bugün

2001 doğumlu yavru.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

ipek Filiz Yazıcı, 2001 yılında istanbul'da doğmuştur.
Lise de öğrenim gören ipek Filiz Yazıcı; 2016 yılında rol aldığı Babam ve Ailesi dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. son olarak Fox Tv ekranlarında yayınlanan; başrolü Erkan Petekkaya, Songül Öden ve Dolunay Soysert'in paylaştığı Kayıtdışı dizisinde yer almıştır.

ipek Filiz Yazıcı şimdilerde netflix'te yayınlanan aşk101 dizisinde ışık karakterini canlandırmıştır. 1.63 metre boyunda 50 kilo ve Koç burcudur.
Küçük olmasına rağmen iyi bir oyuncu, ayrıca güzel. Daha fazla dizilerde görmek umuduyla.
aşığım kendisine. beyaz ten, renkli göz, sarışın ve henüz 19 yaşında. kendim yapsam bilgisayarda falan ancak bu kadar istediğim gibi olurdu.
Utanmıyor musun 2001 doğumlu bir kıza öyle bakmaya ?
Ohh fuck 19muş taze güzellik (bkz: pelin karahan)ı da andırandır alt nesilde gayet etkileyici.
Bebekliği

görsel
fena oyuncu değil. güzelde. iş yapar sanki. 2001 doğumluymuş.
Ben bu kizi niye 90 dogumlu saniyorum ya. Az once instagram’da ogrendim, 2001 dogumluymus. ipek’le olan iliskisi sebebiyle ufuk beydemir’i elestirenler oldugunu da ogrendim ayni postun altindaki yorumlardan. Yas farki cokmus, etik degilmis. Aralarinda 9 yas var, kiz bu sene 21 oluyor. Sorun nedir anlamadim.

Edit: Yalniz ufuk, saclarinin rengini geceden degil günesten alan kadinla paylasmayi tercih etmis hayatini. Ten rengi aydan en azindan. Birlikte olduklarini ogrenince aklima gelen ilk sey bu oldu.
hem ipektir hem filizdir. canım benim.
müzisyen Ufuk Beydemir ile evlenmiş.

https://www.hurriyet.com....nlu-cift-evlendi-42158378
Dizileri tutmayınca evlenmiş

görsel

Vizyonu bu kadar demek ki.
Elden gidiyeh

görsel