bugün

mide bulandıran aktrollerdir. sizde ne utanmaz bir yüz var lan! ne iğrenç insanlarsınız siz!
serdar abi, anladığım kadarıyla sen diğer put kafalardan biraz daha farklısın. hani eğriyi, doğruyu ayırt edebilme özelliğin var gibi geliyor bana. az çok öyle bir izlenim yaratıyorsun bende.

şimdi, merak ediyorum evde sağlık hizmeti veren araçların kullanımını israf olarak mı niteliyorsun? gerçekten bu hizmet sence israf mı yoksa, şimdiye kadar hiçbir hükümetin başaramadığı bir icraat mı?

buna cevap verebilir misin, zira israf olarak nitelediğiniz araçlar ibb tarafından bu hizmet için tahsis edilmiş ve her yıl evinde sağlık hizmeti almak zorunda olan 120 bin hastaya hizmet veriyor!

bütün samimiyetimle soruyorum sana; bu gerçekten israf mı. ihtiyaç sahiplerine hizmet verilsin diye araç tahsis etmek savurganlık mı? buna cevap verebilir misin?

bak mesela, israf olarak nitelediğiniz araçlar şu şekilde kullanılıyor! altta görsellerini ekliyorum. bir göz at ve karar ver! cevabını bekliyorum!

https://i.hizliresim.com/jqr3r9.jpg

https://i.hizliresim.com/1pavBY.jpg

https://i.hizliresim.com/JV8ANj.jpg

https://i.hizliresim.com/86WZok.jpg
Katıksız ve süzme kötü kadın çocuklarıdır.
arkadaşım sen de diğer aktrollerden farklı gibisin ben şu soruya cevap alamıyorum bu araçların evde sağlık hizmeti aracı olduğu bilgisini bize kim sağlıyor? çünkü bazı belediyeler çocuklarına bile belediye arabası veriyor. ben şahsen o kesimin arabaları olduğunu düşünüyorum sergilenenlerin.
Abi hitabı için teşekkür ederim ama benden en az 5 yaş fazlan vardır. Neyse konunun özüne dönecek olursak, aynı araçlara daha 1 saat önce zabıta arabaları demiştin. Şimdi evde bakım aracı diyorsun. Bir saat sonra ne dersin Allah bilir.

israfa kılıf uydurmak kolaydır. Evde bakıma muhtaç insana clio ile hizmet edilmez.
Dünya gelişleri döl, aldıkları nefes oksijen israfı olan, şasirtmayan haramzade grubu.
Çünkü bu sikikler nemalaniyor israftan.

kullanma ve bakim gibi faydalari var.
olm o gönderdiğin girdi benim soruma cevap vermiyor ki. neyse sen de çok farklı değilmişsin.
fluance'ı, clio'yu küçümseyerek kıvırmaya çalışan aktrolldür. sanki hayatında hiç 0 km araba alabildi, sanki o arabalar su yakıyor.

at kafası...
Toplam Araç sayısına bakarsak, demekki istanbul'un yarısı hastanelik, ve hepside belediyeden yardım alıyor.
Anladığım kadarıyla bizim mühit istanbulda değil, çünkü hiç yardım alan görmedim...
Toplanan araçlarda arkadaşın gösterdiği gibi yardım aracı logosuda görmedim. ilginç.
Cicisler abicim sen de diger aktrollere benziyorsun mal kafalisin.
Gerçi bu araçlari gelip sana yikatiyor olabilirler.
Aglaman bundan..
Hırsızlığı, yolsuzluğu savunan bir şerefsiz olacağıma, mal olmayı tercih ederim.
israfı geçtim israili savunan aktroller dahi gördü bu gözler, işitti bu kulaklar....

açık ve net evet.
Sol kafalar ne anlar hizmetten. Onlar için hizmet heykel dikip festival düzenleyip icki içmek.
Adam başkan oldu hala yalan konuşmaya devam ediyor.
nemalanıyorlardır.
Bana "sol kafa" diyen adamın kafasına soldan girer sağdan çıkarım. Mal mısınız lan siz?
Münafık orospu çocuklarıdırlar.
görsel
O araçlar evde sağlık hizmeti için kullanılıyor olsaydı emin olun sağında solunda belediye logosu, ne aracı olduğu yazardı.
Her şeyden önce Böyle bir hizmet için kullanım amacına uygun, partner tipi araçlar olmaları gerekirdi. Bunlar bildiğin birilerinin ayaklarını yerden kesmek için kiralanmış, alınmış araçlar.
imam bey'in ödeneğini üçte bire düşürmeseydiniz bu tip meselelerle ilgilenmiyordu. önce bankamatikçileri işten attı, sonra tarikatların ve vakıfların haracını kesti, şimdi de arabaları dizdi, kim bilir sırada ne var?
aslında akp ile paslaşacakken adamı ittiniz, gitti başkalarıyla anlaştı. şimdi bir sonraki seçim de garanti, istanbul'u unutun mal ordusu.
(bkz: Clio neye hizmet eder)
Pelikan çocukları! Savunma sebepleri bu israftan nemalanıyor olmaları, mamaları kesilecek mutsuzlukları bundan. Bu israfı nemalanmayan bir seçmenin savunması olası gelmiyor bana. Şu anda meydanda olanlar alt tabaka akp militanlarının araçları. daha durun, büyük başlara dağıtılanlar gelecek. pazar gününe kadar sabredin, onları nasıl savunacaklar bunu merak ediyorum. Nereden kiralandıklarını da araştırın derim hangi damada dokunuyor ucu bi görün. Bunların göt korkusu bundan, sadece israf değil halkını dolandırdıkları ortaya çıkıyor yavaş yavaş. Son demleriniz bunlar YARGILANACAKSINIZ Pelikan çocukları.
lan oğlum bu mallara ne anlatmaya çalışıyorsunuz siz?

ben ilk 10 sene mücadele ettim baktım gittikçe mallaşıyorlar artık ne mikim yerlerse yesinler.

benim tuzum kuru birader, kuru ekmeğe talim olan çekirdekçi, yumurtacı fakir amq aktrolleri düşünsün.
evde sağlık hizmeti değil yandaşa clio zimmeti bu! utanmazca hala savunuyorlar.
Sadece israfı değil, bunların vakıflarında olan tecavüz, taciz olaylarını bile savunanı gördü bu gözler. iğrenç yaratıklardır.