bugün

getright ten daha az kibirli, flashget ten daha hızlı dosya indirme programı.
hız konusunda oldukça iyi olan program firefox ta da kendiliğinden çalışıyor, hiçbir eklentiye ihtiyaç duymadan ama bazı sitelerde yanılabiliyor örneğin rapidshare gibi.
bunun dışında eğer indirmeyi yarım bırakırsanız mesela filmin 10-15 mb tını indirip ne olduğunu anlamaya çalışmak gibi, yarım bıraktığınız dosyayı ooo boyuna arasınız alluser/bilmen ne diye bunun gibi durumlar için önceden nereye indirip bindireceğinizi ayarlamanız olumlu olacaktır. bunun dışında isim konusunda pek yaratıcı olmadıkları da aşikar ama bizde sözlüğe dağ diyoruz ne yapalım....
biraz kaba ama güzel bir çalışma ile ortaya çıkmış indirme programı. rapid'i falan geçtim de, nedense üst hız sınırı koyulamıyor.

yani bu işte kaba tarafı. üst hız sınırı koymak o kadar da zor bir olay değil.
onun yerine kota tarafını eklemişler. iyi güzel de, 500 küsür mb dosyayı indirirken, insanların normal bağlantılarını yavaşlatmamasını nasıl sağlayacaksın?

kesinlikle sağlam bir program ama. çok katı be güller.

kahve bol köpüklü olmalı, eğer seni alacaksam.
100 mbit te 10.7 mb/sn veren, beni rekordan rekora koşturtan program.rapidshare ile birleşince yada hızlı bir ftp ile, tadından yenmez.
(bkz: rapidshare)
ftp lerden 8 get le dosyaları sömürmeye yarayan güzel programdır.

tavsiye edilir.
512 kilobitpersecond lık kablo internet bağlantımda ortalama 67 kilobytepersecond lık bir indirme yaparak beni benden alan ve hatta crack lediğime pişman eden aşmış indirme yöneticisi. böyle windows olsun parasını vermeyen ne olsun.
şu ana kadar kullandığım en hızlı dosya indirme programı. Rapidshare.com'dan indirecekler için özellikle öneririm. premium üyeliklerde kotadan flashget gibi fazladan götürmüyor.
1mbit bağlantıda 140 kb/sn ile wow çektiğim programdır. hayatımda görmedim lan o kadar hızı. güzel program.
"her bilgisayarda olmasi gereken programlar" değil de "olması gerektiği gibi olan programlar" kategorisinin belki de 1 numarası.

indirme hızı, kuyruk düzeni, minimum crc hatası ile download işinin hakkını verir. video izlersiniz videonun sağ üstünde ikonu belirir, "tıkla indirelim abi hemen" diyerekten. velhasıl iyi programdır, flashget, flashgot, orbit adlarını anmak bile manasızdır.

yıllardır crack/patch kullanırım, sabit bir gelire kavuştuğum ilk gün minnetimi ödemek için lisansını satın almaya ahdettiğim bir programdır.

programın geliştiricisi Tonec Inc. firmasına da bir kez daha özürlerimi ve teşekkürlerimi bildirmekten onur duyarım.
bundan yıllar önce flashget süper diye götünü yırtan amele internet kullanıcısına ısrarla önerdiğimiz programdır. bir şey biliyoruz da öneriyoruz. şimdi tek kral olduğu bariz bellidir.
kota sınırı olmayanlar için mucize program. videoları, müzikleri, programları vs. rahatlıkla indirebilirsiniz.
rapid premium ile hızı sonuna kadar kullanan, jdownloader'a göre tek artısı bu olan download programıdır.
uninstall yaptığınız zaman restart isteyip insanı deli eden program. restart senin neyine ? ama en iyi download yazılımıdır.
1mbit bağlantı ile yardımcı download programı kullanmadan aldığım değer 80kb.yardımcı program olarak flashget kulladığım zaman bu değer en fazla 95kb olarak gözükmekte ama internet download manager ile 117kb değerine sabitleyip üst değer olarak da 120kb'leri gösterdiği olmuştur.

artık 8mbit bağlantı hızını kullanmaktayım ve rapidshare,netload,hotfile gibi servislerde 950kb değerinde sabitleme yaşatan harika yazılım.
an itibariyle aktarım hızımı yüzkırklara çıkarmıştır. kalite bir programdır.

(bkz: mozilla firefox indirme yöneticisi)
hız göstergesi bozuk olan programdır. "1 mbit adsl ile 120 gördüm hacı" diyenleri yanıltan bir programdır. böyle birşey teknik olarak mümkün değil. inanmayan bu program ile indirme yaparken netlimiter ya da benzeri bir program ile hızını kontrol etsin.
şimdi bu program evet normal programsız indirmeden hızlı çalışacaktır sebebi şudur: anladığım kadarıyla program indirmek istediğiniz dosyayı 4'e bölüyor ve 4 parça birbirinden bağımsız olarak indiriliyor. e bunun ne mantığı war a.q indirme hızım limitli değil mi diyenler için, bunun sebebi, eğer server yoğunluk sebebiyle dosya gönderim hızını limitliyorsa, diyelim ki 20 de limitledi, bu program 4 ayrı yerden birden indirdiği için teoride 80 le indirecektir (tabi 80 le indirmek sizin hız limitleriniz dahilindeyse).
diğer bir taraftan programda 1mb le 140 görüyorum diyenler sadece yanılıyorlar çünkü bu mümkün değildir. ki ayrıca benim gördüğüm kadarıyla program belli bir hızda sabit kalmıyor sürekli dalgalanmalar oluyor. bu 1mb le 120 140 civarı hızları anladığım kadarıyla program bir cinlikle gösteriyor şöyle: bir süre 120 gösterip sonra 70 e düşüyor. siz 120 yi görünce ooww 120'yle iniyo lan diosunuz, oysaki aslında bence sürekli 95 le iniyor ama program böyle dalgalanmalı göstererek sanki çok yüksek hızlarla indiriyormuş gibi yanıltıyor insanları.
ha benimki hep 120 hiç dalgalanma yok diyen varsa da (ki bende hep oldu) bu durumda programn göstergesi bozuktur bu kadar çok basit.
efenim çoğu gelenekselcinin kullandığı, henüz bir faydasını göremediğim programlardan birisi olur. zamanında ben de kullandım kendisini. bu programı kullananlar genelde crackli windows xp professional sp3 işletim sistemi, * winamp, * nero vb. cd yakma programları, * * vmware workstation gibi programları tercih ederler. hiç gerekli bir şey değil kardeşim!

(bkz: cık cık cık)
(bkz: a a a aaaaa)
google chrome un 5 ve 6 versiyonlarına bağlayınca chrome sapıtıyor. en uyumlu olduğu, hiçbir sorun çıkarmayıp birlikte voltran oluşturduğu tarayıcılar firefox, opera gibi gözüküyor.
internet hızını tam kapasiteyle kullandırtan, hatta ara ara kapasitenin sınırlarını zorlayan programdır. flasget, down them all hikaye kalmış yanında. ayrıca video paylaşım sitelerinde video nun sağ üst köşesinde çıkan " bu videoyu indir" seçeneği ile birçok flv formatında filmi de indirme imkanı sunuyor. büyük icat.
çok iyi bir program olmakla beraber acayip hızlı download yapabilirsiniz. Ancak ara sıra net gidebiliyor bu program sayesinde. Hala nasıl oluyor anlamasamda evet neti kopartıyor.
internet cafelerde kullanımına pek sıcak bakılmayan programdır. çünkü ben her kullandığımda diğer müşteriler internet hızındaki yavaşlamadan şikayet eder.
bir çeşit dosya indirme programıdır. kullanılmasının sebebi hızlı indirme yapmasıdır.
dosyaları parça parça indirdiğinden download sırasında bilgisayar reset atsa bile tekrar devam eden programdır. ayrıca parça parça indirerek ve internetin tüm hızını sömürerek jet gibi indirir kerata.
download için tam idealdir.interneti uçurur.
rapidshare ile birlikte vazgeçilmez ikili. indirme hızınızı beliryebileceğiniz, indirmeyi durdurabileceğiniz ve birçok özelliği olan indirme programı.