bugün

insanın yaşamında çok büyük katkısı olan ve değer verdiği şeyleri kaybetmekten korkmasıdır. insan çok sevdiği bir insanı (aile fertleri) kaybetmek istemez ama kaybedeceğimize kendimizi kabullendirmeliyiz.
sahip olduğu herşey.
anne...
umudunu kaybetmektir en çok korktuğu.
-sevgili
-arkadaşlar
-anne
-baba
-(varsa) kardeşler.
-özgüven
-kişilik/karakter
-hedef
-hayal..
değer verdiği tüm soyut ve somut değerler... en çokta duygularını kaybetmekten korkuyor insan...
iç huzurudur şüphesiz. gitti mi gelmiyor meret.
-aile
-hhd 'deki film ve dizi arşivi*
sahip olduğumuz herşey.
cesaret.
cesaretini kaybetmekten korkan bir insan zaten cesaretini kaybetmiştir.
tutmuş bir 7 ye 4 5 6 7 sistem kuponu.işte o günden beri internetten oynuyorum bu mereti.
(bkz: kendini kaybetmek)
ailem.
uzakta olsalar bile hep var olsunlar.. yeterki kaybolmasınlar..
insanlık.
kesinlikle ailesidir.
(bkz: max payne)*
onurudur.
Şeref ve haysiyet.
uludağ sözlük yazarlığı.
düşünürken bile acı verecek olan şeylerdir. manevi değerler gibi...

-aile
-gurur
-sevdiği kişi.
sağlıktır.**
özgüvenini, vicdanını ve kendini kaybetme kafii. Bunlarsız çok anlamsız be insan.
gözyaşlarım; zira onlar olmazsa geri kalan hiçbir şey için korkamam.*
bürokratik işleri sevmeyen insanlar için nüfus cüzdanıdır.
hayatı kaybetmek. korkarım. eskiden bundan korkmak çok saçma gelirdi. aptal değilim ki ne kadar korkunç bir şey olduğunu anlayabilmek için birilerinin ölmesi gerekmiyordu. düşünmek yeter. dibe vurmuşken bile kaybedebileceğim o kadar çok şey vardı ki... diyeceksin ki bu nasıl bi dibe vurmak. o anda kaybedeceğin bir şey olmuyor, intihar edenleri aptal kılan budur benim için zaten. aloo! o bunalımının arkasında ne olduğunu bilmiyorsun ama ne olursa olsun o anki ruh halinden çok daha iyi bir ruh haline taşıyacaktır seni. ama intihar etsinler, malumunuz insan popülasyonu taşıma kapasitesini aşalı epey bi oldu, ölsünler ben de çevre direncinin yarattığı stresten kurtulurum. (bkz: nerede kalmıştık)
(bkz: popülasyon) (bkz: taşıma kapasitesi) (bkz: çevre direnci)
güncel Önemli Başlıklar