bugün 2440 başlık
Kapat

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Transferi tamamlanan calve burger sos, "bu takımda yapılan hamburgerler on numara, tabi benim sayemde" şeklinde konuştu.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Taraftarın uzun zamandır beklediği ve kombine satışlarını patlatması beklenen calve ballı hardal sos transferinde son yaklaşıldığı öğrenildi.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Calve meksika sos transferinde sona yaklaşıldı. salsacı futbolcu, yemeğe verdiği meksika havası ile bütün aileye meksika dalgası yaptırması ile ünlü.

imperial tobacco

 1. 1 1
  dünyanın uluslararası 4. büyük tütün şirketidir. türkiyedeki faaliyetlerine 2005 yılında manisa organize sanayi bölgesinde açtığı fabrikayla başlamıştır.
  Davidoff, Davidoff Slims, West, West Ice, Maxim, IMP Klasik, Superkings, Regal ve L&B sigaraları üretilmektedir.
  sigara, tütün ürünleri, sigara sarma kağıtları ve aksesuarları üretmektedir. sigara dışı tütün ürünlerinde dünya lideridir. Sigara sektöründe birçok ülkede önemli pazar paylarına sahiptir.
  Imperial Tobacco'nun ürün porföyünde Davidoff ve West sigaraları; Drum ve Golden Virginia sarma sigara tütünleri ve Rizla sigara sarma kağıtları gibi stratejik uluslararası markalar bulunmaktadır.
  #1340178
 2. 2 0
  Türkiye'de 3 yıllık bir geçmişi olmasına rağmen, özellikle Akdeniz Bölgesinde hızla büyüyen bir pazar sahip firma. Başta Avrupa müşteri olmak üzere, tüm yerli piyasaya hitap eden West ve Davidoff ürünleri ile P.M'in (Marlboro grubu)önünü kesen, özellikle yaz sezonlarında korkulu rüya gördüren, Çok yakın bir zamanda Türkiye'de ciddi pazar payına sahip olacağına inandığım güçlü firma.
  #2554428
 3. 1 1
  Imperial Tobacco aslen bir ingiliz firması. 2002'de Alman Reemtsma'yı satın almasıyla portföyüne Türk tütün tüketicisinin gayet iyi bildiği Davidoff markasını kazanmıştı. Mercedes-Mclaren'ın Formula ekibinin eski sponsoru olan West de bu firmanın markasıdır. Avrupa'nın bir başka sigara devi Altadis'i satın alma sürecindeki Imperial Tobacco, bu süreç tamamlandığında Gauloise ve Gitanes'ın da üreticisi olacak. Sevenlere ve içenlere duyurulur.
  #2697551