bugün

SANIRSAM DÜNYADAKi TELEFON KULLANAN iNSANLARIN YARIDAN FAZLASI.
Genelde 2000 üzeri verdiği telefonu kullanan varlıktır.
Ayrıca birader siz de 2500-3000 ₺ verseniz, siz de öyle sanardınız. Sonuçta para bu.
android'in kalabalıklığından sıkılmış, sakin ve stabil bir telefon kullanmak isteyen gelir düzeyinden ziyade konforunu düşünen insandır. öyle mallıkla karizmatiklikle de alakası yoktur. kedi ulaşamadığı ciğere mundar der.
Samsunga geçerse çok zorluk yaşayacak insan.
Telefondan zerre anlamayan insandır. Sadece isme ve markaya para veriyor bunlar. Ama ayfon kaliteli yeaa demekten başka da birşey bilmiyorlar.

Samsung'dan da zerre haz etmem ama onu bu çöpe tercih ederim.
3310 kullanan insandır. Şayet teknolojiden çok anlamadığı için bir ısırıklı elma ve sade bir ana ekran cahilliğini hissetmemesini sağlayacaktır. Mal olduğunu 3310'a 12.000-15.000 tl aralığında ödeme yaparak kanıtlamış insandır.
Pişman olan insandır.Habire donuyor.
Teknoloji kullanan insandır.
Muadillerine göre çok daha az hizmeti çok daha fazla fiyata almayı tercih ettiği için biraz maldır.
Yargılayan insan kadar mal değildir.
akşam eve gidince kıyafetlerini değiştirmeye fırsat bile bulamazken "knk yha fotoları fişşeklesene" türünden mesaj yağmuruna tutulan kişidir.
enayi insandır.
Ya zengindir ya fakir. Orta kesim kullanmıyor pek o telefonu.
parası çoktur. farklı farklı renklerinden bile alır. canı ne isterse yapar. paşa keyif önemlidir. kokoreç yemek için 300 km yol yaptığımı bilirim. neden? paşa keyfim öyle istedi.
Amerikancı insandır.

Samsung gibi yerli ve milli ürünümüz varken..
2013 yılında aldığım iphone 5s telefonumu 2 yıl daha kullanırım.
Jailbreakli olarak kullanıyorsa hakkını veriyor demektir. Jailbreak apayrı bir dünya apayrı bir cennet. Öyle ki telefonu resmen bilgisayar gibi kullanıyorsunuz.
Parasını cöpe atacak kadar salak degil saglam telefon 2 3 senede 1 alacagına 7 8 senede bir telefon alıyorsun halbuki akıllı bir adamdır tabi lüks görünmekten Ziyade saglamlık için aldığını düşünürsek.
kedinin köpeğin uzanamadığı ciğeri yiyen insandır.

topunuzu bir araya getirseler, bir tane siri etmezsiniz, saçma saçma konuşuyorsunuz.

bir olay anlatayım da dinleyin. bir ortamda 3 erkek, 2 hanımefendi oturmaktayız. işe ara verip çay sigara muhabbeti yapılan bir kısa zaman aralığı... belgin dedi ki, bu apple alanları anlamıyorum, o kadar parayı neden veriyorlar ki, sadece etiket yapmak, görüntü... hemen cevap verdim, samsung kullandım, hem yazılım, hem donanım kalitesi iphonelarda daha yüksek. bu yüzden para veriyorum.

bu tartışma 2 3 dakika devam etti, konular değişti döndü dolaştı fotoğraf ve resime geldi. aynı hanım arkadaş dedi ki, senin kamera daha iyi, bi fotoğrafımı çekip bana yollasana...

şu cevapla ödüllendirdim kendisini! çekeyim de, hani bu telefon pahalıya, ağzını, yüzünü gözünü yara yapmasın?

yani kaşınmayınız efenim...
eziktir. ios un zincirleriyle debelenir.
Se ile katıldığım şeydir.
Apple babasının şirketi gibi savunanları anlamıyorum. Yada android yazılımını kendisi yazmış gibi savunanaları da. iphone kullanıcısı olarak tavsiye edip özelliklerini fikir soranlara beyan ediyorum. Bunun dışında sidik yarıştırmanın hiç kimseye bir faydası olmuyor. Bildiklerinizi paylaşın yeterli.
güncel Önemli Başlıklar