bugün

yeni sözlük yazarıdır *
cok yakindan tanidigim guzel insandir.
içimizdeki irlandalı. aynı zamanda sozluk sabahlayanları'nın bir üyesidir. saat geç olmuştur, artık uyusundur*.
birinci nesilmiş. *
bülent ersoy dolayısıyla 3. kez çaylak olmuş yazar. (bkz: vah vah)
gün itibariyle entryleri dikkatimi çekmeye başlayan, yeni sanırım hoşgelmiş diyeyim bari diyerek "ben"e tıkladığım ancak beni dumur eden yazardır. * *
peygamber sabrına sahip insan.
eminim hayalinde belfast'ta yaşamak vardır..
ve michale flatley hayranıdır.
'birinci nesil lan bu', denilesi yazar kişisi.*
biraz daha konuşursak akraba çıkabileceğimiz yazar.*
(bkz: büyük toto)*
vay be birinci nesiller besinci nesillere mesaj atıyormus dediğim alcak gönüllü insan. tıpkı benim gibi mütevazı.*
roberto carlos gibi duran toplara vuran insan.

(bkz: roberto carlos gibi duran toplara vurmak)
(bkz: içimizdeki irlandalılar)
#2837593 nolu entrysiyle lafı gediğine koymuş; mütevazi, 1. nesil yazardır.
kızlara oldukça garip smileyler gönderip kanlarına giren yazar.*
(bkz: haşin erkek)
bana çirkin ve iskeletor diyen kedi.

iskeletor "zayıf" demektir. e bu da iltifattır anam, yanlış laf ettin. *
karşılıklı müzik alış verişine girdiğim ender kişilik. kendisi tarafımdan çok sevilmekte. sözlükte gerçekten konuşmaktan keyif aldığım sayılı insan arasında. * * * *
" dahilik deliliktendir " * * * * * *
çok eskılardan bir dost, "hey gidi günler hey" insanı, bir de soğuk evler sarı odalar tey tey ..
çok eski bir lakaptır bu ve aslında kullanıcısı için çok anlamlı.

ne irlandası, ne fırtınası dedirtir insana kendisini tanımayanlar için... Oysa ki ne irlandalılar'a benzemektedir, ne de sağa sola saldıran bir fırtınaya...

Acayip zevkleri olan ve acayip muhabbetleri olan bir insandır. Müslüm'ün konuşulduğu yerde müslüm'ü, metalin konuşulduğu yerde ise metali konuşur. herşey hakkında fikri sorulan bir insandır. haritadan gözlerini kapatıp istediğiniz ülkenin yerini size gösterebilir.

aniden karar değiştirebilen bir tiptir. soğukkanlılığı sebebiyle ise her daim başarılı olur. Eğlencesi ise dildir. Tüm ev cemaati cümbür cemaat eğlenceye giderken, o genelde oturup ya başkurtça öğrenmeye çalışır ya da kazakça. nadiren verdiği kararlar gibi ani sinirlenen bir tiptir. zaten lakabı da burdan gelmektedir.ilk önce susar, sonra güler, sonra da esmeye başlar. (bkz: durdurabilene aşk olsun)

Hani fırtına öncesinde ki sessizlik bir huzursuzluk verir ya onun sessizliği de çevresine huzursuzluk verir. hep gülümseyen, hep konuşan ve insanların söylediğini pek de umursamayan biridir. ayrıca çok usta bir kalecidir. ve kendisi futbolu bıraktıktan yıllarca sonra hocası tarafından şöyle tanımlanmıştır:

" Bir manyak vardı. adı aklıma gelmiyor. kaleciydi. dünyada benim gördüğüm gol yiyip de maça motive olan tek kaleciydi. adamın gol yemesini beklerdik ki maça ısınsın"

maçta aniden birşeyler olurdu buna ve bir kornerde skorun durumunu hiç düşünmeden, bütün protesto ve ıslıklanmalara rağmen, hocanın sövüşlerini duymadan gol atmaya giderdi ve bir kez attı da... *
(bkz: manyak mısın dedirten kaleci davranışları)

gol yedikten sonra üzüntüsünün mimiklerine yansıması ise hitler'i merhamete getirecek kadar derindir.

bu adam kolay ve basit olan hiç bir şey ile ilgilenmez.

böyle bir kırık adamdır işte benim 19 senelik dostum, sıra arkadaşım, takım arkadaşım.
çok bilen ama çok bildigini asla söylemeyen mütevazi adam. hiçbir yerde şu kadar dil biliyorum şuralarda okudum muhabbeti yapmayan zira bunları adam olma konusunda birer basamak olarak görmeyen adam. 1 . nesil olmasına ragmen göze batmamasının sebebi de budur. celebrity olma gibi bir istegi ya da ihtiyacı yoktur zira o kaplerin celebritysidir. *

kendi halinde eglenen evet hakkaten de ayar ustası. ama öyle sacma sapan ayarlar değil. yeri gelir çileden çıkarır. yeri gelir gülmekten yerlere yatırır.

velhasılkelam adam hoşsohbet cidden komik ** yazardır.
secret window' dan bahçesini seyrederken bahçesinde özenle yetiştirdiği mısır * ve kahvesi eşliğinde sabahı karşılayan teftişçi yazar.
Vampirler Kulübüne üye olduğunu düşündüğüm gece yazarı.