bugün

sonbaharda yapraklarin üzerinde yürümek, bir dostun selami, hatirlanmak, bircay bahcesinde oturup cay icip simit yemek, okul arkadaslariyla nostalji yapmak vs.
bir mesaj
görüldüğünüzde bundan birilerinin mutlu olması
düşünülmeniz
küçücük bir hediye
böyle gidecektir...
cinsiyete veya cinsel tercihe göre degicek sekilde suni vajina veya suni penis.
sevdiceğin uyurken yanağınıza kondurduğu küçümencik bir buse.
küçük şeylerle mutlu olucağına inanmak.
bazıları küçüklüğüne takar, hayatı zindan eder kendilerine, enlarge your penis ilanlarına tıklar hergün. bazıları da takmaz, mutludur, onunla yaşamayı öğrenmiştir. yazıktır, ya da değildir. size ne? adam mutluymuş işte.
(bkz: kinder bueno)
cep vodkası.
hiim kucuk degil, kucucuk seyler. ebat mi, deger mi dusunmeliyim? kucucuk gorunce aklima pire geliyor nedense? pire mutlu etmez ama uyuz eder adami. yok uyuz pireden olmuyordu. galiba? bilmiyorum. karistim, mutsuz oldum ben bu baslik altina entry girerken. kucuk tamam da, kucucuk kismini cozemiyorum. kucucuk ne kadar buyuktur anneeee?
Sevgiliden gelen bir mesaj, sokaktaki bir insanı gülüşü, tek bir gül , arkadaşının aldıgı çikolata, agladıgında yanında olan bir kucak, çalışmadıgın sınavın iyi geçmesi......... gibi eylemler sonunda içten gelen tebessüm ya da gülümseme.
yükte hafif pahada ağır olan şeylerdir.
(bkz: kuku)
(bkz: penis)
(bkz: gemicik)
(bkz: anime izlemek)
(bkz: manga okumak)
(bkz: karikatur okumak)
mutlu ettikçe büyüyen şeylerdir.
gözlerinizi açtığınızda odanızdaki nergislerin mis gibi kokusunu duymak.
pırlanta, elmas. görünüşü küçük değeri büyük.

bunları ver isdeğini al.
trüf mantarı.*
(bkz: küçük şeyler)
kedi.
kar yağması.
çikolata.
soslu makarna.
ve bir sürüsü...
(bkz: insanı mutsuz eden küçük şeyler)
sevgi ile bir gülümseme.
siyah büyük bir kültablası.
sigara.
(bkz: yükte hafif)
(bkz: pahada ağır)
sıkısık trafikte ilerlerken, biri sağdan yola çıkmaya çalışmaktadır ama kimse ona yol vermez. durup yol verirsin elini de buyrun böyle der gibi hareket ettirirsin, yola çıkar ve çıkarken elini kaldırıp selam verir ve gülümser, ben de cennete gideceğimi düşünüp mutlu olurum.
telefonun ucundaki seni seviyorum sesi.. * *
büyük fedakarlık gerektirmeden yapılan veya başkaları için alışılagelmiş olayların insanı mutlu etmesini sağlayan olgulardır.
tutkuyla bağladığınız*eşyanızı önce kaybetmek, sonra hiç ummadığınız bir anda bulmak örnek olarak gösterilebilir.
kışın sobanın üzerinde mandalina kabuğu yakmak. çok güzel kokar.