bugün

(bkz: textgram)
Dünden bu yana sayfa yenilemesi yapmamakta acaba bende mi sorun var sorularını kafamda döndürmekte.
dün sorun vardı, şuan gayet stabil çalışmaktadır.
7500 takipçim olduğu sosyal medya. ama gereksizdir tabi.
Bizim 4. Kattaki çocuğun 5 bin falan takipçisi var burda. Nabıyon lan diyorum abi takipçi kasıyoruz diyo. Ayfonuylan sürekli hileli takipçi kasıyor. Fotoları 200 beğenili falan. Ama mahallede selam verdiği siktir çekip dalga geçiyor öyle de loser bir eleman. Gerçek hayatta bi sik olamayanların ego tatmin ettiği bir mekan malesef. Gavurun su gibi kızına bakıyon 200 takipçisi var. Bizim tipsiz apaçi elemanın 5 bin takipçisi var işte yersen.
Edt. Baktım da 15 bin takipçisi olmuş şu an. Kasmaya devam ediyor demek ki asdasasds.
Kullanım amacını anlayamıyorum. Seksi kadınlar foto paylaşıyor bikaç tane doğa manzara fotosu paylaşan var kaslı ve zengin erkek fotoları var başka da bişey yok. Karikatür falan paylaşan hesaplar var da onlar zaten heryerde var. Herif hem instagram hem twittera aynı şeyi paylaşıyor allah bilir facebooka da atıyodur aynısını. Bizim insanımız sosyal medya anlayışı denişik.
Turk kızlarının ego savaşı yeri. Aman takipçim bol olsun aman bugün bunu giyineyim foto cekineyim instagrama koyayım da kıskananlar catlasin falan diye düşünüyorlar.
ya saydım şimdi üşenmeden, günlük 10 adet fotoğraf paylaşmak nedir abicim ? silsen akrabasın anasını satayım . 35 yaşına gelmiş bebesiyle ilgileneceğine akşama kadar her anını paylaşıyor .
amk yahu , sinirlendim valla.
herkesin fotomodel, gezgin ya da gurme olduğu ortamdır.
buü
fitness
19
esmer
Fenerbahçe
(bkz: yeter artık)
Yeni güncellemeyle sıçmıştır. O nasıl tema lan gerizekalılar? Bütün renkleri ters çevirmişsiniz takip ettiğimizi etmiyormuş gibi zannediyoruz. Şu sosyal medya uygulamaları bayılıyor böyle sikko yenilikler yapmaya ya. Facebook da ilk haliyle kalacaktı ne güzel.
fotoğraf paylaşmalı fuhuş ağı.
Kendini pazarlamanın en pratik ve ucuz yolu.
https://www.instagram.com/abdesthless/

Şöyle bir sayfası da varmış.
Facebook tan çok daha kaliteli video fotoğraf paylaşım platformu.
Büyük sayfaların yorumları fikstir. Gt dm takip hebele hübele. Ulan milletin ciddi ciddi hayattaki gayesi bu. Daha fazla takipçi...
insanlar için kullanılan sahibinden.com diye tanımlamak daha doğru olur bak benim arabam bak benim içtiğim içki bak benim götüm bak benim başım benim benim benim benim benim... modern insan pazarı denebilir.
ismimi işgal etmesinler diye açtım, öyle duruyor uygulaması.

Bok gibi sosyal olup yalnız olduğum için bir türlü kullanmaya başlayamıyorum. Fotoğrafımı çekecek eleman yok. Bir insanın bütün fotoğrafları ayna selfiesi olur mu? Galeri manzara börtü böcek kaynıyor. ulan ya.....
görsel
Ortadoğu'da en çok büyük baş hayvan satışı için kullanılıyormuş .
Serdar KuZuloğlu diyor .
Burası da amele doldu.
istediğim tüm özellikleri getirmiş uygulama. Şimdi en çok beğenilen yorumlar en üstte olursa daha iyi olacaktır. Twitter da geliştirdi kendini. Sosyal medyanın bu kadar çok kullanılma nedeni de kullanıcılarının isteklerine kısa sürede ve en güzel şekilde karşılık vermeleridir.
Yeni nesil fuhuş yuvasıdır. Am göt meme paylaşmak için müthiş bir platformdur. Yakında açık artırmaya dönecektir.
ss alınca giden bildirimin birçoğumuzu mahvettiği uygulama.
internet paketimi sömüren uygulama .