bugün

19 mayısta iyi iş başarmış bir hacker.
http://www.vatanim.com.tr...id=78268&Categoryid=1
bir ara baya uğraştığım hacker'lığı bana öğreten ve bana çok şey kazandıran değerli hocam.kendisi ile uzun zamandır görüşemiyordum.bu işleri bırakmış keşke devam etseydin hocam.cigicigi.com da az zaman geçirmedik.*
tuhaf yanı, adamın ismi cismi bilinmiyor ama, 45 yaşında olduğu tahmin ediliyormuş. gazetede ki tahmin gücüne bakılası ve gülünesi durum.
an itibari ile kanal 1'de kel ve göbekli bir türk hacker olduğunu 70 milyona gösteren lamerdır. *
ulkemizin en unlu hackeri.turk hackerlarinin neler yapabilecegini yaptigi rekorla tum dunyaya gostermistir *
kanımca türkiye yi en iyi temsil eden kişi..ayakta bırakın dakikalarca saatlerce alkışlasak genede hakkını veremiyeceğimiz vatandaşımız..internet sitesinde tavla oynarken puanlarının çalınmasıyla başlayan hackerlıgını geliştirerek kendini aşmıştır..yaptıklarını duyunca keşke başımızda da böyle düşünceli adamlar iktidar da olsa dedirticek kişidir kendisi..Allah başımızdan eksik etmesin diyelim
çalışkan hackerdır
http://www.zone-h.org/com...filter_defacer,iskorpitx/
(bkz: lamer) * *
helal vala.kanal1 de 1000 sitenin sifrelerini kırmıştır.kel göbekli sandiğim kişiliktir
hackerlığa ilk başladığınız günü anlatır mısınız diye yöneltilen soruya; "bir gün mynet tavladaydım biri puanımı sildi, yetkililere söyledim ilgilenmediler bende herkesin puanını sildim" diyen mümtaz şahsiyet.
asosyal kisiliktir.
(bkz: ya bizi de hacklerse)
super bir hacker
bir milletin işin içeriğini araştırmadan , nasıl da peşin hüküm verebileceğini ve tonla insanın nasıl kandırılabileceğini gösteren insandır. bu adamın geçmişi bellidir. nerden nereye gelmiş , forumları takip eden kişiler bilmektedir. ama bilmeyenler de ''hacker'' diyip arkasından gitmektedir. ulan bi araştır bakalım bu adam ne yapmış? o yaptıgını nasıl yapmış? neden yapmış?
şimdi bu sorulara cevap verelim. bu adam , orta yaşlarda kendi halinde ve ingilizceden kıt bir insanken , zamanın hızlı forumlarından spymastersnake.org isimli sitenin forumuna takılırdı. orada bir şeyler öğrendi kendi çapında. adam orta yaşlı , evli , çocuk babası , bir işi var , üstüne üstlük ingilizce de yok... kendi başına ne öğrenebilir? soruyorum size... neyse ne öğrendi ne öğrenmedi orasını boşverelim de olaya bakalım. gel zaman git zaman bu adam Davs vb lamer programlarını kullanarak birkaç site hackleme girişiminde bulundu. başarılı da oldu. çünkü bu programlar wordlist denen hazır listeler kullanır ve kullanıcının bir şey yapmasına gerek kalmadan , çeşitli sitelerin admin şifrelerini ardı sıra dener. yani yaratıcılıkla , hacker denen insanların dahiyane yanları ile uzaktan yakından alakası olmayan , kolaya kaçar cinsten , 3 yaşındaki cocuğa öğretseniz 2 butona bastırıp yapabileceği cisnten şeylerle tonla site hackledi... aralarında bedava hostlardan alınanlar mı dersiniz , yıllardır update edilmeyenler mi... var da var işte... sallayın. bu site sayısı o kadar arttı ki , adam dünya çapında listeye bile girdi. o liste de `http://www.zone-h.orgdenilen dünya çapındakigerçek hacker`ların hacklerini kayıt altına aldıkları sitedeydi... bu adamın dötü kalktı. takıldığı foruma hava basmaya başladı. ben de o forumun içindeydim. gördük ettik bu adamı... sonra admin bu adamı siteden sittir etti. bu dallama tehdit üstüne tehdit , tehdit üstüne tehdit... admin akıllı adam , gerçek bir hacker... forum.donanımhaber gibi türkiyenin en büyük forum sitelerinden birine indeks çakmış adam... fasa fiso işler ve adamlarla uğraşmayacak kadar da zeki... bunu sallamadı tabi. bu gitti bir forum falan kurdu. http://www.mavideniz.org isimli bir site. orda müritlerini vev kendisi gibi lamerleri topladı...onun bunun hakkında , diğer hack siteleri hakkında olur olmaz laflar çıkardılar... arkalarından attılar... şimdi ne oldu? siteleri kapandı , lamer kayboldu... bu sitedeki dökümanları inceleyen olduysa zaten görmüştür. adamın telaffuzları , anlatım şekli hacker falan gibi değildi tam bir esnaf yaa. bu kadar olmaz... bu adam hala hacker diyen varsa , allah akıl fikir versin...

neyse bu lamer bir gün baktık i , tv'ye çıkacak. isko tv'de! vaşşş!! baktık, izledik... ne diyecek diye merak ettik. adam nasıl hack yaptıgını anlatacak ; ordan açtı bi DaVs programı. çekti içine bi wordlist başladı wordlist taramaya , eee?? ne oldu? iskorpitx türkiye adına hack yaptı! lan bsg yaa! böyle hackerlık mı olur? nerede bunun düşüncesi? nerede yaratıcılığı? ben onu başka birine versem , şu şu şu tuşlara basacaksın , ondan sonra da bu olacak desem , onu başkası yapamaz mı? yapar! eee senin özelliğin ney o zaman? ben sana söylüyüm , lamerlik... işte kısa özet bu... huylu huyundan vazgeçmiyor kardeşim. lamer her yerde lamer... şu adama hacker demeyin allah belanızı verecek bak... gülüom lan! hi hi
hikayesini bir tv kanalından öğrendiğim bir zamanlar sanal alemdeki milli takımın kaptanı ve dünya çapında 1 numara olarak kabul edilmiş bir hacker. anlattığına göre:
bir gün her hangi bir sitede oyun oynarken puanları silinmiş. meğer herifin biri puanlarını çalıyormuş. uğraşıp, azmedip nasıl yapıldığını öğrenmiş. sonunda sitedeki tüm puanlara ulaşmış. ve bir hacker' ın öyküsü böyle başlamış.
bilmem ne kadar site çökertti iddialarını kendisi yaymıştır ve lamerin önde gidenidir. Hotmail çalmak için fake mail kullanır *
Yildizi birden bire parlamis , ama henüz büyük bir faaliyetini görmedigim hacker olarak adlandirilan sahis.
Ayrica kendisiyle kanal 1 röportaj yapmisti , tam bir melek gibi göstermisti kendisini. (ne kadar dogru bilmiyorum)
coder bir arakdaşına yazdırdığını idda ettiği bir program sayesinde hack yaptığını söyleyen bir adam kendisini 2000 yılından beri takip ederim yaptığı çalışmalar bilinçli yada bilinçsiz programla programsız önemli değil başarılı olmuş adını dünyaya duyurmuş kendisini tebrik ediyorum
mavideniz.org adlı sitesi hacklenen hacker. *
(bkz: tamer sahin)
nasıl olmuş da halkın gözünde bu kadar yükselmiştir diye hayretle baktığım lamerşahsiyettir. 40 yıllık davs'ı millete "türk yapımı" ve hatta daha da ileri giderek "kendi imalatım" şeklinde kakalamaya çalışan, john the ripperile şifre çözmeyi marifet sayan sallamacı muhasebeci şahsiyettir.
(bkz: lamer ötesi)
Davs'denen,5yaşındaki cocuga ögretsen onundahi kullanabilecegi basitlikte bir programla IIS Dataexploit ile hiç bilmedigi sitelere index atıp sözde en iyi hacker ünvanın almış yaşıda başını almış insan.Sabahtan akşama kadar davs yapar bu şahsiyet.(Biliyorsa birde C99'u biliyordur) *
Ev adresine kadar her türlü bilgisi internette mevcuttur.
"iskorpitx en iyi heykır.Türkiyenin en iyi heykırı"diyenler sebebiye gülme sebebi şahsiyet.
(bkz: Hay sen çok yaşa)
tamer şahin bile daha iyiydi.
sanal alemde utanılmasa tanrı denebilecek şahsiyet.**
tahribat defalarca eline vermesine rağmen hala ortalarda hacker diye dolaşan yüzsüz.

(bkz: lamer)