bugün

canan kozmetikin bir ürünü olan, şampuan reyonlarında en alt sıralarda yer alan, ucuz şampuan. ayrıca servet dostu şampuandır kendileri.
(bkz: şampuanınıza servet ödemeyin)
reklamında hayatımda gördüğüm en güzel kızlardan birinin oynadığı reklam. buradan kendisine evlenme teklifi ediyorum.
üzerinde şampuan yazdığına bakmayın, "duj jeli" olarak da fena değildir. kiloyla duş jeli almak gibi bişey. *
süper bir halı şampuanıdır. *
üzerinde kremiyle(2si birarada durumu) saçlarınızı daha tarayabileceksiniz yazmasına rağmen saçlarımı taranamaz hale getirmeyi başarmış olan şammpuan.
şu ana kadar saçımı ipek şampuanla yıkadım, ipek gibi oldu diyen bir allah'ın kuluna rastlamdım, nasıl oluyorda hala üretiliyor, zararına mı üretiliyor? (bana neyse) stratejileri vardır elbet.
*şampuanını değil lakin duş jellerinin kullanılabilir olduğunu söyleyebilirim, ipek duş jeliyle yıkandım, ipek gibi oldum denmesi olasıdır.
(bkz: reklam kokan basliklar)
canan kozmetiği satın alan loreal firmasının bir markasıdır.
ucuz olduğu için piyasada bolca bulunur. kremli olanı , kokulusu renk renk ,çeşit çeşitlenmiş reyonların en alt katına bir de bazı kurnaz berberler bu şampuanları kaliteli boş şişelerde saklarlar.
ucuz öğrenci şampuanı.
kullanmadan önce saçınızı son kez tarayın diye uyarısı bulunmayan şampuan.
reklaminda pirasa sacli guzel hatunlarin ooyle saclarini dagitip yollari birbirine kattigi sampuan firmasi.
fakir ama gururlu şampuan.
piyasadaki en dandik şampuanlardan.
kaçıın.
berber şampuanı.
bilinç altına kalite veriştirmeye çalışan ürenlerini bazılarından biridir.
aynı şunun gibi mesela:
-sağlamsa lastik
-leziz tavukçuluk
-tutkal tutkal
-derman eczanesi
doğal tüy dökücü olduğu kesindir.
yılların ürünüdür, 2000'lerin başından beri istikrarlı şekilde piyasadadır. vaktinde 2 kg'lik bidonlarda satılmışlığı vardır...

biraz pahalı ama...
halı yıkama firmalarının gözdesi şampuan markası.
Araba yıkarken performansı iyi saça tabi ki sürülmez deli misin.
Parfümlü Arap sabunu.
Deveci'nin o lüle lüle, ışıltılar saçan saçlarının sebebiymiş. Doğrusu imana geldim.
rakılısı yağlı saçlar için deva.
fakir turnusolu. ahahhahaahha.
mahalle berberlerinin sponsoru. şimdi kilo işi çıktı ipeklik bozuldu.