bugün

yoktur.

ama vermişizdir illa ki.
reis "verdik" diyorsa vermişizdir, isterseniz referandum yapıp halka soralım "imf'ye 5 milyar dolar verdik mi vermedik mi?" diye. verip vermediğimize halk karar versin.

sonra da rabbim de milletim de bizi affetsin.

neyse, işte imf'ye verdiğimiz 5 milyar doların belgesi;

görsel
Önermeye katılıyorum. Mutlaka imf internet sitesinden vb biyerden nildiri yapabilirdi. Ama makbuz verdiklerini de sanmıyorum.
aynen çok beğendiğim bir hiciv içeren başlık. bu adamların söyledikleri hemen herşey yalan kardeşim. bi de hani insan sofistike yalan söyler, bi işe yarar. yaaa merkel´in yanında yalan söyledi, ben almanya´dayım, merkel´in yanında haber kanalı tayyyibi simultane çevirir de tayyip, muhalefetin söylediklerinin tamamı uydurmadır derken, alttan yazı geçiyodu, tayyip bi dizinin hayır mesajı verdiği verdiği için yayınlanmasını durdurmak istiyo, diye...biri fotoğrafını çekmiş facebook´ta yayınladılar.

herşeyleri yalan bu adamların.
"Sen kimsin ya? Verip vermediğimizi sorguluyorsun."
ben ikna oldum arkadaşlar.
Bu belge olmasa inanmazdım.
Ya bilmiyom belgeyi sunan yazarin gunahini da almak istemem ama sahte gibi gorunuyor. Simdi birincisi kase muhur vs yok, buna biraz isgillendim. Yine ne biliim imzalar feyk gibi gorunuyor. Reyizin imzasi biraz daha karizmatik olmaliydi. Yazarin gunahini da almayalim ama sanki sahte be.
Ekonomimiz çok iyi yaf. Elin gavuruna borç veriyoz.
Kesinlikle atılması gereken bir adım..

Arkanızdayız.. Reisimizin damadının liselisi...
https://www.youtube.com/watch?v=WDLxYejT6gs

kanıtı burada.
Abi inanmayan 463 (imf) numarasini cevirip sorabilir. Hatta turk oldugunuzu anladiklarinda nasil tesekkur edecekler sasiracaksiniz.
imf’ye elden vermiş olabiliriz.

Vergi sıkıntısı olmasın diye fatura kesmemişizdir belki...
5 milyar yok

dolayısıyla bir belge de yok.

ama

akabeliler çaktırmadan merdiven altında vermişler.

o da ödeme sayılır sonuçta.
güncel Önemli Başlıklar