bugün

ıspartadaki üniversite şenliklerine dahi geldi kadın. o kadar buram buram anadolu kokuyor. *
ülkemizin bağrına bastığı şarkıcılardan. anne marie var bir de harbi harbi yabancı müzik dinlemeye başladı millet.
lütfen türkçe şarkı söyleme.
Tatlı ve şeker bir kızımız...
Türkiye'ye neden bu kadar kafayı taktı anlamış değilim .
Kendi ülkesi yok galiba. Biriyle evlense de rahatlasa şu ülkeye yerleşir. Evet.
Ünlü olan her kişi otomatik olarak çirkindir zaten. Muşamba gibi makyaj yapa Yapa ne deri kalır ne astar. Evde duştan çıkınca adam korkar valla onlardan.*
Bu kadın nemakyajı fotoşopu esyetikli tüm yüzü. Eski fotoğrafları o kadar kötü ki. Sözlük kızları bile ondan daha güzelmiş.
duyuyorsan gel ereğliye yaşatayım kız seni...
geçen online bir oyunda romanyalı bir çocuklar baya muhabbet ettik bana:inna'da sizin ülkeden çıkmıyor sizleri çok seviyor dedi.
tam bir primci karı. evet.
Senin ülken yok mu kızım kalk ülkene yat hadi sürünme elalemin ülkesinde. Evet.
abartılacak bir güzelliği olmayan, hatta şimdiki haliyle güzel bile sayılamayacak olan karı. şarkılarının modası çabuk geçer, sabun köpüğüdür. bizim boş ülkemiz gibi prim kaynağını bulmuş nemalanır tabi.
sesi, şarkıları, klipleri hayran bırakacak değerli şarkıcıdır.

inna ilk ortaya çıktığı andan şimdiye kadar başarıları sürmektedir.

inna demek pop demek.
Kirik yok uçlear seğlam.
görsel
tayna kel kevser.
Ne zaman sesini duysam, Şarkı söylerken sanki ağzından tükürükler çıkıyormuş gibi gelen singer.
(bkz: 10 minutes)
görsel

"heartbreaker" albümü ile kendini tekrar hayata döndürmüş, beni de şaha tekrar kaldırmıştır.

"nirvana" şarkısından sonra dinlemeyi bırakmıştım. taa ki 1 hafta önce, youtube music'te "heartbreaker" albümüyle tekrar çıkana kadar.

inna'nın son zamanlarda çıkan b*ktan şarkılarından sonra, ciddi anlamda ilaç gibi gelmiştir bu albüm. böyle bir şey yapmalıydı zaten, yapmak zorundaydı. çünkü ben, ben veya emm benim jenerasyonumda olan kişisimsiler inna dinleyerek büyüdü sayılır. hatta yabancı şarkı neymiş, "hot" şarkısından öğrenen binlerce insan vardır eminim.
çok tatlısın ama sen.
inna muraska ina fadey, ina limni, ina godiya...
.....fetehna leke fethan mubina. galatasarayın galibiyet ayeti.