bugün

suan herkesi kiriyorum. bana canim diyen insani bile kirdim. icimde tutamiyorum cunku bazi seyleri bu aralar. cok bunaldim. cevremdekilere zarar veriyorum. kendimi engelleyemiyorum. ne yapacagim bilemiyorum.
Bazen yaptığım şeydir. Siz siz olun gerektiği yerde kırın. Yoksa siz kırılırsınız. Ne demişler sen kaldırabiliyorsan karşındaki de kaldırabilir.
iy bin hiç kirimim.
Yalan amk.
En güvendiğiniz insanlar bile çatır çutur kırıyorken ben bunlara inanmıyorum.
Enayiliktir.
Yapıştıracaksın hayırları o zaman göreceksin iki adım gerilediklerini.
Benim içinde bulunduğum durum bir türlü hayır kelimesini ağızdan çıkaramamaktan kaynaklanır ama yavaş yavaş söylüyorum artık zamanı geldi.
Var mı kırılmak isteyen? Kırayım çatır çatır?
Çok güçlü olmadığınızdan yapamıyor olduğumuz eylem. Ben makarna, tahta falan küt diye ortadan bölebiliyorum ama mesela bir insanı iki elimle tutup, ortadan ayırmaya gücüm yetmiyor. Hayır uyuşturucu madde kullanmadım.
Yanlıştır. Siz kıramadıkça kırılırsınız. Dobra olmak en iyisidir. Arada hayır demeyi bilmelisiniz. Başkaları için yaşayamazsınız. Bencil olun demiyorum, insanları kıramayıp kendinizi yok saymayın.
her ilişkide kurban rolünü kafadan üstlenmektir. önce kendini düşünmeli, sonra karşındakini, seni düşündüğü kadar!
karşındakine acırken acınacak hale gelmektir. başkasını kazanmak isterken kendini kaybedersin.
Ben kiramam,insanlar beni kirar ama.
Özellikle insanların umudunu kırmayın.

Kim bilir belki de tek tutunduğudur..