bugün

illuminati'nin kıskanılacak bir şeyinin olmadığın anlayamamışlardır. bok var anasını satayım illuminati'de.
komik ve bilinçsiz zihniyet söylemidir.
not: dünyaya barışı; silah ticareti,insan ticareti,uyuşturucu ticateri yaparak, zengin olan tarikat üyeleri ailelermi yapacaklar. Adamlar savaş çıksında silah satalım derdinde. barışmış? adamın gelir kaynağı dğnyada savaş çıkarıp silah satmak. nasada uyduruk mavi ışın (blue beam) projesini yarattığı içinmi. tarikata üye olanların sapkın ilişkileri içinmi, dünyayı kaosa sürükledikleri içinmi, kimin eli kimin cebinde olduğu içinmi kıskanılacak. kıskanılmak kelimesi yanlıştır. yaşayışlarından tiksiniyoruz.gericilik ise dibine kadar gericiyim. bu tarikatı savunanlar gibi bilinçsiz mahluk olmaktansa,gericiliği tercih ederim.
dünyaya hakim olmak istemeleri onların çok barışçıl olduklarını gösterir. zaten abraham lincoln köleliği kaldırdığında illuminatiye ters bir şey yapmadığından öldürülmüştü. sonra satanizmi aşılayarak amaçlarına ulaşma eylemleri kıskanılası değil mi? *
illuminati'nin adından çok neye yol açacağı hakezâ anlamı önemli.
şöyle ki, inancımızı yok edip, bilahare aramıza nifak tohumları ekip dejenere edilmekse, var olan benliğimiz asimileye uğratılacaksa; aydınlanmak sensin aydınlık da sana girsin derim ben, bu olayların maşası olmayı kabul edenlere...

kezâ adı da farketmez, isterse balluminati olsun. bal olsa banılmaz.
Tarikatın ana damarı 13 aileyi incelediğinizde, dünyaya barışı nasıl getiriyolar. silah ticareti , insan ticareti, uyuşturucu ticareti yapıp dünyanın en zengin olan ailelerin kurduğu tarikat olduğu unutulmuştur.

not:komiksiniz dünyaya barışı silah tüccarlığıyla, insan simsarlığıyla, uyusturucu piyasasını yönetenlerin getireceğine inanacak kadar körsünüz. yada onlara kuyrugunuzu kaptırmışsınızdır..ruhunuzu satanlardansınız..
Din düşmanı yobaz masonik bir düşünce sahibi tarafından yazılmış konu başlığıdır. Egolarını tatmin ve reklam yapmayı amaç edinmişlerdir.
eğer üç beş aile dünyayı kendi keyiflerine göre yönetmek istiyorlarsa elbette karşıyız. bu arada orta çağ'da tüm insanlık değil sadece avrupa karanlıklar içindeydi.
kıskanmalarının sebebi fazla argo kullanıyor olmalar ıdeğildir.

(bkz: uludağ sözlük moderasyonu/#12788231)
bu nasıl insan saygısı be? bu başlığa gelip, ''hee, evet müthiş ya biz nasıl düşünememişiz.'' deseydik ilerici mi olacaktık öyle mi?

ben o zihniyete... kıvrımlara... tümdengelimine...

hayır, bilader o zaman asıl gerici farklı düşünceleri kabul etmeyip, aynı başlık altından ''gericiler rahatsız'' yazan adamdır.

ee nerde senin başka görüşlere saygın?
nerde lan?
insanlık tarihiymiş, sen elmasın diye ben de elma olmak zorunda mıyım?
elmayı seviyosun diye sevmek zorunda mıyım?

açmışsın başlığı, bırak yazan yazsın işte, ulan düşüncelerimizi de söylettirmeyecekler. ağzımızı da bağlasaydın bari.

şimdi çok tıklama e mi başlığı, ara ara yazarlar, ara ara ayar verme çabalarında bulunursun sende...

nerde benim tespihim. insanı çileden çıkarıyolar.
ya sabır ya allah. (çok gericiyim de mi tespih falan diyorum.)
bilimin arkasına sığınıp satanizmi aşılayan örgütü savunan tespit. illuminatiyi 5-10 aile yönetiyor. bu aileler 'bilim adına insanlık adına' şablonu ile bilim adamlarını kullanıp her türlü boku yiyor sonra da kazandıkları para ile de zevk sefa sürüyorlar. tabi diğer tarafta afrika dökülüyor. evet çok insancıl örgütler bunlar. *
aslında bu şeyler kıskanılmıyorlar, sadece çok gizemli geldiği için merak uyandırıyorlar hepsi bu.
güncel Önemli Başlıklar