bugün

Bu senin yaşamın ve her geçen dakika sona eriyor. Her şeyden önce korkmayı bırakıp bir gün öleceğini kabullenmelisin.

Bu yazıyı hazırlama amacım, eskiden gizli bir örgüt olan illuminati hakkında öğrendiklerimi, hayattan örnerkleri ile sizlere sunmaktır. Çoğumuzun zararsız sandığı filmler, hepinizin dinlediği şarkılar ve çocukken izlediğimiz çizgi filmlerde ki illuminati etkisini sizlere fotoğraflar ve diğer kanıtları ile göstereceğim.
görsel

Hangi dine inanırsanız inanın, isterseniz krem peynire tapın beni ilgilendirmez. Burada ki amacım illuminati'nin hayatımızda gerçekten var olduğunu ve bilinç altımıza yaptığı telkinler hepinizi nasıl kölesi haline getirdiğini göstermek. Şu anda bunları okurken komplo teorisi hede hödö diyen entel bozması, sana zaten anlatacak bir şeyim yok, şayet sen daha yolun başındayken kaybetmişsin. Sistemin kölesi olmaktan da beter, sistemi korumak için savaşanlardan olmuşsun. Çünkü bunun gerçek olduğunu kendine itiraf edemeyecek kadar korkaksın. Önyargıları parçalamak, atomu parçalamaktan zordur (Albert Einstein). Benim anlatacaklarım bir şeylerin yanlış olduğunu hissedip, sürekli bir huzursuzluk ile yaşayan insanlar için. insanlar bunu her gün yapıyor. Kendileriyle konuşuyor, hayallerindeki gibi olmak istiyorlar. Ama cesaretleri olmadığı için eyleme geçmiyorlar. Artık uyanma vakti geldi.

Şimdi konuya yavaş yavaş girecek olursak, illuminatinin amacı dünya nufusunu kontrolleri altında tutup tek bir dünya devlet kurmak. Bunun içinde insanları olduğunca cahil, umursamaz hale getiriyorlar. Bunu yaparken en güçlü silahları ise televizyon. Dünyada bir kesim çatlayıncaya kadar yerken, afrikada her 6 dakikada 1 çocuk açlıktan ölüyor. Dünayda ki yiyecek rezervleri herkese yetebilecek kadar çok olduğu halde.

Yani pink floyd'un da dediği gibi "We dont need no education."

Her neyse, tekrar asıl konuya dönersek bu sisteme "Yeni Dünya Düzeni" diyorlar. Bir anda ortaya çıkan hastalıklar, yediğimiz içtiğimiz şeylerde ki kanserojen maddeler, GDO'lu yiyecekler... Hiç birisi tesadüf değil, hepsi amaçlarına hizmet etmesi için kullanılan silahlar.

illuminati, siyonizm ile de büyük ölçüde bağlantılı. Bugün bilinen en yüksek kademe masonlar Rothschild ve Rockefeller, aileleri yahudidir. Bu iki aile her ne kadar dünyanın en zenginleri olsalar da hiç bir zaman isimleri dünyanın en zenginleri listesinde çıkmaz. Bu ailelerden biraz bahsedicek olursak;

19. yüzyılın büyük bir çoğunluğunda, bir Yahudi bankacılar ailesi olan Rothschild Ailesi, Avrupa'nın para marketlerini yönetti. Birçok Avrupa toplumu, borçlarını, savaş tazminatlarını ödemek veya barış projelerini finanse etmek için Rothschild'lardan para borçlandı.

Rockefeller ailesi ise Amerika'daki yahudi lobisinin başını çeken bir ailedir. Bu aile de Rothschild ailesi gibi başlangıçta banka ve finansman işine ağırlık verdi. Bu yüzden Amerika'da yıllardan beridir para piyasalarında saltanat sürmektedirler. Hatta Amerika'da sermaye alanında 150 yılı aşan bir Rockefeller hanedanlığından söz edilir. Fakat sadece finans ve para piyasasında kalmamışlardır. Petrolden endüstriye çok geniş bir alana yayılmış ve oldukça güçlü bir sermayenin sahibi olmuşlardır. Özellikle petrol alanında tam bir dev ve tröst haline gelmişlerdir ve Amerika'nın en önemli petrol şirketleri onların elindedir.

illuminati, "Masonluk" ismi ile de oldukça bilinir. Durumun ciddiyetini anlamak için tarihte ki bilinen masonlara bir göz atalım...

Amerikanın ilk başkanı olan George Washington, Walt Disney, Benjamin Franklin, Napoléon..

Bunlar içlerinden benim seçtiklerim, daha fazlasını görmek istiyorsanız http://yeni.mason.org.tr/unluler.htm adresinden bakabilirsiniz. Amerika tarihinde başkanlardan sadece ikisi mason değildi ve ikiside suikaste kurban gitti. (Tesadüfe bak dimi? :D)

görsel
Amerika Birleşik Devletleri'nin 16. başkanı Abraham Lincoln; Lincoln ABD'de köleliğe karşı olduğunu resmen dile getirdi ve köleliği 1863'da resmen kaldırdı. Bu onun sonunu hazırları ve suikast sonucu ölen ilk ABD başkanı oldu.

Kennedy'nin konuşması; http://www.youtube.com/v/...c&fs=1&source=uds
"The very word "secrecy" is repugnant in a free and open society; and we are as a people inherently and historically opposed to secret societies, to secret oaths and to secret proceedings."

Yani: "Gizlilik" sözcüğü, özgür ve açık bir toplumda tiksindiricidir ve bizler insan olarak, doğamız ve tarihimiz gereği gizli topluluklara, gizli yeminlere ve gizli işlemlere karşıyızdır.

35. Amerika başkanı, John.F Kennedy gizli örgütlerin varlığından ve dünyayı nasıl yönettiklerini anlattığı o tarihi konuşmasından sonra suikaste kurban gitti. Yine tesadüfe bak sen...
Peki illuminati'nin yöntemleri nelerdir, nelere önem verir bu hasta ruhlu insanlar... Öncelikle semboller ve sayılarla takıntılılar. Yaptıkları tüm icraatlarda bu sayılar ve semboller göze çarpar.Şimdi çoğunuzun daha önce görmüş olduğunuzu düşündüğüm amerikan doları ile başlıyım. Bilenler bu kısmı atlayabilir.

görsel
Paranın arka yüzünde en bilinen mason işareti olan piramit ve horus'un her şeyi gören gözü bulunmaktadır. Horus bir mısır tanrısı oraya sonra geleceğim. Şimdi Daha yakından bakalım, neler varmış.

görsel
Piramitin hemen altında yazan "Novus Ordo Seclorum" latincedir ve "Yeni Dünya Düzeni" anlamına gelir.
Piramitin üzerinden 6 köşeli yıldız çizildiğinde ise m,a,s,o,n harflerine denk gelir tabi yine tesadüfen. Neden 6 köşeli yıldız olduğunuda sonra ki yazımlarımda göreceksiniz.

Piramitin en üstünde ki ise bir sol gözdür. Masonların deyimi ile "Dünyayı izleyen evrenin yüce mimarı"nın sembolüdür. Böyle yüce mimar, üstad gibi kelimeleri kullanmayı çok sever bu masonlar. Mısır mitolojisinde ise horus'un her şeyi gören gözüdür. Alttaki piramiti görünce, mısır ile bağlantıyı kurmak o kadar da zor değil zaten. illuminati'nin ne kadar eskiye dayandığı bilinmiyor fakat tahminime göre mısırdan da eski. Piramitin tabanında yazana gelirsek, MDCCLXXVI roma rakamları ile 1776 dır. illuminati'nin kuruluşu mu yoksa amerikanın kuruluşumu gibi tartışmalar vardır fakat Illuminati'nin amerikaya el attığı tarih olabilir, sonuçta amerikanın ilk başkanı masondur. Ayrıca roma rakamlarını üçer üçer ayırıp topladığımızda ise şöyle bir şey çıkıyor;
MDC 1000 + 500 + 100 = 600
CLX 100 + 50 + 10 = 60
XVI 10 + 5 + 1= 6
Topladığımızda 666 sayısını veriyor. Herkes bunun anlamını azda olsa herkes bilir. Şeytanın sayısı vs gibi... Bir işe yarıyor bu yaptıkları fakat şu an için kesin kanıtım yok. Yazımın en başında da söylediğim gibi size deliller ile illuminati'nin ne olduğunu göstereceğim, öncelikle doğruluğundan kendim emin olmadığım hiç bir şeyi burada paylaşmıyorum. Yine de siz kendi süzgeçinizden geçirin, sonuçta bende insanım ve yanıldığım zamanlar olabilir. Son olarak paranın ortasında yazan "IN GOD WE TRUST" yazısına gelirsek "iNANDIĞIMIZ TANRIYA" anlamına gelir.

Ayrıca şunuda bir izleyin, uzun değil 5 dakika; http://www.youtube.com/watch?v=I1IB9eV7byo

Dolar ile ilgili kısım burada bitiyor, diğer arkadaşlar buradan okumaya başlayabilirsiniz.
Şimdi söyleyeceklerimin kanıtı yok, fakat yinede bir kez duymuş olun diye yazıyorum. Çoğu yerde yaptığım araştırmaya göre 11. yüzyılda yaşayan tapınak şövalyeleri de masonlardı ve 1. haçlı seferinin amacı ise kudüsten kabala isimli kitabı almaktı. Haçlı seferinin gizlenen, asıl nedeni budur. Kabalistik öğretide paralel evrenler, enerji, fizik kanunları gibi şeylerin olduğu biliniyor. Hatta Newton'un fizik kurallarını, kabaladan çıkardığı gibi iddialar da var. Albert Einstein bildiğiniz gibi bir yahudi ve onun da enerjinin sırlarını kabalanın sadece 1 sayfasında ki şifreleri çözerek ortaya çıkardığı iddiasını da bir yerde görmüştüm. Kabala hakkında ayrıntılı bilgi için; http://tr.wikipedia.org/wiki/Kabbala adresine bakabilirsiniz.
Paragrafın başında da söylediğim gibi bu en son yazdıklarım pek fazla inandırıcı olmasada teoridir, sadece göz önünde bulundurun diye anlattım. Şayet benim odamın duvarlarında 2 tane Albert Einstein posteri asılı ve kendisi bir fizikçi olarak taktir ettiğim bir insandır. E=mc² !!
Bir sonra ki yazımda subliminal mesajlardan bahsedeceğim ve durumun ne kadar korkutucu olduğunu daha iyi anlayacaksınız.

May the force be with you.
(http://illuminatifs.blogs...8/illuminatiye-giris.html adresinden de yazıya ulaşabilirsiniz.)

illuminati FS Kulübü;(#12954877)
bir iktisata giriş değildir.
(bkz: beni anımsa)
kafayı illuminatiyle bozmuş kişi zırvası.dünyayı kurtaracak abisi.
(bkz: illuminati van o van)
illuminati dünya' yı yöneten örgütün adıdır. dalga geçen kişiler yüzünden zaten bu kadar güçlendiler. bu kişiler dünya' yı sen mi kurtaracan yaauuwwww diye konuşup dururlar. halbuki bu kişiler bu konuyu önemseyip daha çok araştırıp diğer insanları da bilinçlendirmeye çalışsa bu kadar güçlü olamazlar ama kime anlatıyorsun ki o lady gaga dinleyerek yada rihanna dinleyerek hayatına devam ediyor yani bir nevi rolüne kaldığı yerden devam ediyor. bu tür şarkıcıları poh pohluyor bunları yere göğe sığdıramıyor sonrada bunlar gibi olmaya çalışıyor. birde bunlar tv manyağıdır çoğu diziyi izlerler ve hipnoz olurlar bir nevi. bu tür şeyleri anlatan insanlara da cahil gözüyle bakarlar hani kendisi çok şey biliyor, böyle çok bilgili, çok kültürlü bir kişi ya.
bu yıl soruları tübitak hazırladığından bayağı zor olan giriştir.
bkz: illuminati Piramitte Sona Doğru - Novus Ordo Seclorum.
3 krediliktir. 2 saat teorik 2 saat pratiktir.
ikinci sene mikro illuminati, üçüncü sene de makro illuminati vardır. zor dersler hep bunlar. geçemedim lady gaga ile yaz okuluna kaldım ben de.
(bkz: illuminati nin japon olduğu gerçeği)
(bkz: kural 1 illuminati den kimseye bahsetmeyeceksin)
(bkz: kural 2 illuminati den kimseye bahsetmeyeceksin)

zeitgeist belgesel-filmlerini izleyince daha detaylı bilgi sahibi olunacak konu.
bir introduction to engineering değildir.

edit:of ne lan to olacak to.
eskiden tek göz fotoğraflar çekinip.

-lan yoksa bende mi illuminatici oldum ?! deyip triplere girmek.
illuminati' nin, haçlı ordusunu kurup osmanlı devletine saldırdığı zamanlarda bu kadar gizli bir örgüt değillerdi demek. bizzat illuminati' ye karşı osmanlı devleti ayarı vermiştir o halde. baktılar savaşarak olmayacak, sağa sola logomuzu koyalım, filmlere, reklamlara logolarımızı gizleyerek insanların bilinç altında yerimizi kuralım, reklam önemlidir mantığıyla hareket eden, medyayı elinde bulunduran, dünya için komplo teorileri ürettiği inanılan belki yalan, belki gerçek dernek. tamam ama amaç nedir dünyayı ele mi geçirecekler, ayağı prangalı köleleri mi olsun istiyor bu adamlar. new world ordermiş, bsg yahu.
Bir grup hayalperest'in toplanıp ortaya gerilim verici bi süre koyarak halkın kafasını sikmeye çalışan inanış.
güncel Önemli Başlıklar