bugün

Ya sizin o kadar seveniniz varsa parti kurun ne bileyim bi cemiyet kurun bi şey yapın. Dün fark ettiğim olay. Benim öyle sosyal hesaplarım yok bi tek uludağ sözlük ondan da çaylak yemiştim geçti neyse ki dün arkadaş telfonla oynarken dedim ne kurcalıyorsunuz o kadar hani bende bakayım dedim birkaç karı kız mıdır kaşar mıdır gösterdi ya o pozlar yan durup götünü göstermeye çalışırken belini mi kırmamış dizlerinin üstüne oturup beli içine çekerek götü dışa çılarmak için topukları amına mı kaçmamış ne haller. Ne haller. Ama lanet gerizekalı asalak ve amsalak türk erkeği bu kzı yere göğe sığdıramamış bu ilritfattan coşan kızımız da mutluluktan bir başka fotoğrafında kameralara domalmış ama tabi bunların hepsi güzelliği ve iyiliği bizim erkeklerin de kibarlığı tabi öteki türlüsünü ben düşünüyorum sadece ve brn biraz,ahlaksızım ben bakınca sinir oldum. Bu kadar seveni varsa ofis açsın yüksek paradan sevenleriyle ahhuahah yapsın. Bence hem maddi sorun yaşamaz hem aralarındaki bu lanet mesafeler artık bazı anlamlara gelir belki bu bahsettiğim kızdı. zaten ünsüz erkeğin 70 bin takipçisi varsa o erkek ünsüz değildir.
Ya takipçi satın almıştır ya da götünü başını açmıştır.
100 bin üstü takip ettiği kişi vardır.
Bu ünsüzleri tabrik etmek lazım. Hem bir üne sahip olmayıp hem de bu kadar takipçisi olmak bir baaşrıdır.
güncel Önemli Başlıklar