bugün

Bir sorunsal.

Düşünmez diyen siktirsin gitsin. Aşık olduğun için o'nu arzular, gözün o'ndan başkasını görmez zaten. Seviyorsan o'nunla olmak, o'na dokunmak istersin bu kadar basit.

Edit: mantık hatası diyenler bir zahmet dahi anlamındaki -de'yi ayrı yazsın da gelsin öyle tartışalım.
(bkz: insan sevdigini siker mi lan)
(bkz: biraz insan olun insan insani siker mi)
Başlarda düşünemez, sonralarda ilişkinin heyecanı azaldıkça düşünebilir. Şahsen ben aşık olduğum kişiyi düşündüğüm süreçte masturbasyon bile yapamıyorum.
sağlıklı seks aşık olduğunuz kişi ile yaşanandır.

(bkz: haydar dümen gibi enrty girmek)
Bir kez bile düşünmedim..

ille fiziksel anlamda bir yakınlaşma olacaksa insan sarılmayı düşünüyor..

Dudaktan öpmeyi düşünenler de olabilir fakat cinsel anlamda bir tercih olduğunu sanmam.
seksten kasıt cinsel seksse eğer bence dusunebiler.
Ona dokunmak öpmek tek vücut olmak aklından çıkmıyorsa aşıksın demektir. Yoksa değilsin. Net.
Ne diyorsunuz ya amına bile koyar sevdiğin hatunu eller mi siksin hay ergen kafanıza sokayım sizin.
hayatımda hiç aşık olmadım ki ne bileyim amına koyayım dedirten soru.
Düşünmüyor. Yanyana gelince ne olur durum kestirmez zor ama geçmiş tecrubelerime göre de düşünmem gibi geliyor ilk başlarda. Aşkın doğası soyut başlasa da şehvet faktörü bir süre sonra seksi kaçınılmaz düşünce olarak görüyor. Tabi seviyorken yani aşıkken seks demiyorsun buna. Daha romantik bakıyorsun.
Düşenmez kardeşim düşünmez sarılmak ister koklamak ister ama düşünmez eğer düşünen oluyorsa çok sevmemiş gerçekten aşık olamamıştır. Ya kardeşim biz daha yüzüne dahi bakmaya kıyamazken sizin böyle düşünmeniz çok saçma.
düşünmez ayrıldıktan sonra kim sikiyor diye düşünür. ergenler basmış burayı.
Ben düşünüyordum lan. Şöyle diyordum bir koklasam önce. Öpsem en mahrem yerlerini. Öpmeye doyamasam. Istırsam yalasam ama bu hak sadece benim olsa. Sonra çatır çutur şeapsak ama tekrar bi sakinlesek. Vücudunun her zerresi benim olsa.

işte bunlar hep seks olm. Düşünüyorsa sıkıntı vardır. Ha şimdi ne diyorum? Bir sevgilim olsa, bacaklarını ayırsam. işim bitince sırtımı dönüp yatsam. Amk karısı yanımdaki sen olmamalıydın desem. Sabah ilk iş kahvaltı hazırlandıktan sonra siktir git desem ahaha.

Seks istemiyorsan sıkıntı var hacı abi. Takımları kontrol et.
Seks fiziksel bedeni doyurur ask ise eterik bedeni doyurur. Evlilik aski oldurur sozunun dogrulugunu ilk once asik olan sonrasinda cinsel yakinlik yasayanlarin iliskileri dogrular. Cunku asik olarak basta 2. Asama olan beden doyuruluyor sonra seks olunca ilk asama doyuruluyor ilerleme yerine asagiya inis gerceklesiyor eterik beden doyurulmayinca ask oluyor veya azaliyor. Ama once cinsel yakinlasma sonrasinda ask olan iliskilerde ilerleme ve aradaki denge uyumu daha iyi oluyor buda karsilikli mutlulugun daha fazla olmasina yol aciyor. Yani asik olan arkadasim seks dusunulur olur doyurulmasi gereken bedenin var bu doganin kanunu dogayla savas icinde degil uyumlu olmaliyiz ama ne olursa olsun aski aliskanlik haline getirip seks icinde bogma aski canli tut. Uzun oldu biraz kusura bakma umarim faydali olur.
Aşık olmadığıyla seks düşünen insan değildir.
aşık olunan kişiye karşı cinsel arzu duyulur. önemli olan o haltı yedikten sonra birbirinin gözlerinin içine bakıp pişman olmamaktır. nadirende olsa cinsel istek duyulmaması durumuda olabilir. bu tamamen kişinin aşık olduğu kişiye biçtiği rol ile alakalı bir durumdur.
insan gerçekten aşıksa seviyorsa sevdiği kişiyi helali olana kadar el sürmez...bu yalnız islamla ilgili de değildir. batı toplumunda da, kadın sevdiğine kendisini teslim etmeyi düşünür, erkekse sevdiğine dokunmamayı.. anlayışı vardır...
Eylemi metalaştırma olmadıkça normal ve doğal olanıdır.
Bayanlar degilse de erkekler düşünür.
Aşkla seks bir arada olunca güzel olur zaten.
o kişiye "karşı" seks değil de, o kişiyle beraber seks düşünür.
evliyse düşünmeyip ne yapacak .
başta düşünmez.
önce seksi düşünüp sonra aşık da olabilir. fakat aşık olup seks düşünmemek işin doğasına aykırıdır. tabi yaşınız on beş üstü ise.
Teoman in bir şarkısı var; her zamana kolay değil sevmeden sevişmek tanımak bir vücudu yavaşça öğrenmek..
düşünür, düşünmelidir de. Sevdiği kadınla düşünmeyecekte kimle düşünecek.
güncel Önemli Başlıklar