bugün

evet. entrylerime baktım da 2-3 ay önce de intihar ediyorum yazmışım. 18 yaşında istanbulda yaşayan bir genç kızım. daha önce denedim bunu, beceremedim. ama bu sefer o kadar soğukkanlıyım ki, beni çok üzecek şeylere bile üzülemiyorum. taş kesilmiş gibiyim. zaman hiç geçmiyor, sanki hiçbir şey gerçek değilmiş gibi. ölünce farklı bir gerçekliğe ulaşacağım belki de. yada, ne bileyim. birkaç güne intihar edeceğim, benden önce sözlükte çok kişi intihar ediyorum demiş. ettiler mi bilmiyorum etmedilerse sözümün arkasında duran ilk kişi olacağım. diyeceğim şey, birkaç parça eşyam var. kalemlerim kitaplarım var. sakladığım oyuncaklarım var bunları birileriyle paylaşmak istiyorum, eğer isteyen olursa bana mesaj atsın.

ailem, sevgilim arkadaşlarım. bilmiyorum bu yazdığımı görürler mi, görürlerse ne zaman görürler. benim yazdığımı anlarlar mı. hiçbir fikrim yok ama ben daha fazla yapamıyorum. yüreğim acıyor.
Kalemleri fosforluysa ben istiyorumdur. Üzülme sende evlenirsin.
Yine....
ne demişler, edeceksek, yaşayarak intihar edelim.
(bkz: hayırlı yolculuklar karşim)
Ölümün çözüm olduğuna dair hiç bir delil elde edilemedi henüz. Eğer bunun bir delili olsaydı doktorlar reçeteye acısız bir ölüm yazarlar herşey çözülürdü. Çare önce psikiyatr, sonrası ailecek psikolog.
bye bye.
çok ayıp.
Bu başlık yanlış açılmış. intihar etmek istemiyorum, olmalıydı. Çünkü bir çağrı bu. Kurtarın beni diyen biri var belki de. Sen her yeni doğan güne uyandığında nasıl bir gün geçireceğini bilmeden uyanıyorsun. Belki bu zamana kadar gönderdiğin mektuplar geri geldi. Peki ya yarın? Hepsine teker teker cevap gelirse pişman olmaz mıydın?
Her şey sende bitiyor. inan ki herkesin başından olaylar geçiyor. Arkana bir bakıyorsun yahu nelere üzülmüşüm ben bile dediğin oluyor. Eğer ciddiysen intihar çözüm değildir, olmamıştır ve olmayacaktır.
dikkat çekmeye çalışan suser(salak user)
(bkz: suser)

yine mi.
madem intihar etmek istiyorsun siktir git yap kardeşim dedirten başlık. buraya gelip ''yhaa kızıaaağğm saçmalamaaağğ yağğ.'' denmesini bekleme kişiliksiz gerizekalı. sırf millet seni vazgeçirsin diye bu başlığı açmadıysan ben de en adi orospu çocuğuyum. siktir git şimdi bu kafayla fazla yaşamazsın zaten. intiharmış. 18 yaşındaki birisi niye intihar eder. annen yine ekmek almaya mı yolladı amk?

döl israfı ergen amına koyayım ya. sende o taşak o göt var mı lan hem? burada lak lak yapıyorsun. ne kadar babayiğitler vardı öyle sözlüğe falan yazmazlardı atarlardı boğaz köprüden aşağı kendilerini. tek derdin ilgi çekmek amına koyduğumun kezbanı mı desem harun abisi mi desem bilemedim.

al sana bir de şarkı amk.

https://www.youtube.com/watch?v=LRyrWN-fftE
kendini mi?
edemezsen babalara geleceksin evlat kestiğin damar veya içtiğin haplar sonradan bir tarafına girmesin dikkat et aman.
bir intihar cümlesidir.
Sonu olan bir cehennemden kaçmak icin sonsuz bir cehenneme adım atmaya hazırlanan kişi söylemi. Maalesef bu dunyada sadece sizin sorununuz yok gencler,dünyadaki en büyük sorun sizinkide degil. Bu duygunuzu bastırın bi 50-60 yıl daha.ben öyle yapıcam.
Bu başlıktaki yazılan entryleri görünce toplum olarak nasıl bir bok bataklığında yüzdüğümüzü görüp " insanlığınıza kahrolsun" dedim. Bazıları, "güle, güle" ve "selam söyle" gibisinden yazılar yazarak aklınca taşşak geçmeye çalışmış, ulan bu başlığı açan kişi ya zannettiğiniz gibi trolllemiyorsa ve intihar etmekte ciddiyse? Bu ihtimali neden düşünmüyorsunuz.
Eğer Bu başlığı açan kişi trollemişse ben onu ciddiye alarak ne kaybederim ki? Ama ya ciddiyse ve sizin yazdığınız bir yazı onun intihar etmesini teşvik edecek mahiyetteyse vicdanınız bunu kabul edebilecek mi.?
Kendi hayatınız sizin için ne kadar değerliyse başkalarının hayatını da o kadar değerli görün ve insaniyet namına bir başkasının hayatını değersiz görüp onunla dalga geçmeye çalışmayın bu durumda kendi insanlığınızla dalga geçip mide bulandırıyorsunuz.
intihar ederek neyi ispatlayacaksın ? ne kazanacaksın ? kime ne hissettireceksin?

üç gün sonra herkes unutur. dünya dönmeye devam eder.

beynindeki serotonin miktarı birazcık arttırılsa bu yazdıklarına kendin de gülersin.

bir doktorla görüş mutlaka.
bende neredeyse 19 yaşındayım,üniversiteye gidene kadar sabret bence, bende lisans sınavına çalışırken bir kaç kez cinnet geçirdim ama üniversite dönüm noktası olabilir...
aklını kullanmayan insan cümlesi. kolay gelsin.
götür beni gittiğin yere.
intiharlar iki olsun!
Beyin denen organını sadece bu ve benzeri saçma fikirlere harcayan +9 mal itemi.
günahından korkmasam ve bende o g** olsa gerçekleştireceğim eylem.
çıkış noktası kalmadığını belirten bir yazar tarafından dile getirilmiş bir söz.
bazı yazarların söylediği gibi ilgi çekme amaçlı açılmış bir başlık mı yoksa gerçekten intihara meyilli biri tarafından açılmış bir başlık mı bilmiyorum fakat ben gerçek olma ihtimalini göz önünde bulundurarak bir şeyler yazmak istiyorum. çünkü gerçekleşme ihtimali binde bir bile olsa ve bu intihar gerçekleşse kendimi vicdani olarak sorumlu hissederim.

herhangi bir dine ya da allah' a inanıyor musun bilmiyorum fakat birçok insanın intihar etmemesinin temel nedeni dinin intiharı yasaklamış olmasıdır. yoksa emin ol birçok insan intihar etmek suretiyle hayatını sonlandırırdı. ben de bunlardan biriyim mesela. öyle dönemler oldu ki intihar ihtimali geldi birkaç sefer aklıma fakat inancım gereği bu eylemi gerçekleştiremedim hiçbir zaman ve şimdi, iyi ki de gerçekleştirememişim diyorum kendime. çünkü benim sıkıntı olarak gördüğüm şeyler aslında basit, sıradan şeylermiş ama o dönemlerde yaşımın da küçük olması sebebiyle bu sıkıntılar benim gözümde büyümüş, büyümüş ve büyümüş...

eğer benim inançla şunla bunla işim olmaz diyorsan da başka şeylere yönlendir kendini.
ne bileyim zor durumdaki insanlara yardım et mesela, çık bir parka git çocuklarla birlikte kaydıraktan kay, sokağa çık ve hiç tanımadığın insanlara bir tebessüm eşliğinde merhaba de, işaret dili öğren mesela, işitme engelli insanlarla iletişim kurmaya çalış...
bu saydığım basit şeyler insanın mutlu olması için yetiyor da artıyor bile bazen.

gündemi takip et ya da siyasetle ilgilen sonra gel sözlükte siyaset tartışalım, hatta arada anlaşamayıp birbirimize aşırıya kaçmamak kaydıyla küfürler bile edebiliriz belki.

ve tüm bu yazdıklarımdan benim pollyanna gibi bir insan olduğum çıkarımında bulunma sakın. aksine o kadar karamsar bir insanım ki şimdiye kadar nasıl olmuş da hayatta kalmış bu dersin beni tanısan ama ben bile yaşamak için geçerli sebepler buluyorken senin intihar etmene hiçbir anlam yükleyemem genç arkadaşım...
http://www.youtube.com/watch?v=yVa9nJNUZy0
Sen kaybettin.

ben hayatımı eğlenceli ve mutlu olarak yaşarken dünya dönecek ve sen bende dahil kimsenin sikinde olmayacaksın.