bugün

Fazla klasik olacak ama o sözcükler boşuna klasikleşmedi, birileri bizi saflarımızdan ayırmaya çalışırken Atatürk ; 'Ey Türk Gençliği' diyerek birleştirdi.

Gerçi hoş, Türk sözcüğü geçti ya ırkçılık ilan edilmiştir.
islamın kızı, babasının malı, abisinin stres topu, kocasının tarlasına yakışır beyandır..

kesinlikle islam kız üniversitesi açılmalıdır..

hatta bu zihniyetteki canlı türleri ile bunlar gibi düşünmeyen insanlar caart diye ortadan 2'ye ayrılmalıdır..

böyle huzurlu yaşayamayız hemşerim..

ankaranın sağını bunlar alsın, solunu biz alalım kardeş kardeş ayrılalım bence..

teşekkürler..
Ne kadar gerizekalı varsa o tag altında toplanıp bir şeyler yazıyorlar. Beyinlerini vakumlayıp onları cehaletlerinden arındırmak istiyorum.
islama göre kadınların okuması dahi yasakken bunlar üstüne bir de üniversite istiyor, bu zihniyet bu hızla giderse kendi kızı ilkokul bile okuyamayacak haberi yok enayinin.
dillendirilmeye başlandıysa bilin ki birkaç sene içinde olacaktır. ve bu üniversitelere gitmeyen kızlar da ne yazık ki yollu sıfatını yiyecektir.
nabız yoklaması yapıyorlar yine. baktılar destek görüyorlar, sonra icraata başlarlar. saçmalıktan başka bir şey değil.
iranlaştıramadıklarımızdan mısınız?
üreme organına göre üniversite.

islamın kızına kız üniversitesi.
islamın erkeğine erkek üniversitesi.
islamın şeyine şey üniversitesi.
gitsinler daha iyi. ben işverenin buradan çıkmış insanlara iş vereceğini düşünmüyorum. yetkin eleman yine karma üniversiteden çıkacak. yırtınırcasına imamhatip açtılar, başarı yine anadolu ve fen liselerinde mesela.

okullarını ayağa dolanmadan okur, sonra evlerinde otururlar. daha iyi..
artık iyice deliye vurdular kendilerini.
iki insan grubu nasıl düşman olur biliyomusun, tamamen uzak ve ayrı tutularak, küçüklüğünü gençliğini beraber geçiren iki insan grubu istisnalar dışında birbirine kolay kolay kin besleyemez, beraber büyüyen kedi köpek kuş birlikte mutlu memnun yaşarlar,ama 5 yaşına kadar birbirini görmeyen iki canlı karşılaşırsa kavga ederler, siyahiler neden amerikada birbirinin otobüsüne binemiyordu, okullarda beraber okuyamıyordu, çünkü eşit olduklarının farkına varmaları köleliği bitirecekti, şimdi ülkeyi yöneten erkekler kadınları tekrar kendilerine köle etme peşindeler bunlar öyle geçiştirelecek konular olamaz,yazık.
bence erkeklerin hepsi ölsün ne bu ya edep yahu.
Yetiştirdiğiniz erkek çocuklarından bile korkar oldunuz -olur ya size çekmiştir, insanlıktan bi haberdir.

Küçük yaşta göster pipini diye başlayıp sonra erkektir, benim oğlum her istediğini yapar zihniyeti ile çocuk büyütüp kızınızın başına kendini bilmez erkekler tarafından getirilenlere üzülmeyin. O kendini bilmezi de sizin gibi insanlar yetiştirdi. Sen çocuğun annesine ne denli saygı duyuyorsun ki oğlun bi kadına nasıl davranacağını bilsin... Sinirlendim.
Okulları, otobüsleri, durakları ayırınca bu kızlar hayatının hiçbir alanında erkek görmeyeceğine nasıl inanıyor o da bi saçmalık. Görmeyelim, temasa geçmeyelim diyenler bulduğu ilk erkeğin tepesine biner kesin. Neyse islam bu değil bence.
görsel
kız üniversitesi girsin size ya amk vasıfsızları siz okusanız ne olur sanki dünyaya faydaları var amk vitaminsizleri.
islamın kızı ne demek amk. Yallah çöllere.
ben ciddi ciddi bu vahabilerin insanları islam dan soğutmak için çalıştığına inanmaya başladım.
Suriyeliler mi atıyor bu tweetleri acaba? 15 yılda bu kadar geriledik mi biz?
Kapılmayın bu bilinçli oyuna. Direnç kırma oyunu bu. Edep önce kendilerine gerek. Allah'ın belası Araplar.
gereksiz ve anlamsız bir iddia ve hashtag. laik bir ülkede böyle şeylere gerek yok.
(bkz: paragrafın icadı)
Görmemle gözlerimin yerlerinden çıkmasına neden olan başlık.

Biraz düşününce bu kızlar kocayı nereden bulacak?
islam'ın kızı nedir??

kavramın kendisi bile sorunlu.

bu ne demek biliyor musunuz?

kendilerini islam ile meşru göstermekten başka bir şey değildir.

bu kendisine benzemeyeni islam dışı göstermeye kadar gidebilecek düşünsel şizofrenik bir vakıa.
Bütün çomar yavruları gidecekse sıkıntı yok.
bence "islamın kızları" direkt olarak okul okumasın. ben onların ne bilime ne de insanlığa ufak bir yararı olacağını sanmıyorum. çoğu akp'den torpilli olarak memur oluyor. boşuna kontenjan israfı bunları.
okuyacak kapasite var mı bence asıl sorun bu?

hatırlayın fetö kumpasları ile ösym'de kopya skandalları yaşanırken ne hikmetse sürekli badem bıyıklı dinciler ve bazı türbanlı ablalar tıp falan kazanıyordu! şimdi bakın sayıları o kadar da fazla değil! sorular sızdırılmayınca her şey normal seyrine dönmüş bakın!
özel üniversiteler böyle bir uygulama başlatabilir. mesela sadece kızların olduğu bir okul yapabilir. bu cinsiyetçi bir uygulamadır doğru ama bunu devlet okullarının yapması sorun olur. özel okullar yapabilir. bence bir sorun yok. kişi diyorsa ben erkekle okumak istemiyorum onun da faydalanacağı belli okullar olması lazım. sonuçta kimseyi zorla kadın erkek okutacak değil insanlar.
fakat bunu devlet yapamaz. devlet çünkü cinsiyetçi bir karar veremez. verirse buna karşı çıkılması gereken bir şeydir. özel okullar kurup bir hırisityan yahudi de istediği şekilde eğitim alabilir benim açımdan bir sakınca bu yönde de yoktur.
güncel Önemli Başlıklar