bugün

en net ve kesin çözüm: bir çorba kaşığı kuru çayı çiğneyip yemek. kesin çözümdür fakat çiğneyip, yutmak gerçekten zordur.
yanlış bilinenin aksine bol bol su içmektir.
Kahve limon net.
yoktur. olmadığı için de daha birkaç dakika önce randevu aldım.

edit: eksiye çullanmayın, nadir olan bir hastalığım var ve hastalıktan çok ishalden çekiyorum çok afedersiniz.
Reflor 250 mg.
reflor bunlardan biridir.
Kuru türk kahvesinin üstüne Limon sıkın ve yiyin.
bir tatlı kaşığı kuru kahvenin üzerine boğazınızdan geçmesini sağlayacak kadar limon sıkıp yutmak. şakasına goy goyuna falan demiyorum ciddi manada işe yarıyor. 2 saat içerisinde o guruldamalar o her an hazırlıksız yakalanacaksınız hissi gidiyor yerine huzur geliyor.
Toz reflor direk tıkar.
Bu şekilde çözüm aramaya devam edilirse, sonu böyle olmasından korktuğum başlıktır. Siz en iyisi bir eczaneye gidin.
https://m.youtube.com/watch?v=2q9cQikDiYI
bizim yörede peryavşanı denilen bitki var. Modern ismini bilmiyorum aktarlarda bulabilirsin kesin çözüm.
Kafein vücuttan su atılmasını hizandirir. Kahve için diyenler bu noktada bağırsaklarda bulunan diskinin kıvamını katilastirma tavsiyesi veriyorlar.

ishal diğer semptomlar varsa tek başına değerlendirilmesi hatalı olan bir durum.
yarın yokmuş gibi sıçmak. cayır cayır sıçmak. yanmalı sönmeli sıçmak. deli divane sıçmak.
çok bol su içmek çok önemli.

ercefuryl kapsül de florayı düzenler. günde 3-4 sefer 2 şer kapsül alınmalı.
Kahve limon çok da işe yaramıyor. Çözümünü bilmiyorum.
neden ishal olduğunuzun tanısı konmadan tedaviye başlamayın.
Kardeşim hiç birini deneme git direkt papatya al aktar dan bir su bardağı kaynamış suyun içine 8 9 10 tane at iyice demlensin onu iç daha da bişey in kalmaz.
Kuşburnu reçeli tabi ki gençler.
. . . çözümünü bilmiyorum da önlem olarak kesinlikle osurmayın.
Kuru çay yemek.
ishali geçirmek için :

haşlanmış patates.
muz.
kola (emin değilim).
su

ishal olmak için :

şu konservede satılan süt mısırlarından alıp evde tavaya koyup hafiften yağ ve tuz ekleyip ısıtın. isteğe göre soslayın ve afiyetle yiyin. o mısır tanelerinin tek tek götünüzden çıkışını izleyeceksiniz.
şarap.
Bir şişe şarabı alıp içiyorsunuz. Geçmedi mi ishaliniz? Takıyorsunuz mantarı muhtelif yere. ishal is gone baby.
En kolay yöntemi kola alınır ama dışarıdan olacak,hafif çalkalanacak sonra kapağı hafifçe yere doğru yavaşça açılıp gazı çıkartılacak,sonra sindirerek içilecek.
Nişastalı yoğurt yiyin geçer kesin tadida guzeldir.
Kahve ve leblebi , inan bana pamuk gibi etkili .
güncel Önemli Başlıklar