bugün

atlas jet'in internet sitesinden uçak bileti alırken kesilen ücret. soygun kelimesinin bir karşılığı.

kendime uygun uçuşu kendim arıyorum, işlemlerimi kendim hallediyorum, biletin çıktısını kendim alıp check-in'imi kendim yapıyorum... bunun için bir de hizmet bedeli ödüyorum. oldu olacak pilotların, hosteslerin falan maaşını da bana bağlasınlar amk, ben bakarım atlas jet ailesine.
sadece atlasjet değil hepsi alır. thy en fazla o alır.

atlasjete genç üye olarak hizmet bedelini sıfırlayabilirsiniz.

cahillik ayıp değil inatla araştırmadan başlık sıçmak ayıp.
atlas jet çalışanları turnusolü olan mevzu. iyi oldu bu...

atlas jet çalışanına göre insan bilet alacağı firmanın gelmişini geçmişini(!) araştırmak zorunda. "müşteriyi sikme odaklı" hangi mottoyla soygun yapıyor ve bunlardan nasıl kurtulurum diye baya bi secere kaydına falan bakmak zorunda... hatta bilet aldığı firmaya "genç üye" de olmak zorunda... hatta ve hatta "cahil" olduğu belli olmasın diye bu sikko mevzuya sesini çıkarmayı aklından bile geçirmemeli müşteri.

müşteri sadece ve sadece sikilmeli. dimi? siktir git.
(bkz: biletix)
(bkz: internet rezervleri dünya haritası)
şimdi bu salak bilet 19 tl yazıyor niye 45 tl yakıt harcı alıyorlar yazar birazdan dikkat edin, hatta üstüne uçağın benzinide mi ben ödicem yea diye eklerse şaşırmayın.
net şekilde soygundur ahlaksızlıktır şerefsizliktir. tiyatroya gidelim dedik 7 liralık biley için 4,5lira hizmet bedeli çıkardılar. ip numarasına söve söve çıktım siteden. aç gözlü köpekler.
ulan gerizekalı algılama sorunun mu var yoksa hakketen mal bir liselimisin?

bütün havayolları hizmet bedeli alır sayın amına kodum.

sağ tıklayıp üyelik almak zor iş değil, googledan hizmet bedeli ödememek için bir kaç tık yap olmadı ama gelip bok boş beyninle başlık açma burda.

kısaca kendini iyice rezil etmeden siktir git derim.