bugün

bunları hep ağzından salyalar akarak oraya buraya küfreden özgüvenden yoksun, kafası karışık, cinsel gelişimini henüz tamamlayamamış tipler olarak tahayyül ediyorum. bilemiyorum belki de hepimiz gibi normal insandırlar. tabii bu çok düşük bir oran.
uludağ yobazlarından evladırlar benim gözümde.
(bkz: ekmek arasi)

siki taşşağına denk olan tiplerdir. ego tatmini peşinde koşmayan tiplerdir. kimseye kendini kanıtlamak zorunda olmayan ve başkaları tarafından nedense çekilemeyen tiplerdir.
eğlenmeyi bilen, yazdıklarının gerçekliğine inananlara götleriyle gülen tiplerdir.
boş, bomboş tiplerdir. kendilerini kanıtlamak zorunda değillermiş. eh be evladım o zaman ne diye yaşıyorsun?
hayat el alemin anasına küfredip sonra da kendi anana küfredildiğinde mutlu olmak mıdır sizin için?
çok açık ve net söylüyorum. o pislik yuvasından insanların birbirlerine söyledikleri lafları benim midem kaldırmadı, bununla nasıl eğlenebiliyorlar hala daha kavrayamadım. allah akıl fikir versin ya hu.
hayvanlaşmış azgın insansı canlılardır gözümde. ıslah edilmesi şarttır. ayrıca böyle bir oluşumun nasıl oluyor da hala internette var olabildiğine akıl ve sır erdiremiyorum.

inci sözlük kapatılmalı ve oraya yazar olanlara psikolojik destek sağlanmalıdır. bu insanları topluma tekrar kazandırmak devletin bir görevidir.
insanın kendini birilerine kanıtlama zorunluluğu olduğunu düşünen insanları rahatsız eden tiplerdir inci yazarları. konuyu kavrayamadıysan, kavratırız.

edit: gençler en fazla oy verirsiniz. o aciz parmaklarınızla en fazla mouse un sol tuşuna dokunabilirsiniz.
her çağın barbarları vardır muhtemelen bunlar da günümüz sanal alemin barbarları olsa gerek. biliyorum bu entryi okuyunca yapabildikleri tek şey olan o küfürleri savuracaklardır belki fakat bu adamlar bence hiç hayatlarında ciddi bir duvarla karsilasmamislardir. mesela hiç birisinin annesi rahmetli olmus mu acaba. kızkardeşlerini bir trafik kazasında kaybetmişler mi acaba? anneanneleri veya babaanneleri, teyzeleri, halaları olmus mu? hayatı hep bir yerlere bir seyler sokma kaygısıyla yaşayan bu adamlar durup bir dakika düsünseler ne beyhude şeylerle uğraştıklarını anlarlar sanırım.

ha ayrıca sağa sola saldırıp millete laf sokacaklarına şu keskin zekalarını bu ülkenin hayırlı bir isi için kullansalar. örneğin yazılım konusunda sürünen bir ülkeyiz...
hayat boş pompala coş sözünü hayat felsefesi edinen basit acınası tiplerdir.
inci sözlüğü uludağ sözlüğe taşıyan tiplerden daha zararsızdırlar.
sıkma tatlı canını okşa patlıcanını derler bunlar. aynı zamanda ccc inci siker ccc gibi sözleride mevcuttur.

edit: pek sevmem orası ayrı tabi.
bir elleri yağda bir elleri balda olan üst tabakadan insanlardır. hayat onlara güzeldir. yedikleri önlerinde yemedikleri de önlerindedir. ellerindekini de durmadan bir yere sokmaya çalışmakla geçer tüm zamanları.

ölüm bir size var di mi? arkadaş insanlar dolu olduklarını düşündükleri şeylerin ne kadar boş olduğunu görmekte gerçekten zorlanıyorlar.

siktirin gidin arkadaş. saçmalamayın.

not: yazar alımları arada sırada açılıyor, isterseniz pm atarım.
kraldan çok kralcı olmayan adamlardır. yeri geldi mi "nasıl sansür olur yaæ nerde yaşıyoruz youtube yasağı kalksın" diye ağlayanların hakkında "nasıl kapatılmaz anlamıyorum kapatılmalı benceee" dedikleri siteye yazan adamlardır.

çocuklar küfür öğreniyor bu film olmamış diyenlere cem yılmaz'ın verdiği cevapla bitireyim:

e çocuk olmuş mu?
kendi oluşturdukları bir dil var. iki üç kelime ile mutlu oluyorlar. dedeler hahahah, inci bilmem ne yapar hohohoh falan filan.

ya hu bakın bir an için durun ve düşünün. ne yapıyoruz biz diye sorun kendinize.

bu kadar basitsiniz işte. belki içlerinde gerçekten zeki ve parlak insanlar da vardır, ama bir süre sonra onlar da içinde bulundukları topluluğun zeka seviyesine inecekler. gerizekalı bir güruh, üstelik de terbiyesiz.

ilk defa sansürden yanayım. inci sözlük kapatılmalıdır. bu ve benzeri şeylerin yaşaması sadece yozlaşmayı hızlandırır.
oldukça yaratıcı zeka sahibi ve neşeli tiplerdir. ha aralarında liseli piçlerde yok mudur? tabiki vardır. ama limitini alırsanız sıfıra gider.
yanlış şeylerle yargılanan yazarlardır. sansürün ne demek olduğunu insanlar kalın kafalarına hala sokamadılarsa -bilhassa türkiye de bunun çok kolay anlaşılması gerekir- bundan sonra da sokamazlar. yıllardır insanların duyguları düşünceleri istekleri darbelerle, baskılarla, kanunlarla, mahkemelerle, dar ağaçlarıyla bastırıldı. sesini çıkartmak isteyenin sesi kesildi. elini kaldıranın eli kırıldı. şimdi; interneti tüm özgürlüğünü dile getirmek için kullanan bir avuç kendini bilmez, birilerinin sansürlenmesinden yana. neden?! çünkü hoşlarına gitmeyen bir oluşum var. bu ülkede "ötekine" tahammül sınırları çok düşük seviyede. aynen sansürü savunan insanların iq ları gibi.
birlikten kuvvet doğar sözünü kanıtlamış yazarlar sürüsüdür. yalnız dikkat edilesidir. kendi sözlüklerinde verdikleri linklere tıklanması tavsiye edilmez. sakıncalı sonuçlar doğurduğu tecrübeyle sabittir. bunun yanında birbirlerine sözlük içinde p*ç diye hitap ettikleri de kayıtlara geçmiştir.
diğer sözlüklerde yazan çoğu* mal yazar gibi entel taklidi değil, akıllı olup mal taklidi yapan tiplerdir.
ciddi değillerdir geyik olsun diye yaparlar herşeyi. Hakikaten abaza olmaktan değil popüler kültüre ve bazı şeylere karşı tepki olarak oluştuğunu düşündüğüm bir sözlüğün yazarlarıdır. Küfür kötüdür, kakadır, cinsellik yasak vb.. dogmaların karşısında durmak için ve popüler kültüre karşı çıkmak için oluştuğunu düşündüğüm sözlüktür. Yok eğer oradakilerin orijinal davranışlarıysa vay Türkiye'nin haline
beni ben değil beni el söylesin derler..
söz inci için uluya düşmüş, tüm entrylerde aynı söz.. seni bugün sen değil inci, ulu söylüyor; küfürle yola çıkan küfrüyle batandır.
oraya buraya saldırı yapmayı marifet sanan tiplerdir.
birçoğu diğer sözlüklerde de yazar olduğundan normal yazar tipidir.
birbirlerine piç diye hitab edilen bir ortamdan hoşnut olan insan topluluğu.
yazar alımlarının açılmasını bekleyen saniyesinde yazar olan tiplerdir.
kendilerini yazdıklarıyla ifade edemeyen bu yüzden küfüre başvuran, küfürden başka bir şey bilmeyen tiplerdir. *