bugün

yanlış yapan insanlardır. uyanmaları gerekir bir an önce.
(bkz: sabahtan aksama kadar fesatlik dusunen kafirler)
bu sözlükte bolca bulunan insancık tipidir..
dalga geçtiğini "sanan" insanlardır. ne bir çıkış yolu vardır şu dünyada, ne de düzenli bir ruh hali. kalbi kararmış, ideolojilerin ve dengelerin maskotu olmuş insandır. acıyorum bunlara.
hristiyanlık, musevilik, mormonluk vb inanışlar ile dalga geçen insanlardan bir farkı olmayan insanlardır.

sen yüzüne beyaz boya sürüp taşa tapan afrikalı ile dalga geçiyorsun ya, o da senin secdeye yatman ile dalga geçiyor hani. işte ben ikinize bakıp da dalga geçiyorum.
(bkz: ağzı götüne gelecek insan)
komik çocuk olmaya çalışan, cehennemde de komik komik yanacak olan insanlardır.
dünya'yı kibrit kutusunda geçiren insanlardır.
alternatif bir cehennem kazanı ismi...
islamı bilmeyen, anlayamamış insandır. küstahlıkta üzerlerine yoktur, küçük dağları da büyük dağları da ben yarattım havasındadırlar.
isine gelmedigi icin alaya vuruyorlar meseleyi. aynaya baksin da kendi gotune gulsun serefsiz,
bu adamların ilginç savunmaları vardır. trajikomiktir.
din; ne türklük ile, ne atatürk ile, ne atatürkçülük ile, ne de türk ordusu ile alakalı değildir.
islam diye bedüizzartzurt zırvalamalarını belleyen dangalakların sanrısıdır.
kendisini akıllı sanan ;ama zike sürülecek aklı olmayan insancıklardır.islami felsefeden yoksun,ilimden yoksun insancıklardır.darwinin kankalarıdır.
aslında pek çoğu islam'ı savunan insanlardır.

- harun yahya ve müritleri.

http://haber.mynet.com/detay/guncel/ciplak-namaz-sevap-icin-seks-davasi/518999

- suudi arabistan fetvaları

"erkek iş arkadaşlarınızı emzirip akraba olun. böylelikle tacizden kurtulursunuz"

- fw mailler ile din propagandası

üzerinde allah yazan balık,domates,ketçap-mayonez,ıspanak,rakı-balık / kur-an'ı yere attığı için kafasıyla götü yer değiştiren ibretlik kız(fransız sanatcının bal mumu heykelleri)

- kadın'a bakış açıları

(img:#3970) *

- bilimsel konulara karşı dua metodları.

kızamık duası, basur duası, nezle duası (evet bu duaların olduğu pek çok kitap mevcut. anneannemden biliyorum)

bu böyle gidiyor.

islam ile alay eden diğer insanlar için bir şey diyecek olursak, cem yılmazın gösterisine gidip gülmeyen insanları bekleyemezsiniz.

hatta genele hitap edip konuşacak olursak;

mormon,katolik,müslüman,pastafaryan vb inanışların hepsinin olabilirliğinin aynı olması. dünyada milyonlarca tanrı var ve hepsinin olma ihtimali diğerleri ile aynı. bu tanrılar kaynak gösterilerek ortaya çıkmış yazılı metinler sadece kitaptan ibarettir.
görsel
hindular ineğe tapıyorlar yawww ihiih kikikii diye başkalarının inancı ile alay eden müslümanları kızdıran insanlardır.

ne oldu lan! mızrağın ucu size dönünce rahatsız mı ediyor?
Bazı hikmetler varki bir damla sudan yaratılan aciz beşer bunu anlamaz.
işte iman böyle birsey seküler bilimin onayına ihtiyaç duymaz.
inanmayabilirler herkezin kendi düşüncesi var fakat işin ucunun hakarete ve küfüre kaçması inanan kişiye de saygısızlık olur.
Uydurulmuş israliyat hadisleride dine mal etmeyin.
gün gelecek götlerine kızgın demirler girerken bizde onlara kıh kıh güleceğiz merak etmeyin.
Enbiya 41.Ayet;
Andolsun, senden önceki peygamberlerle de alay edildi; ama onları alaya alanları, o alay konusu ettikleri şey kuşatıverdi.
Velev ki dalga geçiyoruz! Ne olacak?

Kafamızı mı keseceksiniz?

Taşlayarak mı öldüreceksiniz?
sonunda alay etmek neymiş gördüler ve görmeyede devam edecekler .

malum inatları var ve geri adım atmıyorlar .

yani giren daha çok girecek . daha çok rezil olacaklar . en az nemrut gibi olsunlar mesela .

ne güzel değil mi .

bundan iyisi şamda ki kayısı olsa gerek .
islamı eleştirmek ve onunla alay etmek serbesttir.
yasak olan; kendi dünya görüşünün altına islam adıyla imza atmaktır.