bugün

ayıptır söylemesi ben yedi vakit namaz kılan birisiyim biliyorsunuz beş vakit akıl baliğ olmayanlar içindir. 5 yaşıma kadar kılmadığım namazları da kaza ediyorum falan yani bütün gün alnım secdede bunu öncelikle belirteyim. dizlerimde bildiğin "allah cc" yazısı belirmeye başladı. sakalım deseniz dizlerime kadar gören evliya amca diye sesleniyor, 12 yaşımda il hacc vazifemi yerine getirdim, bol bol zekat veririm boş zamanlarımda camiye bol bol yardım yardım yaparım falan... bugüne kadar önceki entrylerimde bunları çok defa dile getirmiştim şimdi benim nasıl bir gerçek müslüman olduğumu öğrendiğinize göre konuya giriş yapabiliriz;

bunlar öyle insanlardır ki yaptıkları ibadetleri sağda solda abarta abarta anlatırlar, bunlar camii çıkışı giderler karılarını kızlarını döverler, bunlar giderler göbeklerine kadar sakal bırakıp giderler orda burda nutuk atarlar (ben bu yazıdan sıkıldım, beğenmedim de, kafam başka yerde bu ne lan salak salak! bitiriyorum sonra devam edeceğim). pis insanlardırlar...
islam hakkında yanlış bilgi sahibi olanlardır. hatırlatılmalıdırki dinin şakası yok çarpılır gidersin vallahi.
(bkz: abi)
islam'a en çok zarar veren insan grubudur.
(bkz: bu neyin kafası)
yatacak yeri olmayan insandır. islamı şekil dini haline getirmiştir. bilmez ki asıl ibadet insanın kalbinden gelendir. asıl ibadet insanlığa faydalı olmak için yaptığıdır.
islamı kötü göstermekten insanları soğutmaktan bıkmayan insanlardır. güvenilmez bi insansan islami kafanı güncelle denilecek insanlardır.
güncel Önemli Başlıklar