bugün

çıkarsa tipi şekli ve özelliklerinin %95 i iphone 6 plus la aynı olacak cihaz.
bükülme özellige olan essek kadar telefondur efem, ama özelligi kasitli degil.
şimdi tanıtıldı.
alana anasının amı gibi vergi ödetecek telefondur.
gereksiz bir telefon o kadar para verilmez.
bronzu hoş ama 5000 den aşağı olmaz bu telefon bakın yazıyorum buraya.
3200 e domalan pardon veren 3900 de verir. no problemo

çok üst düzey bir cihaz atomu parçalıyor. hatta ekrana attırıyorsunuz ertesi gün karınız yerine hamile bile kalabiliyor.
3900 ün üzerine 1000 daha koyun gidin 96 model Şahin alın amk.
böbreğin birini sattım bekliyordum lansman ertelenmiş, bu arada havalarda soğudu benim sidik tam süzülmüyor mu nedir acayip kokmaya başladı ne bok yiyecem bilmiyorum.

64gb olanı 3.899tl ciktir.
iPHONE 6plus ile arasında sadece 3d touch olan telefon. 3d touch da aslında bir bok değil.
Iphone 6 plus olmasın o?

6s plus da mı çıktı?
güzel telefon.

daha inceleme fırsatım olmadı ama bakar bakmaz elimden düşer durur bu dedim. steve jobs öldü, ergonomi bitti.
Arkadaşlarımın, abi alalım bi tane ya. Yakışır sana, tam senlik telefon fiye ikna etmeye çalıştığı telefon.
Iphone kullanan aptaldır sözümü nedense kanıtlıyor bu arkadaşım dediğim insanlar.
Deli gibi istediğim telefon ama parama kıyamıyorum.
hayırlısıyla aldım. performans ve stabilizasyon konusunda samsungdan tabiki çok önde.

şarjı; beklemediğim kadar iyi. evde kullanmak için bir kere fulleyin 2-3 gün gider.dışarıda 3g ile kullanıcaksanız ve düşük güç kullanımı modunu aktive ederseniz ayrıca orta derece kullanıcıysanız 1 günü çok çok rahat çıkarır.

3D touch özelliğinde tek sevdiğim, birşey yazarken rastgele klavyeye sert basılı tutarsanız imleç moduna girip yazının arasında imleci kolayca kaydırabiliyorsunuz. iphonenun en kabız özelliği buydu, oda giderildi. Gücü yeten yetmeyen herkese nasip etsin yaradan inşallah. Elveda 5 yıllık android deneyimi, merhaba yeni iOs deneyimleri.

edüt: hayır yani eksileyerek ne geçiyor ki elinize kıskanmayın mı demeliyim illa ?!?!

edit2:çıldırın ulan, son ihaleden kazandığım 248 bin 482 net Amerikan Doları ile aldığım iPhone 6s Plus. çıldırın seri eksi verin ibneler.
Telefon değil tablettir. iphone modelleri 5s ile sona ermiştir benim gözümde. Zamanında 6 alıp 1 hafta dayanamadan satıp 5s'e geri döndüm. Kasası htc resmen. Bir daha 5s gibi bir kasa çıkartmayacaksa tercih etmeyeceğim. Ne bok gibi para döküyoruz ki? Hayata ne katıyor?

Şu anda apple'ın alınabilir 2 ürünü var bence. Retina mac kesin, tartışmalı bir ipad pro. Onu da pek boş buldum açıkçası lanse edildiğinden daha fos çıktı. Dokunmatik hassasiyeti düşük amk prosunda.

Neyse. ios eski ios değil, şaapmayın çok.
Fakirlerin bok attığı efsane telefon.
Enteresan bir şekilde basınc sensörü koyup, uzun basma özelliği getirtip, hiç bir yenilik yapmadan gerizekalı.avi yapabilen telefondur.

Sırf bu yüzden alınır işte.
Batarya süresi şaşırtan telefon.
Büyüklüğü abartılmış telefondur. Sevemedim gitti yav.
beni kararsız bırakan telefon. 6s mi yoksa bu mu bilemiyorum..
almayı hayal ettiğim ancak fiyatı yüzünden iphone 15 plus falan çıkınca belki alabileceğim, rüyalarımı süsleyen cep telefonudur.
halihazırda mobil telefonların şahıdır. görünüm ve donanım açısından mükemmel bir kombinasyondur. vergilerden dolayı türkiye'de pahalı olsa da yurtdışında yarı fiyatına alınabilir.
Tepsi gibi telefondur. Ustunde 6 kisilik aile yemek yer.
çok büyük cebe sığmıyor. o paraya öküz alınır hem.