bugün

(bkz: tinypic)
mükemmel fotoğraflar ve giflerin paylaşıldığı platform.
muhteşem kediler var. adnan oktarın kedilerinden değil tabi saf yavru minik kediler filan.

http://imgur.com/

denk gelen bir tanesi: http://imgur.com/gallery/G1j5T
nefis efektlerle süslemeler yapılan site.
güldüren site.
reddit'e ait olan harika bir resim upload sitesi , kullaniniz , kullandiriniz.
bir yere resim yükleyip paylaşacakken ilk aklıma gelen site. bugüne kadar bana sorun çıkardığını görmedim.
en hızlı ve kaliteli resim paylaşım sitesi.
iş ilanı vermiş site. Android, ios platformlarında yazılımcı, geliştirici, Creative director vb eleman alıyorlarmış. Varsa bilginiz San fıranşişkoda yaşamaya başlayabilirsiniz.
her gece yatmadan en çok oy alan gif ve resimlerine baktığım eğlenceli site.
Dns kullanmadığım tabletten girince "bu siteye erişim mahkeme kararıyla engellenmiştir" diyen resim/fotoğraf yükleme sitesi. Dns kullanırsanız sıkıntı yok.

Vicdansızlar imgurdan ne istediniz?
uydunet tarafından keyfi olarak engelenen site. superonline ve ttnet'te engelli değil.
Türkiyede engellenen site. Amaç nedir çok merak ediyorum.
Engellenmiş diye duyduğum site. Yandex dns'si kullandığım için fark etmemiştim. Hangi gerizekalı ne amaçla engeller ki bu siteyi?
resimlere ulaşma engeli adresteki imgur yerine filmot yazılarak kaldırılabilir.
engelli bir site olmasına rağmen ısrarla ülkem vatandaşları tarafından kullanılan internet sitesi.
dünya çapında 150 milyon kullanıcıya sahiptir.
Hala buraya foto yükleyip var aramızda. iş yeri bilgisayarlarına dns değişimi yapılamıyor bire gerizekalılar.
Buraya foto yükleyip linkini paylaşan mallara söylüyorum. iş yeri bilgisayarları acmiyor. Israrla neden hala yukluyorsuniz
Fetöcülerin kapattığı sitelerden biri daha. Ama akp'nin de çok işine geldiği için hiç de istifini bozmuyor bu tür sitelere olan yasakları kaldırmak için.
Akp fetö kardeşliğinin, zihniyetlerinin aslında ne kadar örtüştüğünün dolaylı bir göstergesi daha.
çok şükür açılmış.
yıllardır tc de yasaklı olan sosyal medya sitesi neden yasaklı olduğunu hâla anlamış değilim.
güncel Önemli Başlıklar