bugün

ingilizlerin en kolpa duyguların insanları olduğunun kanıtı.
bu arsız millet kendi aklınca dünya ülkelerine ders vermiş ve bekaretin hiç önemli olmadığını masum ülkelere empoze etmeye calışmıştır. bir çok kalitesiz müzisyeni, sairi ve kolpa entelektüeli de bu siyonistce ve alçakca tuzaklara goygoyculuk yapmıştır.
akıllarınca bekaret hiç önemli değil. değil tabii kendileri için önemli, önemli olmasa koskoca adaya british virgin islands isim vermezler. bu ingilizcesi yeterli olmayan sevenlerim için acıklayayım; bakire adalar demek.
bu nasıl bir arsızlıktır ki kendilerini bekaret uğruna dağlara taşlara isim verebiliyorlar.
böyle siyonist, emperyalist oyunlara düşmeyelim.

edit; düşerseniz ben kaldırmam. hatta bir tekme de ben vururum. ona göre...
olmayan komplekstir. bekaret ne olursa olsun insanda önem arz eder, ancak bu önem karşıdaki insanı rencide edecek veya faydalanmayı amaçlayacak düzeyde olmamalıdır... karşıdaki kişiyi değerlendirirken, bekaret kavramı ön koşul veya koşul değildir...

(bkz: bekaret sorunsalı)

"akdeniz'in bakir kalmış koyları" gibi bir tabir kullanan biz türkler de herhalde bakirliği kompleks edinmedik.. keza; bakir ve bakire özünde, tahrip edilmemiş, bozulmamış, el değmemiş anlamı taşır...
(bkz: madonna nın bekaret kompleksi)

(bkz: like a virgin)
(bkz: namusu iki bacak arasında arayan insan)
(bkz: siyonist ingiltere)
ingiltere'de yahudi nüfusunun %0.5 te kaldigini bilmeyen insanlarin ilk kez ögrendigi kelimeleri kullanma merakindan öteye gitmeyecek önerme.
ben de sirf mütemadiyen, inisiyatif gibi kelimeleri bildigimi göstermek için bos cümleler kurardim.. 7-8 sene önce.
güncel Önemli Başlıklar