bugün

3 ayda etkisinin gözlendiği söylenen ilaç. iyi de ben 1,5 aydır kullanıyom daha da çoğaldı. Böyle bir etki gözleyip iyi kötü sonuç alan pm ata bilir mi ?
Edit: atabilir mi*
Yazın kullanmayın leke yapabilir kullanıyorsanız çok dikkat edin ve güneşten korunun. Sivilce ve izleri için kullanılır.
Bu amk ilacı bi bende mi yarar sağlamıyor acaba.
Aknetrent hap kullanmıştım geçen sene
tabi cilt bebek gibi oldu falan
ama biraktiktan alti ay sonra favorilerin orda sivilceler belirmeye basladi
kaşınan cinsten sivilceler
arada bir iki kere buyuk cikiyor ama sıkıyorum her ne kadar zararli olsa da.
Sıkmaktan buyuk haz aliyorum ama gonlum cikmamasindan yana tabi ki.
sonra baktim pek gececege benzemiyor
arada alnima da dagilmaya baslayinca sivilcecikler doktora gittim
bu jeli verdi
yapıştırıcı uhu gibi kokusu ve gorunumu var
daha 5 dakika once surdum ama ilactan sonuc alacak miyim bilemedim.
kullanici yorumlarinin kimisi ya cok memnun ya hic degil
ortasini goremedim yani
umarim ise yarar.
hatta o buyuk sivilceyi sıkıp uzerine bunu surdum acaba ne olacak
eşşek kadar olduk hala sivilcelerle ugrasiyorum arkadas milletin yuzu bebek gibi
ben ergen gibi takılıyorum bunlarla hala.
tabi eskiye gore daha iyiyim sükür.
Siyah nokta ve lekeler için verilen soyucu etkisi olan jel. Gündüz asla sürüp çıkmamak gerek çünkü güneşe çıktuğınızda leke yapar. Gece çok ince bir tabaka halinde sürülür yoksa kuruyunca kendiliğinden soyuluyor.
ilk birkaç defa sürdükten sonra yüzümde soyulmalar başladı. Tam etkisini görmek için 3 ay düzenli kullanmak gerekiyormuş.
az önce aldığım akne karşıtı krem.
malum ergeniz , çıkıyor ibneler.

umarım işe yarar da bebeksi bir cilde sahip olurum.
kısa süreli bir çözüm olmaktan öte bir ilaç değildir. kullanmayı bırakıp etkisi ortadan kalkınca sivilceler tek tek geri dönüp merhaba diyeceklerdir.
Hafif ve orta şiddetli aknelere iyi geleceği iddia edilen bir ilaç. Ben 30 lara iyice yaklaşıp da neden hala yüzümde pütürler var diye dertlenince soluğu bir dermatologda aldım. isotrexin jel verdi 2 ay boyunca kullan bıraktıktan 6 ay sonra gebe kalma diye tembihleyip gönderdi. Daha iyi etki etsin diye de kullanmaya başlamadan cilt bakımı yaptırdım. Sonrasında benim istikrardan uzak bünyem 1 hafta kullanıp attı bir kenara ilacı. 2 ay sonra nereden aklıma geldiyse devam edeyim dedim. 6.günden sonra özellikle elmacık kemikleeim üzerinde aşırı bir hassaasiyete kızarıklığa efenim ne söyleyeyim tahrişe sebep oldu. Haydi yine dermatoloğa gittim. isotrexin in yapmış olduğu etkiyi yatıştırması için farklı bir ilaç ve alerji hapı verdi. 3 gün sonra kaldığım yerden gün aşırı kullanarak devam edeceğim. Şu ana kadar hiçbir faydasını göremedim ama umut etmeye devam ediyorum. 30. doğumgünümde pürüzsüz bie yüzle uyanmak dileğiyle
bugün doktorum verdi. 3 tane eczanede bulamadım inşallah dolaşıp aramamı boşa götürmeyecek ilaç. bazıları tahriş ediyo falan demiş tahriş ediyosa bırakılıp doktora gidilmeli. devlet hastnesi olmasına rağmen doktorum baya uzun anlattı ilacı. bakalim görcez
Sivilcelerin azalması gerkirken dahada arttıran krem neyse az daha kullanalım bakalım.
Bende kullanmaya başladım bu gece hadi hayırlısı *
ama bir iki sorum var iletişime geçerseniz sevinirim.
kullandığım ilaç. gerçekten çok etkili sivilceleri yok ediyor. deneyin farkı hissedin.
deneyimlerime göre sivilcenin farklı evrelerinde uygulanmasına bağlı olarak farklı derecede yararı olan ilaç. eğer sivilce şişmeye başlamış ancak sıkılacak şekilde değilse sürerseniz geçmesi daha çok zaman alıyor mesela.
akne tedavisinde etkili olduğu söylenen jel şeklinde ilaçtır. antibotiktir. her akşam yatmadan önce düzenli sürülmesi gerekir. ama sivilceler için o kaadar da etkili değildir. yaklaşık 2 ay kadar kullandım. ama nasıl? bazı hormon ilaçları, nemlendirici dexeryl krem ve yüzümü yıkamak için nilera okyanus sabunu * ile birlikte kullandım. gözle görülür etkileri oldu sivilceler kurudu. düzleşti anlım resmen. hiçbir çıkıntı yoktu. ama izler geçmedi. ve sonrasında ben iyileşiyorum,sivilcelerden kurtuldum diye sevinirken hormon ilaçlarını bırakmam gerekti. bıraktıktan sonra istotrexin sabun ve nemlendiriciyi yine düzenli olarak kullanmaya devam ettim. ama sivilceler yeniden pörtledi, cildim yağlandı, kocaman sivilceler çıktı. demek ki yıllar öncesinde de keşfettiğim gibi isotrexinin hiçbir numarası yokmus arkadaş. roaccutane falan kullanmaya doğru adım adım ilerliyorum.
Sivilce tedavisinde kullanan bir ilaçtır. Akşam sürüp uyuduğunuzda sabah yüzünüzde krem soyulmuş oluyor. Pek bir faydasını görmedim kesin sonuç isteyen roaccutane kullanmalı.
olumlu etkisini gördüğüm ilaç. birkaç ay düzenli kullandım sivilceden eser kalmadı. eski izler geçti. yeni sivilce çıkmadı her şey güzel giderken bir gece sürerken yüzüm acayip yandı oysa ki hiç yanmazdı böyle kızardı falan, olsun dedim dayandım. ertesi gün gene yangın yerine döndü yüzüm sabaha kızardı, neyse doktora gittim. çok memnundum 2 gündür sürerken yanıyo sabahları kızarık uyanıyorum dedim. zaten yüzümden de anlaşılıyodu halim. alerji olmuş dedi. alerji uzun zaman kullandıktan sonra da ortaya çıkabilirmiş, ilk gün çıkması şart değilmiş neyse başka ilaç verdi. bunu sür yüzünün kızarıklığı geçince isotrexini yüzünün az bir yerinde dene yanmazsa ona devam et dedi. ama bildiğin ilaçtan soğudum. sürmeyi falan bıratım. suratım eski sivilceli, çukurlu haline geri döndü. yani yüzüm düzeldi bırakayım artık hacı demek yok malesef. uzun lafın kısası iki gün önce yeniden başladım. hayrını görmek dileği ile...
etkisini 3 ay sonra aynaya baktığınızda belirgin bir şekilde görebileceğiniz, aktif sivilcelerin düşmanı, düzenli kullanımda cillop gibi bir cilde sahip olmanızı sağlayan ilaç.
Roaccutane benzeri a vitamini türevi ilaç, roaccutane ile kesinlikle yarışamayacak olmasına karşın, düzenli kullanımda etkilidir.
sürüldüğü anda yüzde muazzam bir yanma yaratan etkili bir ilaç.
roaccutane içeriğine sahip süper ilaç. Hem izler için hem de aktif sivilceler için kullanılıyor. Yağ üretimini suprese eder. Vitamin A ile ilişkilidir. 3 ay gibi bir zamanda %90'a varan başarı elde edebilirsiniz.
gece aşırı sürmek zorunda olduğum hededir. bunu sürdükten sonra uyumaya çalışmak tam bir işkencedir. yüzünüze çimento dökülmüş gibi hissedersiniz. ama etkisini gösterdiği zaman bu işkenceye değmektedir.
roaccutane'nın asla ama asla muadili değildir. iyi bir jeldir. cildi biraz yakar ama sonrasında cilt normale döner. akne tedavisi için iyi bir ilaçtır.
3 aylık benzamycin + isotrexin + tetradoks tedavisi uygulamış bir bünyenin tavsiyesidir... bugüne bugün bu bünye roaccutane tedavisine hayır demiş ve doktordan azarı yemiş bir kahramandır...olsundur sivilceleri yok olmuştur yaşasındır!
tetra ve sivex ile birlikte kullanıldığında sivilceleri tarihe gömdüğü gözlenen jel.
agir vakalarda bi boka yaramiyor dogruca roaccutane.