bugün

topluma açıkdır telefon kullanmasını bilemez .
keşfette görülmekten rahatsız olmayan kadındır. olabilir kişisel bir tercihtir.
Bir tercih meselesidir. Kimisi (benim gibi) özel hayatını paylaşmak istemez doğal olarak instagram açmaz. Kimisi için herkesin görmesinin bir sakıncası yoktur. Bazısı sadece tanıdığı takipçileriyle paylaşmak için gizli hesap yapar. Bazısı da gelen her isteği onlaylar.
4 seçeneği yukarıda saydım işte. Ben 1sini seçtim. Bana hal hatır sormayan insanların benden haberdar olmalarını istemiyorum. hesabın gizli olmamasını farklı birşeye yorumlamak saçma olur. Sonuçta hesabı gizli olanlarında tüm takipçileri akrabaları değil.
instagram profili gizli olup, gelen her takip isteğini kabul eden kız değildir.
"şakasına" , "trollüğüne" açıldığı iddia edilse de aslında şu kızın o saatte orada ne işi vardı tipi insanlık ayıplarının sözlükte ne kadar ciddi bir yayılım gösterdiğine işaret eden başlıklardan biridir. bu başlık özelinde konuşmuyorum sadece. fare imlecini sol tarafa götürüp gözünü kapatıp bir başlığa tıklasan bu heriflerden çıkıyor zaten karşına.

gel burada "saat 2'de sözlüğe giren kızın amacı" başlığına "bazı şeyler aranıyordur.yolludur" tarzı entryler döşe, sosyal yaşantında dile getirdiğinde uğrayacağın linçten çekinip bok çukuruna dönmüş fikir dünyanı buraya hormonların coşmuş vaziyette tükür, sonra gidip "#tecavüzehayır" tweeti at.

kişiliğinizle alakalı olmayan bir nick ile bunları yazmak sizi daha masum mu kılıyor sanıyorsunuz gerçekten?
tüm kızları anaları senin için mi doğurdu ne bu telaş dedirtir.
instagram profili gizli olmayan erkekten hiçbir farkı yoktur, öyle tercih etmiştir, saygı duymak zorundasındır. beğenmiyorsan stalklamadır.
Gerçekten hesabını gizli yapmayıp kendini mekanlarda etiketleyen kızlar ilgi çekmeyi amaçlıyordur bunun aksini kimse iddia edemez .
kapatırız. profilni.
Çok derin mesaj veren kızdır.
sokakta da görülebilir olduğu için normal insan işte.