bugün

söylediklerim büyük ama boyum bir tutam...
sahte üstünlük hissi yaratmak isteyen kişinin; kendisinde olan eksiklikleri dışa vurumudur aslında.
alay edilecek bir terbiye, zeka ve şeref sahibi insanın yaptığıdır.
(bkz: şerefsiz)
(bkz: geldi yine tipini ziktiğim)
değişken bir şeydir fiziksel özellik her an dalga geçenin, dalga geçilen olması kuvvetle ihtimaldir.
(bkz: güvenme güzelliğine bir sivilce yeter)
ulan bayağı yaşlılar gibi konuştum.
boy gibi değiştiremeyeceği bir şeyse şerefsizliktir. ama kilo gibi istendiğinde değiştirilebilecek bir şeyse mübahtır.
yavşaklığın dibine vurmaktır.
aynaya bakmayan yavşağın yaptığı eylemdir. allah'ın yarattığıyla dalga geçmek sana mı düştü .......... derler adama.
insanların zekân ile alay etmelerini kabul etmektir. zira fiziki özellikle alay etmek, fikir noksanlığı gerektirir.
eskiden çok yaptığım ve aynıları başıma bir bir geldikçe kendime çeki düzen verip kullanmadığım bir davranış biçimidir.
hoş bir şey değildir vesselam. ama yapmayan da yoktur hani. mutlak suretle o kişiye karşı gıcıklık vardır.
şöyle birşeydir:
http://www.youtube.com/watch?v=Ad5XTDcVhQI

not: çok ağır küfür içerir, kalbi olanlara önerilmez...
ayıptır günahtır yapılmamalıdır.

http://www.cikshaber.com/...ayyip-erdogan-tutuklandi/
zihinsel engelli davranışıdır.
insanlıktan nasibini alamayan gerzeklerin eğlence anlayışı.
farklılıkları kabullenmeden insan olamazsın derdi dedem çokta haklı.
ahlak eksikliği olan insanların eğlence anlayışıdır.
(bkz: türklere özgü davranışlar)
resmen şerefsizliktir. bir de bu durumdaki insanları görüp kendi hallerine şükür eden insanlarda dengesizdir benim açımdan. en azından dua et be lavuk. şükrünü yine edersin.
götlüktür ama hepimiz yaparız.

hiç yapmıyorum diyen hayatında en az bir kez sarkozy e "tipini siktiğim" demiştir.

tamam alay etmiyor ama bildiğin kaydı hacı.
övmek iyi de, alay etmek mi kötü?
allahın belasını vermesini temenni ettiğimiz insanın davranışıdır.

hangi insan özürlü doğmak ister lan? ya da hangi insan çirkin kusurlu doğmak ister? olum bunlarla alay eden insanın yatacak yeri yok lan yok. insanın kendi elindemi kusursuz doğması? benim elimde olaydı töbe haşa en kusursuz şekilde tasarlardım kendimi.
insanlar birbirlerini yargılamamalı, hele ki elinde olmadan sahip olmadıkları için.
reklamın iyisi kötüsü olmaz mentalitesine yatkın mizaçlı kişilerin dikkat çekmek amaçlı yaptıkları iş.