bugün

converse'ları giyip kaynak gözlüğünü takıp kulağında iphone starbucks'ta Espresso con Panna yudumlayan inanılmaz kişinin vazgeçemediği dörtlüdür.
(bkz: birisi tekme tokat mı dedi)
ek olarak, beyaz pantul, askısız ve renkli bir straples, sağ yada sol kolda takılı, içinde çöp çorba bir sürü şeyin olduğu bir deri çanta, topuklu bir ayakkabı yada babet modelinde yeni moda olmaya başlamış ayakkabıları da söyleyebiliriz..
kıskanılan şeyler olmamakla birlikte; istenirse elde edilebilecek olan fakat özentiliğin sınırlarını zorlayan bu biçimden nefret edenlerin kafaya taktığı, iyi de yaptığı dörtlüdür.
üniforma
(bkz: ikoncan)
piyasa değeri 1800 ytl olan eşi benzeri bulunmayan set. sadece 39 kupona...
torna makinasından çıkmış gibidirler, hepsi aynı tip..
(bkz: ateş su toprak tahta)
tüketim köleliği adıda verdiğimiz günümüzün en büyük ve dünyaya dikte edilmiş ideolojisinin yansımasıdır. benim insanlarda anlamakta zorluk çektiğim yanlarını simgeler belkide onlar başkalarında gördükleri X markalı ceketi, Y markalı gözlüğü takınca havalı olucakları yalanına inanıp gidip 2 tane aldılar belkide hiç birşey düsünmeden (zaten istenen budur) malca tükettiler ve ortaya bu durum çıktı ben bunu duyunca aslında aklıma ilk olarak (bkz: ağız burun dalma) geliyor nedense.