bugün

1.5 yıldır bir türlü yapamadığımdır. Nette izledim, okudum yok yine olmadı.
itools da kar etmedi.
Bilen varsa lütfen aydınlatabilir mi?

Edit:donanımdan da anlamadım.
edit:yaptım yupppiii.
itunesten yarım saatte yapılan eylem. yıllardır ıphone kullanıyorum, telefonu aldığımda ne çalıyorsa hala aynı melodi.
(bkz: forum donanımhaber)
Bunu yapacak bir ayfonum bile olmadığı için sadece ilginç gelen başlık.
Ugrastiran hede. Kardesim alin bi ust duzey android ugrasmayin bole sacmaliklarla. Sirf benin ayfonum olsun niyetiyle 2500 tl yi bu aptal alete harciyorsunuz yaziktir. Yari fiyatina ayni islemleri yapabilen hatta daha iyisi olan telefonlar alinabilir.
android telefona iphone zil sesi yüklemek daha kolaydır.
Ses tonunuzdan gerçekten ne kadar sıkıldığınız ve buna ayıracak ne kadar zamanınız olduğuna göre kolaylığı değişen bir eylemdir.
00:40 saniyeye kadar zil sesi
00:05 saniyeye kadar sms sesi *
Ayrı bir program ya da site kullanmayacaksanız, itunes bunun için fazlasıyla yeterli.

-istenilen şarkı itunes'ta seçilir,
-Hangi kısmını almak istediğiniz zaman koduna bakılarak belirlenir. (Örnek: 00:50-01:30)
-Şarkıya sağ tıklanıp bilgi ver denilir.
-Seçenekler kısmına gelinir.
-Başlat ve durdur kısımlarına istediğiniz zaman aralığı yazılır ve 'tamam'a basılır.
-Şarkıya sağ tıklanıp AAC sürümünü yarat denilir.
-Yaratılan AAC sürümü masa üstüne sürüklenir ve itunes'taki silinir.
-Masa üstündeki şarkının formatı M4a yerine M4r yapılır. (dosya adı değiştirir gibi yapılabilir, ekstra bir şey yok.)
-itunes ses tonları açılır ve masaüstündeki M4r buraya sürüklenir.
-Telefonunuzu bilgisayara bağladığınızda(kabloyla) ses tonlarını eşzamanla seçeneğinde şarkınız seçilir ve eşzamanla-uygula denilir.
-Telefonda Sesler-zil tonu-zil sesleri olarak görünür. (bu zaten biliniyor)

Son olarak, hangi şarkıyı seçtiyseniz, işiniz bittiğinde ona tekrar sağ tıkla-bilgi ver-seçenekler kısmından başlat ve durdur kısımlarını kaldırmanız lazım, yoksa şarkının sürekli seçili kısmını dinlersiniz.
bir çok ineternet sitesinde hazır müzikler var indir ve ekle sonra zil sesi yap.seviyorum ios işletim sistemini.
insan insana bu kadar zulm etmez. iphone alacaktım korkuttunuz tesekkurler.
güncel Önemli Başlıklar