bugün

asılıyor sanmasınlar diye dağ taş beğenmekten nasuh mahruki'ye döndüğüm uygulamadır.
Fotoğraf paylaşım uygulamasından ne beklediğini anlayamadığım angutların söylendiği uygulama.
Profiline "Reklam ve işbirlikleri için dm" yazanları sikip öldürmek istediğim uygulama.

Zaten kullananların %40'lık kısmı kendini ya dj ya fame(ünlü) sanıyor, %35'lik kısmı ise kendini manken/model sanıyor. Kalan kısmın %20'sini manzara resimleri paylaşan zararsız insanlar. Geriye, diğerleri kategorisini oluşturan %5'lik bir kısım kalıyor.

Neresinden bakarsanız bakın; rezillik, egoistlik, mide bulantısı, riyakarlıktan başka bişey değil. Neyse ki üç gündür elektrik sıkıntısı var da çok vakit ayıramıyoruz siktimin uygulamasına.

Biliyorum çok zor ama en kısa sürede kurtulmak ümidiyle.
Kullanmayi düşünmediğim uygulama.
Çık hoş ve çık güzel ama çık internet yiyo be.
dünya çapında 500 milyon kullanıcıya sahiptir.
ya diyelim ki instagramı kullanan 10 milyon türk olsa ( tamam bu sayı artabilir ) ulan onca insan varken benim takipçi sayım 160....
Yurdum kizlarinin ecis bucus foto atmaktan sıkilmadigi paylasim sitesidir.
Kullanıcısı olmadığım yer.
Her ay en az 25 30 kişi bana bu platform ile ilgili olup olmadığımı soruyor işin kötüsü. Birgün adıma sahte hesap açılırsa tüm sosyal ilişkilerimi mahvedecek muhtemelen bu platform.
Nefret ediyorum, net.
Sahteleşmiş mekan insanlığın sahteliği her yerde.
Yeni çıkmış galiba.foto koyuluyo.
bilgisayar versiyonunu geliştirmesi gerekir. çünkü bilgisayarda fotoğraf koyduğunda onu bağlantılı olarak facebook'ta paylaşılamıyor ve instagramdan mesaj atılamıyor. herkesin facebook'u yok ki akıllı telefonu bozulan bilgisayardan girip aynen konuşmaya, fotoğraf bakınmaya, beğenmeye ve paylaşmaya rahatça devam etsin. en kısa zamanda geliştirilmesi dileğimle.
Populer olma isteği yüzünden kızların kötü yola düşeceğini düşündüğüm uygulama. Edebiyle kullansa hiç bir sorun yok halbuki. Giyime kuşama karşı degilim istediğini giysin sadece neden ön plana çıkmak istiyor onu anlamam.
Oğlumuzun hesabı bulunan site. Zerthecat takip edin.
Canli yayin ozelligi getirilen uygulama. Teker teker diger uygulamalari bitiriyor tek basina.
Snapchat ve periscope un ocağına incir ağacı dikmiş uygulama.
Evli hanım kızlarımızın "kociş" li paylaşım manyaklığının bokunu çıkardığı absürt ve gereksiz fotoğraf paylaşma sitesidir. Facebook ne kadar gereksiz ise instagram da bir o kadar gereksizdir.
kullanıyorum.
sosyallik tanımını değiştirmiş daha da geniş kitlelere yayılmış yeni fesuk.
bir kere kullanmaya calıstığım ama genel olarak insanların sidik yarışına girdiği bir platform kendi halinde güzel ama insanların elinde iyi olmayabiliyor. twitter candır. kafana göre tumblr belki ama facebook ve instagram yalan hayatların türediği bir kesimin de bu yalan hayatlara bağlandığı sahte bir ortam olmaktan öteye geçemedi.
kapitalizmin güzel taktiklerindendir. biz kapitalist düzenin fark etmeyen çocukları olarak severek takip ederiz, eleştirene söveriz.
burayı da instagrama çevirdiler karşılıkli beğeni yapıyorlar.
insanlar bu pozu nasıl veriyor dediğim uygulama. O duruş o bakış o efekt nasıl yapılıyor bir anlatsana br #nofilter yazan ful makyajlı kız.
snapchat'e benzetilmiştir. neden? snapchat'i millet yükleyemiyor mu? kör mü? görmeyecek mi o güzelim uygulamanın taklide döndüğünü?
Canlı yayın Saçmalığı nedir ya.
güncel Önemli Başlıklar