bile ölüme gönderilmiştir.iş adamlarının gemilerini korsanlardan korumak için eşlik eden deniz kuvvetleri sırf insani yardım amacı taşıyan bu gemilere saldırılacağını bile bile herhangi bir koruma girişiminde bulunmamıştır.bu olayın meydana geldiği yer de uluslararası sulardır.bu savaş suçudur.
susa susa nereye varılacağını çok güzel gösterdi bu olay.susalım hala.
allah belanı versin israil,allah seni kendi habis şeytanığınla batırsın.
doğrulu kanıtlanmış, açık bir biçimde savaş suçu olan eylemdir.
az bıyıklı başbakanımız, bir one minüt tiyatrosuyla daha halkı uyutacaktır.

ardından;

yine israil pilotları konya'da eğitilecek...

yine israil'den milyar dolarlık silahlar satın alınacak...

israil, türkiye'nin desteğiyle oecd ülkelerine girdiği gibi yeni destekler almaya devam edecek...

yine suyumuz israil'e haraç mezat satılacaktır.
masum insanların yaşadıklarına üzülmemiz gereken vahşet. israil'in yaptığı büyük bir katliam ve suçtur, fakat bu gemiyi göz göre göre oraya gönderenler de suçludur. bu yardım devlet eliyle gazze'ye gönderilebilirdi. cahil cesareti vahşete yol açmıştır.

edit: cnn international in haberine göre 10 ölünün olduğu söylenen operasyondur. vahşettir, terördür.
ihh nin isteğide buydu zaten. artık haftalarca gelsin mitingler, eylemler ...
açıkça görülmüştür ki israil yok edilmeyi bekliyor.
iskenderun da askerlerimize saldır gözdağı ver, denizde yunan gemilerini es geç türk gemilerindekileri öldür, nereye kadar ulan içinde 50 gram türk kanı olan adam bunlara seyirci kalmasın.
ben o gemideki adamlarla aynı görüşte değilim ama boku çıktı ucu bana kadar dokundu.
bir devlet toptan orospu çocuğu olabilir mi? evet olabilir. (bkz: bunu da gördük)
israil (bkz: hepiniz orospu çocuğusunuz)

edit: (bkz: sözlükte israil yandaşı barındırmak)
israil itlerinin yaptığı 1 şerefsizlik daha.
(bkz: saygısız terbiyesiz) (bkz: alçak şahsiyetsiz).*
adamların toprağına izinsiz girmeye çalışılıyor(gazze irail toprağı demeyin kıbrısda bizim değil resmi olarak ) ne yapmaları gerekiyordu gelin lan isterseniz bomba olsun ne getirirsiniz getirin mi diyeceklerdi?
zerre israilin suçu olmayan olaydır. karar türkiyenindir israilin dostumusun düşmanımısın diye cidden sormak gerekir.
insani yardım çabasını baltalayan ve sivillere yönelik olan gözdağı verme hareketidir. kınıyoruz.
dost olan komvoy israilede dost olmalıdır israil ordusuna düşmalık yapınca gülmü atmasını bekliyorsun adamlardan.
el-cezire nin belirttiğine göre 18 ulaşmıştır şehit sayısı.Allah onları kahretsin.
beyaz bayrak çeken ve silahsız bir gemiye ve içindeki sivil insanlara saldırda bulunmak gibi israil in yaptığı ve şu anda 16 kişinin ölümüne neden olan operasyondur.

insanlık ayıbı

insanlık suçu.
sabah sabah moralimi bozan ve beni endişeye düşüren operasyondur.
güncel Önemli Başlıklar