En iyi film
3
rekabet yine çok çetin! Oscar’da 2016’nın en iyi filmi hangisi olur?
En İyi Film adayım olsun
En İyi Film adayım olsun
En İyi Film adayım olsun
En İyi Film adayım olsun
En İyi Film adayım olsun
En İyi Film adayım olsun
En İyi Film adayım olsun
En İyi Film adayım olsun
Oscar ödüllü ve Oscar’a aday olmuş filmler Şubat ayı boyunca Digiturk Moviemax Oscars HD’de. Sen de 88. Oscar Ödülleri’ndeki favori adaylarını seç, 1.000'den fazla HD filmi, en sevilen yerli ve yabancı dizileri izleyeceğin ve canlı TV keyfi yaşayacağın 3 aylık Digiturk Play Sinema Paketi kazanma şansı yakala!

is bankasi internet subesi

 1. 1.
  türkiye'nin en berbat internet şubesidir. 5-6 kez şifre parola vs girdikten sonra tam eft yapacakken, talimatınız yok gibi acaip bir gerekçe göstermiş. sinirleri zıplatmıştır.

  ve birde kendi işlemimi kendim yaptığım halde 0,75 ytl eft ücreti almıştır. diğer pek çok banka almıyor.

  mecburiyet dışında asla kullanmayacağım, çalışmamak için elimden geleni yapacağım internet şubesidir. sinir sitemime verdiği zarar yapacağım eft den çok daha fazladır. burdan yetkililerine birşey söylemiyorum. birşey değişmez eminim.

  edit: artık pek çok bankanın sitesi aynı şartları isteyip eft ücreti almaktadır. yani alıştık.
  #417898 :)
 2. 2.
  güvenlik açısından en iyi tedbir alan internet bankacılığı. ayrıca 10.yılını kutladığı için hergün çekilişe katılıp şansını deneyen müşterilerine haftada 100 hp dizüstü bilgisayar hediye ediyor. bunlardan 50 si mevcut müşteriye, 50 si yeni müşterilere. ayrıca ufak işlemler yapılmasıyla birlikte anında sürpriz hediyeler de kazanılabiliyor.
  #1232108 :)
 3. 3.
  hiç bir şeye yaramayan bos bir site.
  #1232275 :)
 4. 4.
  şahsen benim de pek memnun olmadığım hem internet şubesi hem de bankanın kendisi. olur olmaz zamanlarda hesabından para kesiyorlar, ortakmışız gibi paraya. hadi yılda bir kestiniz anladık da her zaman olmaz ki. bi de hp dizüstü bilgisayar veriyorlarmış komşular duydunuz muuu?
  #1232337 :)
 5. 5.
  http://www.isbank.com.tr/
  #1232400 :)
 6. 6.
  Guvenligi yuksek tutmak icin sifre sorulari insani bayiltsa da bankaniza gitmeden para aktarma, fatura, vergi, trafik cezasi, universite harci odeme, kontor alma gibi bircok isinizi kolaylikla yapabileceginiz isbankasinin internet adresi.
  Sifrenizin belli araliklarla otomatik olarak degistimesinden dolayi is bankasi telefon bankaciligini arayip yeni sifre alma isleminiz bu hizmetin en kotu tarafidir.
  #1232489 :)
 7. 7.
  adres değişikliği yapabilmek için para isteyen internet şubesi.
  #1232506 :)
 8. 8.
  Yoğun olarak kullandığım ve oldukça memnun olduğun internet şubesi.
  edit:özellikle döviz, altın alımı ve satımlarında, kgs,ogs hesap bakiyelerini detaylı görmemde,
  bir de giriş sırasında güvenlik için farklı bilgiler istemesi olayları beni oldukça tatmin etmektedir.
  #5205356 :)