bugün

dördüncü nesil yazar. *
nicki pek cicidir, hoşgelmiştir.
teatral dozda yazan dördüncü nesil yazar.
gerçek bir ipekböceği gibi ne kadar süre yaşayacağına aldırmadan, sürekli bişeyler yapmaya çalışan, sadece dikbaşlı değil, onurlu ve gururlu insan modelidir. Dünyada emsali çok fazla yoktur. "Can"dır. Koza yapıp, aynı kozada yıllarca yaşanılası hayattır.
nicki güzel yazarlardan. ipek böceginin dik başlı hali kelebektir daha da ileri gitmiş olsa ölüdür. malum tek günlük dünya.
düzgün bir üslupta yazan , okunan yazar.
"uuw önce nickinin asaleti sonra yazdıkları.." dediğim yazar. *

edit: önce nickine bayıldım sonra yazdıklarını okudum..
kültür seviyesinin üst düzeyde olduğunu düşündüğüm takip edilesi düzgün türkçeli sözlükte sayısının artmasını dilediğim hiç tanımadığım iş bu entryi yalakalık olsun diye girmediğim sözlük insanı. bigün birlikte tiyatro izlemek istenilesi yazar.
iyi bir yazar olmak için gerekli bütün niteliklere fazlası ile sahip olan uuser. sahip olduğu değerleri korkmadan savunması ve bu değerlerin sonuna kadar arkasında durması en dikkat çeken özelliği. uludağ sözlük böyle bir yazarı bünyesinde barındırdığı için gerçekten çok şanslı. tabi biz de onun entrylerini okuyabildiğimiz için şanslıyız. * ayrıca kendisini tüm çevreme tavsiye ettim, artık onlar da kendisinin tüm entrylerini keyifle takip edebiliyorlar. *
umarım bu kalitesinden hiç ödün vermez.