bugün

bence müslüman olmak gibi bir şeydir. ( madem eksi alacam iki taraftan alayım)

o yüzden boştur. az ötede doğsam kürt olacaktım. az beri de doğmak da benim başarım olarak görülemez. sonuçta nerede attırdıysalar orada doğdum.
Irkı bırakın insanın insanlıkla övünmesi bile saçma. insanlık o kadar saçma ki çok işlevsiz. Hayvanlar alemi uçuyo kaçıyo şekil değiştiriyo cinler alemi desen yamultuyo.

insanlar alemi dümdüz sadece sıçıyo.
severek ve mütemadiyen yaptığım şey. nitelikli ve kaliteli ırkların övünmeye hakları vardır. hiç kusura bakmayın.

irlandalı bir kelt ile bulgaristanlı şopar bir olabilir mi? yahut da türkiye'de yaşayan kırımlı bir tatar türk'ü ile bir cono bir olabilir mi? suça eğilim, pedofili, zoofili, kadın düşmanlığı, hayvan nefreti gibi rezillikler çevresel faktörler kadar genetik faktörlere de bağlıdır.

düşmanlarım konusunda da seçiciyim. mesela farslar da ermeniler de türk düşmanıdır. ama pers uygarlığı gibi köklü bir uygarlığı kurmuş, bilimde ve sanatta çok ilerlemiş farslarla savaşırken insan utanç duymaz. fakat bütün kültürünü(!) türklerden apardıklarının üzerine kurmaya çalışıp, türk topraklarına çöreklenen ermeniler aslında düşmanımız olacak kapasitede dahi değillerdir. çağrı bey'in 1021'de yaptığı keşif seferleri sırasında ok atmayı bile bilmeyen ermeniler, türklerden korkup kaçmışlardır. sonra haçlı seferleri sırasında da gizlenip, türkmen birliklerinin yerini haçlılara ihbar etmişlerdir. çok mert ve ilkeli bir millet gerçekten. gözlerim yaşardı.

dünya güzeli türk kızları/yakışıklı türk erkekleriyle, pkk saflarında yer alan dağ maymunları arasında elbette genetik ve ırksal olarak çok fark vardır. romantik hümanizminizi hiç çekemeyeceğim.
Saçma ırkını seçemezsin.
övünecek başka bir şeyi olmamayı gerektiren üzücü durum.
güncel Önemli Başlıklar