bugün

Tanıyor olabileceğin kişilerde aynı insanları gösterip durma arkadaş. Tamam tanıyoruz. Hatta daha önce ekliymisiz bırakmısiz takipleri. Daha ne gösteriyorsun. Hayır bazen bu insanlar hesaplarını gizliden açığa alıyorlar. Sonra arkadan çalan şarkı sana geliyor ey Instagram, bir yangının külünü yeniden yakıp geçtin.
dün geceden beri fotoğraflar bende yüklenmiyor, çözümü bilen var mı?
oldukça fazla hatalar veren uygulama. güven konusunda tereddüt yaşatıyor insana.
ilk üye olduğum gün gerizekalı bir kız arkadaşımın nutellalı sütlü mütlü resmini görünce hemen uygulamayı sildim. daha da tövbe.
son zamanlarda sponsorlu reklamlarda tarz kırolar kendi reklamlarını veriyor. kısa paçalı pantolondan çıkmış kıllı bacak sakal tesbih giderli söz... altında da sponsorlu yazıyor vay arkadaş ya.

bir de profiline girince kimmiş bu ayı oğlu ayının oğlu diye bakıyorum isminin altında tanınmış kişi yazıyor bunu da parayla yazdırıyorlar heralde.

keşke eniştelerin, teyzelerin, çok karo düşüyor' cuların bilmediği yeni bir mecra olsa twitter, facebook ilk zamanlar ne güzeldi.

canım yutup hiç çizgisini bozmadı yutubırlar var ama sonuçta tıklamazsan karşına çıkmıyor.

gideyim de restorasyonlu kemal sunal filmi izliyeyim.

Edit: bu app vatana millete tek bir biçimde faydalı olabilir.

Telefonunuzda yer kaplayan ya da sonsuza kadar kaybolmasın yer de kaplamasın dediğiniz fotoğraflar için takipsiz-takipçisiz bi hesap açıp yükleyin hepsi sonsuza kadar orda saklansın. Tabi çokta güvenip özel şeyler atmamak gerek.
zenginlerin günlük yaşamlarını sergiledikleri rezalet platform. diğerleri de zengin gibi gözükmeye çalışan ucubeler. bir fakir olarak kullanmam icab etmez. zengin olsaydım yine kullanmazdım. tam bir popüler kültür dayatması. insanı kendine yabancılaştıran kapitalizmin tuzaklarından bir diğeri. ecişli bücüşlü, minnoşlu görünümünün ardında vahşice duyarsızlğa sahip kıt zekâlıların bataklığı.
kapalı olan instagram hesabımı açtım az önce.. önce profil fotoğrafımı gönderi olarak paylaşmış instagram efendi bana hiç sormadan.. daha önce paylaşmış olduğum 70 küsür gönderiyi yeni gönderi diye herkesin anasayfasına çıkarmış.. herkes mesaj atıyor nasıl yaptın diye lan bilsem yapar mıydım böyle bir şeyi? instagram kötü biri.
Keşfet için kullanılan uygulama.

Şifremi unuttum mail de hatırlamıyorum 3 gündür giriş yapamadığım uygulama.
Bazı kekoların insteğgram dedikleri bok.
instegram ve insitgram gibi telaffuz edenleri dövmek istediğim uygulama.
özellikle kızların takipçi kasmak için çırılçıplak soyunup fotoğraflarını atmadıkları kalmış uygulama.

yaa amına koyayım insanlar bu kadar beyinsiz olmak zorunda mı? yaa fotoğrafın 5000 abaza tarafından 4000 like alsa nee almasa ne! bunun için amını götünü açıp oraya atmaya değer mi?

geneli de hep o malum şehirden çıkıyor, ben yine de isi vermeyeyim.
Bebeyimsu seni instegramdan hemen ekliyorum.

Sosyal mecradır.
Profilinde paylaştığın, silmek istediğin ama kıyamadığın fotoğraflar için “arşivle” özelliği getirilmiş. Profilinden kaldırıp arşivliyorsun, daha sonra istediğin zaman geri gösteriyorsun profilinde.
Keşfet kısmında gezinirken kendinizi yemek videoları izlerken bulucağınız bir sosyal medya.
instagram özellikle moda firmaları için güzel bir gelir kapısı. kampanyalara deli gibi beğeni ve sipariş geliyor.
lan yavşıyorsunuz yavşıyorsunuz sonra salak ya yazdığı şeye bak dıyorsunuz.

sus cevam verme ırıspı.

şaka la şaka. böyle yürünür mü kıza. acemiye denk gelmıssın. asdasd.
görsel
ne var bence güzel bi özellik farklılık gelmiş, bağnaz olmalyın bi be.
Yeni gelen reklam özelliği ile beraber, saçma sapan tiplerin nedensizce kendi fotoğraflarını reklam olarak yayınladığı uygulama.
Gene bişiler oluyo akış yenilenemedi sorunu pufff.
sayesinde defalarca "stop making stupid people famous" demek zorunda kaldığımız uygulama.
Windows masa üstü uygulamasında, fotoğraflarda yan sekme fotoğrafına geçmeyi sağlamayan uygulama. Neden bunu yapmamışlar anlamak mümkün değil.

edit : https://i.hizliresim.com/jQnqR9.jpg
haddinden fazla abartılan şeyler sıralamasında, her zaman birinci sıraya koyduğum kullanımlardan birisi. sadece sosyal medya hududunda değil, genel anlamda da.
Artık iyice koca bulma sitesine dönmüştür. evlenen son iki arkadaşımın instagramdan evlendiği gerçeği ile birlikte başarı da sağladığı görülmüştür. izdivaç programına çıkacağına şuraya fotoğraf at, kocayı kap aq.
iki kişi görüntülü konuşma yapar gibi canlı yayın yapma özelliği gelmiş.

Hiç canlı yayın açmadım ünlüler dışında açanlara da hep gülerim. Bakalım bu iki kişi canlı yayın olayı ile neler izleyeceğiz.